Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 6 hodinami, mAra_ napsal:

Mně přijde, že na světě jsou i muži, kteří si neváží žen. .... Že je jejich máma krava, žena taky (než od nich zdrhla),  ... A pak jsou  takové piče, schopné veřejně urážet dámy, které nikdy neviděli ani nepotkali..  

Mně říct nekdo o mé ženě to co tu bylo napsáno ...(cenzura)... Tak fakt srká brčkem.... (Asi si zvykli to poslouchat o svých ženách)

Asi to píšou zamrzlý polozmrdi. Vid @ATOM ty seš takovej sráč, co neměl odvahu zůstat v exilu, do kterého se sám uvrhl, ale najednou jsi hrdina. 

Je mi z tebe zle. 

"...srka brckem" 🤣 ty budes vetsi hrdina nez ja, myslim. Jsme v zumpe. Na pekarovou jsem jsi odplivl jako na politika. Jo serou me jeji kecy, jo sere me kam nas ta particka vede. Asi tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"...srka brckem"  ty budes vetsi hrdina nez ja, myslim. Jsme v zumpe. Na pekarovou jsem jsi odplivl jako na politika. Jo serou me jeji kecy, jo sere me kam nas ta particka vede. Asi tak.

Pravdou je, že nás vedou trochu jinam než partička kolem Bureš, což chápu se nemusí každýmu líbit.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Prochy68 napsal:


Pravdou je, že nás vedou trochu jinam než partička kolem Bureš, což chápu se nemusí každýmu líbit.


Sent from my iPhone using Tapatalk

tak kam nás vede tahle vláda, taky nechápu https://branmecesko.cz/ :sad01_anim:

přijde mi to že u nás je teď jen jedna země! (jestli UA, nebo ČR?), jedna vláda!, jedna pravda! :bangin:

bohužel o tomto foru to platí taktéž, nevím, proč se zrovna do ATOMa někteří navážejí a především jakým stylem, výrazy, to taky svědčí o jejich úrovni. To vážně dneska už nesmí člověk mít svůj názor a prezentovat ho?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, obrbobr napsal:

tak kam nás vede tahle vláda, taky nechápu https://branmecesko.cz/ :sad01_anim:

přijde mi to že u nás je teď jen jedna země! (jestli UA, nebo ČR?), jedna vláda!, jedna pravda! :bangin:

bohužel o tomto foru to platí taktéž, nevím, proč se zrovna do ATOMa někteří navážejí a především jakým stylem, výrazy, to taky svědčí o jejich úrovni. To vážně dneska už nesmí člověk mít svůj názor a prezentovat ho?

 

Tak mAra zase prezentoval svuj nazor na ATOMa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@obrbobr Muzu se zeptat, co se ti konkretne na tomhle nezda?

Po desítkách let míru jeden evropský stát napadl druhý. Evropa je svědkem bezprecedentní ruské agrese.
Rusko bezdůvodně a bez vyhlášení války napadlo sousední Ukrajinu. Tuto agresi nesmíme tolerovat a nesmíme ji pomáhat.
Šířením ruských dezinformací pomáháte agresorovi. Dezinformace a lži jsou zbraně namířené proti nám všem.
Postavte se na stranu Česka.
Bojujte proti ruským lžím.
ČESKO VÁS POTŘEBUJE.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, Prochy68 napsal:

@obrbobr Muzu se zeptat, co se ti konkretne na tomhle nezda?

Po desítkách let míru jeden evropský stát napadl druhý. Evropa je svědkem bezprecedentní ruské agrese.
Rusko bezdůvodně a bez vyhlášení války napadlo sousední Ukrajinu. Tuto agresi nesmíme tolerovat a nesmíme ji pomáhat.
Šířením ruských dezinformací pomáháte agresorovi. Dezinformace a lži jsou zbraně namířené proti nám všem.
Postavte se na stranu Česka.
Bojujte proti ruským lžím.
ČESKO VÁS POTŘEBUJE.

 

S tím až na tu poslední "emocionální výzvu" souhlasím.

Rusy jsme měli zadupat po WWII jak to navrhoval Patton.

Myslím si, že inteligentní člověk ty dezinformace pozná, dokáže si dohledat a porovnat relevantní informace. 

U těch méně chápavých je to jedno, Ti mají svou pravdu a nejsou schopni nic jiného přijmout.

Mě se zdá, že politici, za vydatného přispění medií, vždy vytvoří nějakou informační vlnu (spíš tsunami) a na tu jim všichni vlezou a vezou se.

Byli jsme tomu svědky u COVIDu, který, až se (jakkoliv) vyřeší válka RF a UA, se slavně vrátí na scénu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Němcová zaperlila 

Rakousko: Ukrajina by se neměla stát členem EU ani v budoucnosti. Přeskočila by kandidátské země, “které si už celou řadu věcí odpracovaly.” To je ostudné. Nikdo nedělá pro bezpečí Evropy víc než nyní UK. Bojuje proti Putinovi, aby Vídeň mohla v klidu chodit na Sachertorte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, obrbobr napsal:

.... nevím, proč se zrovna do ATOMa někteří navážejí a především jakým stylem...

 

Jak navážejí, na hrubý pytel hrubá záplata. Jsme v žumpě ne? On Atom se nám odkopal už  jedním z předchozích příspěvku k tématu. A nadávat furt ať je tam červený nebo modrý nevyžaduje nějaké hrubší rozpoložení mysli :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mi tu zas chybi demonstrativni odchod s teatralnim praskanim dveri a brekem. To taky bylo dobry, takovy chlapsky. Stejne jako hlaska, ze je nejaka zena kunda a pica, ale dvakrat tydne by pouzitelna byla...

Ale zas je to jeho nazor jak pisi nekteri. To je na te urovni toho tvrzeni, ze muj nazor je rovny tvemu faktu 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to trochu připomíná chování dětského (nejen) kolektivu k těm co mají jiný, než mainstreamový/většinový názor a tak jim to daj náležitě sežrat.

Já si rád přečtu i názory jiné než nyní obecně populární.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, obrbobr napsal:

Mě to trochu připomíná chování dětského (nejen) kolektivu k těm co mají jiný, než mainstreamový/většinový názor a tak jim to daj náležitě sežrat.

Já si rád přečtu i názory jiné než nyní obecně populární.

Tak znovu. To ze o zene napisu, ze je kunda a pica a ze by ale byla treba dvakrat tydne pouzitelna je teda nazor? 

To je proste ubohost. Mainstreamovy nazor 😀 ty jsi taky dobry, ze ja si rozklikavam lidi z ignoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stále je tu jen UA co takhle naše problemy

 nejhorší dostupnost bydlení?
Kolik procent čistých měsíčních příjmů jde na splátku hypotéky
  Index dostupnosti bydlení březen 2022
1. Praha 86,4 %
2. Trutnov 73,9 %
3. Praha–⁠východ 73,6 %
4. Hradec Králové 72,3 %
5. Kladno 72,0 %
6. Vyškov 71,0 %
7. České Budějovice 70,8 %
8. Praha–⁠západ 70,5 %
9. Olomouc 69,4 %
10. Pardubice 68,0 %
Zdroj: Analýza Golem Finance a Reality
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, vojta1 napsal:

Tak znovu. To ze o zene napisu, ze je kunda a pica a ze by ale byla treba dvakrat tydne pouzitelna je teda nazor? 

To je proste ubohost. Mainstreamovy nazor 😀 ty jsi taky dobry, ze ja si rozklikavam lidi z ignoru.

To je přece názor na političku...

Že já se nechám vždycky vyprovokovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...