Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

ChSkalis 

Chápu co jsi zažil 

Na chalupě se při vytahování zaseklo táhlo pumpy. Zkusili jsme možné nemožné nevytahli. Tak jsem musel udělat nový vrt cca 75 cm od starého. Stavební úřad vyžadoval vše jako by šlo o novou studnu hydrologa souhlas majitele lesa který je asi 100m vzdálen, protože tam něco hnízdí tak souhlas mysliveckého združeni,  projektovou dokumentaci souhlas sousedů jeden byl dlouhodobě mimo ČR, další tedy motorest Poddubi jen pod podmínkou, že až oni budou rozšiřovat zdroj vody že nebudu mít námitky projekt elektrikáře, na další už si nemohu vzpomenout, ale jistě tam ještě nějaká pičovina byla, výsledek byl, že jsme byli rok bez vody a na kolaudaci už jsem se vybodl. Kdybych to tušil, udělal bych to na černo a bylo by, argument že je to vlastně rekonstrukce stávající neprošel

Stavební úřad Mnichovice 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, obrbobr napsal:

tak kam nás vede tahle vláda, taky nechápu https://branmecesko.cz/ :sad01_anim:

přijde mi to že u nás je teď jen jedna země! (jestli UA, nebo ČR?), jedna vláda!, jedna pravda! :bangin:

bohužel o tomto foru to platí taktéž, nevím, proč se zrovna do ATOMa někteří navážejí a především jakým stylem, výrazy, to taky svědčí o jejich úrovni. To vážně dneska už nesmí člověk mít svůj názor a prezentovat ho?

 

 

před 8 hodinami, ATOM napsal:

"...srka brckem" 🤣 ty budes vetsi hrdina nez ja, myslim. Jsme v zumpe. Na pekarovou jsem jsi odplivl jako na politika. Jo serou me jeji kecy, jo sere me kam nas ta particka vede. Asi tak.

Klucí vy máte zvláštní názory. Proč jste tady na Chronomagu a proč jste tady v Česku?

Vidím Vás na voliče SPD nebo Volný blok, či jiné uskupení zašťiťující se Českou vlajkou.

Je pravda, že sem moc nechodím, ale vy jste nyní  naše mladá krev ? No to mě poser! 😞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cekam na hlavaku a vlak uz ma 60min zpozdeni. A ted kolem prosel borec s ceduli na krku napoleon=hitler=nato a mel takovou tu cepicu co nosil Lenin. Tak me to prekvapilo, ze jsem mu ji ani nesvihl a nevzal cepici. Taky jsem hledal jiny vlak.  Ale jestli jeste projde, tak to s radosti udelam... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, vojta1 napsal:

Cekam na hlavaku a vlak uz ma 60min zpozdeni. A ted kolem prosel borec s ceduli na krku napoleon=hitler=nato a mel takovou tu cepicu co nosil Lenin. Tak me to prekvapilo, ze jsem mu ji ani nesvihl a nevzal cepici. Taky jsem hledal jiny vlak.  Ale jestli jeste projde, tak to s radosti udelam... 

Nenech prchlivost cloumat svým majestátem.... ten ti za to nestojí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, martar napsal:

Vojto, máš málo modřin? :D

 

 

Modrin neni nikdy dost 😀 s mojim stesti posledni dobou bych si o nej jeste zlomil ruku. Ja se hrozne nerad peru, prijde mi to hloupe mimo telocvicnu, ale facka v nekterych pripadech je dobra zpetna vazba myslim. A taky bychom obcas meli byt trochu chlapi si myslim. 

Ja treba hrozne bojoval vnitrne s tim, kdyz mi Semelova podavala halo noviny na Namesti miru ji je aspon hodit do ksichtu, jeste to bylo asi 14 dni potom, co prohlasovala v hydepark ty sracky o Horakove. Dnes uz jsem si to ujasnil, ze zajdu vedle, koupim pivo a cele ji ho vyleju na hlavu... zel se mi to znovu jeste nestalo 😄 jsou proste veci co vyvolaji reakci. Tehdy jsem ji jen neco rekl. Kdyz se clovek chova jako zruda, tak by to mel v beznem zivote poznat. Pardon... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, vojta1 napsal:

Modrin neni nikdy dost 😀 s mojim stesti posledni dobou bych si o nej jeste zlomil ruku. Ja se hrozne nerad peru, prijde mi to hloupe mimo telocvicnu, ale facka v nekterych pripadech je dobra zpetna vazba myslim. A taky bychom obcas meli byt trochu chlapi si myslim. 

Ja treba hrozne bojoval vnitrne s tim, kdyz mi Semelova podavala halo noviny na Namesti miru ji je aspon hodit do ksichtu, jeste to bylo asi 14 dni potom, co prohlasovala v hydepark ty sracky o Horakove. Dnes uz jsem si to ujasnil, ze zajdu vedle, koupim pivo a cele ji ho vyleju na hlavu... zel se mi to znovu jeste nestalo 😄 jsou proste veci co vyvolaji reakci. Tehdy jsem ji jen neco rekl. Kdyz se clovek chova jako zruda, tak by to mel v beznem zivote poznat. Pardon... 

Škoda piva 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Starobrno me napadlo hned, ale to by nebylo tak lehke sehnat. 

Nicmene uz jsem mel vymyslenou i story pro cetnictvo, jsem sel tak s pivem a premyslel nad vrazdou Horakove a bohuzel jsem u toho zakopl a polil soudruzku. Kdybych na ne musel fakt cekat s ochrankou, tak to udelam znovu 😀 nejsem blby a koupim si dve piva, ze jo. Mimochodem venku bylo tak -8. Takze skoda. Treba se mi jeste postesti :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vůl na fóru každou chvíli něco staršího hledám... nekdy i hodiny... a přitom by se asi stačilo zeptat Radka :)

Jinak teda teď jsem - tuším na Idnes - četl, že invazní velitel Dvornikov zřejmě promptně nesplnil očekávání v něj vkládaná a do Donbasu to jede převzít přímo Valerij Gerasimov. Ti rusáci musí být už hodně zoufalí...

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, martar napsal:

No, to bohužel dobrá zpráva není. Tohle je totiž howado jdoucí doslova přes mrtvoly a přesně vystihující heslo- nás mnogo ( ale vojenskou strategii též bohužel ovládá dost dobře ). Není to dobrá zpráva. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

před 15 minutami, kuncák7 napsal:

No, to bohužel dobrá zpráva není. Tohle je totiž howado jdoucí doslova přes mrtvoly a přesně vystihující heslo- nás mnogo ( ale vojenskou strategii též bohužel ovládá dost dobře ). Není to dobrá zpráva. 

Jo, ale je to náčelník generálního štábu... to, že to jede kočírovat sám, dost vypovídá o množství schopných velitelů v armádě zlodějů záchodových mís.  Btw Dvornikova taky předchàzela blbá pověst bezohlednýho generála... a od čtrnáctého, co tomu velí, se nijak výrazně neprojevil. 

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...