Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 10 hodinami, kuncák7 napsal:

K tématu zumpa- jsem asi dost podobnej Marovi- raději řeším vše hospodskou rvačkou než sahodlouhou argumentaci, která nikam nevede, ale i sekce Žumpa by prostě neměla sklouzávat k osobním útokům. 

Osobně třeba nepociťuju na rozdíl od několika lidí tvrzení, že je nějaká politicka káča jako urážku ženy, ale urážku jejího zaměstnání a s tím prostě problém nemám ( možná i tím, že sam mám zde "oblíbenou"práci pro většinu z vás).A že je ucházející? Kdo tohle někdy o některé zene neřekl nebo si nemyslel? Troufni si říct že takovej tady nebude, myslel si to kazdej- minimálně u své ženy 🤣.

Tak pojďme pitvat Putina či politiku a ne si virtuálně rozbíjet huby mezi sebou. Je to oboje k ničemu, ale u Putina se nám uleví u urážek se spíš nastvem.

 

řekl bych je rozdíl říct o ženě že je káča nebo píča

a je jedno jestli je špatná politička nebo prodavačka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, pebe napsal:

řekl bych je rozdíl říct o ženě že je káča nebo píča

a je jedno jestli je špatná politička nebo prodavačka

A nebo nic, proč se dohadovat? Užij si den.

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, kuncák7 napsal:

A nebo nic, proč se dohadovat? Užij si den.

já se dohadovat nehodlám, svůj subjektivní názor na pár jedinců jsem si tu udělal a tím to končí 😏

a den jsem si dneska užil, díky 

29268DAD-FE71-4040-B78D-15BBC76EDFE6.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 4. 2022 v 5:39, martar napsal:

... Dobrá zpráva je, že ruský generál na bojišti nebo poblíž bojiště přestává být jen mozkem a stává se i masem...

To šlo rychle :)

Šrapnel prý vyjmut a zlomenina žadná, ale v šestašedesáti se to nebude hojit jako v osmnácti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 55 minutami, pebe napsal:

já se dohadovat nehodlám, svůj subjektivní názor na pár jedinců jsem si tu udělal a tím to končí 😏

a den jsem si dneska užil, díky 

29268DAD-FE71-4040-B78D-15BBC76EDFE6.jpeg

Já právě taky a nemíním s tím dál ztrácet čas. Holt nepochopení psaného k tomu patří....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 29. 4. 2022 v 23:56, mAra_ napsal:

Máte hoši právo blejt tyhle vaše zvratky tady, ale my všichni máme taky právo na ty vaše hovna reagovat. A reakce většinou odpovídá akci.

Tak mě napadlo, jestli bysme si tu mohli vyčlenit chrono Hyde Park, a vlastní Speakers Corner, kde by se dalo vyjádřit názor, aniž by člověk nedostal hned židlou do hlavy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...