Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

S kunama zápasíme na chalupě už roky. Plašiče už nefungují, do klece nevleze, utěsňovali jsem ale to se zřejmě nepovedlo. Pár mrtvol v tekutém stavu se taky našlo.

Už toho smradu, nočního pobíhání nad našimi hlavami a pištění mám dost. A ani ty jedy nejsou co bývaly. :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týče klecí resp. sklopců, tak ty musí být opravdu velké. Do malých s lehkými padacími dvířky kuna vleze a ocasem si ty dvířka podrží a vycouvá zpátky i s návnadou. Táta takhle skrmil několik makrel a kuřecích krků. Vždy ráno prázdná sklopená past.

Pak ji jednou viděl z okna, jak si drží ty dvířka ocasem....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, to už je podobná kategorie opatření jako trojháčky s třešněma v metrový výšce...

Nicméně vzhledem k cenám izolací, sanačních prací i energie k vytápění asi rozumím, že kuny dokáží některé majitele nemovitostí dohnat i k takhle radikálním krokům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oni zijou v jinym casoprostoru....

Státní duma v Rusku navrhuje denacifikovat Polsko. „Svým prohlášením o Rusku jako o ‚rakovinném nádoru‘ a o ‚odškodnění‘, které musíme Ukrajině zaplatit, nás Polsko vybízí, abychom ho zařadili na první místo ve frontě na denacifikaci po Ukrajině,“ napsal předseda výboru pro kontrolu Oleg Morozov ve svém kanálu Telegram, informovala ruská agentura RIA Novosti.

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to opravdu jiný časoprostor. Občas mě stříhá ruska a doteď s ní byla řeč (prostě asi tak s jakoukoliv jinou kadeřnicí), ale to co jsem slyšel včera byl dobrý matroš

  • NATO mělo tajné základy u UA hranic s Ruskem
  • Nechápe proč UA vede válku
  • Rusům se v ČR tajně zabavuje majetek, tady to není žádná demokracie
  • Obviňujeme Rusy z něčeho, co nedělají
  • Ukrajinci tady způsobí, že nebude práce pro lidi, co už jsou v ČR (což je i ona a její partner)
  • Proč utíkají ukrajinci, co mají auta, na které si běžný člověk nemůže vydělat
  • atp

A takhle si jela celou půlhodinu... a že prý končí, protože tady už pracovat nebude... což vlastně byla dobrá zpráva, ale radši jsem se neptal, co chystá 🤦

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobre, reknes si aspon je ruska, tak to proste filtruje po svem.. ale me takhle blbne kamarad, co ho znam spoustu let a chodíme pravidelne na pivo.. za vsechno muzou Američani, rusko je nejlepsi..jen se nechalo trochu zblbnout a co maj holt delat, kdyz je svet proti nim.. a ze se vsude moc propaguje ukrajina a ze je to nechutny.. ja normalne nevim, co s tim, prijemny to poslouchat neni, ale je to zas kamarad, takze uplne ho vodriznout proste taky nechci.. naprd tohleto..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, petr_cha napsal:

Dobre, reknes si aspon je ruska, tak to proste filtruje po svem.. ale me takhle blbne kamarad, co ho znam spoustu let a chodíme pravidelne na pivo.. za vsechno muzou Američani, rusko je nejlepsi..jen se nechalo trochu zblbnout a co maj holt delat, kdyz je svet proti nim.. a ze se vsude moc propaguje ukrajina a ze je to nechutny.. ja normalne nevim, co s tim, prijemny to poslouchat neni, ale je to zas kamarad, takze uplne ho vodriznout proste taky nechci.. naprd tohleto..

Jo tak to ja takhle odstrelil asi 5 lidi v Ostrave. A jeden co s nama chodil na hory uz nechodi. Blbec co delal bachare a sleduje nejake tyhle flastenecke weby na fb. A pak mi posilal kraviny s tim, jak podporuji nacky na ukrajine. Tohle mi rict do oci, tak je i bez zubu... s mou zidovskou rodinou je tohle proste neakceptovatelne. 

Druhy priklad mlada holka z Kazachstanu. Taky cte v podstate dost ruskych zdroju.

No a pak par dalsich co znam spis od videni. Kadernici bych vstal a nechal se dostrihat od nekoho jineho.

Ja dementy v zivote fakt nepotrebuji. Do prdele takhle poslu uplne kohokoliv a je mi jedno kolik jich je a pripadne jak dlouho se zname. A je to u rasismu a tady popirani genocidy, svobody. 

Vtipny je, ze to jsou dost casto lidi s iq 90 a absolutne nulovymi znalostmi historie. Ale pro ne jsou vsichni blbci co to nevidi a jejich casto jediny historicky argument je, ze se mas podivat na film Volyn.... Screenshot_20220515-080251_WhatsApp.thumb.jpg.8cdc3fe394ee90f466546c999ef68de3.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...