Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

To je fakt k zblití ... tvl, to je snad zaplacenej kompars, vždyť ty lidi snad nemůžou bejt tak dementní ... 🤮

https://zpravy.aktualne.cz/domaci/video-tahle-vlada-krade-poctivy-je-babis-sef-ano-se-v-brecla/r~7601654ad5ba11ec9ae20cc47ab5f122/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Kapo napsal:

 

Schilerová se nechala vyfotit v kroji.

Nejlepší komentář z FB:

Moc děkuji, že jste se rozhodla strašit ve vinohradu osobně, tohle by mohlo na špačky fungovat a vy by jste tak mohla být konečně prospěšná

kroj Schilerová.jpeg

Ty vole a ja uz myslel, ze fotku s ptakem, sorry pavem, uz nic neprekona 😂😂😂

vypada tam, jak jedem muj kamarad rika: „byla asi tak metr vysoka a i metr siroka“

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 5. 2022 v 20:19, Kapo napsal:

 

Schilerová se nechala vyfotit v kroji.

Nejlepší komentář z FB:

Moc děkuji, že jste se rozhodla strašit ve vinohradu osobně, tohle by mohlo na špačky fungovat a vy by jste tak mohla být konečně prospěšná

kroj Schilerová.jpeg

Tesim se, ah dojede honit hlasy k nam nahody. Nechame ji zahrat pohrebni pruvod😆

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 5. 2022 v 20:19, Kapo napsal:

 

Schilerová se nechala vyfotit v kroji.

Nejlepší komentář z FB:

Moc děkuji, že jste se rozhodla strašit ve vinohradu osobně, tohle by mohlo na špačky fungovat a vy by jste tak mohla být konečně prospěšná

kroj Schilerová.jpeg

Bože to je trapnost! Tak samolibou bábu, aby svět pohledal. Kdyby bylo aspoň na co koukat. Sorry jako, snažím se být gentleman, ale nedá mi to. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 5. 2022 v 20:19, Kapo napsal:

 

Schilerová se nechala vyfotit v kroji.

Nejlepší komentář z FB:

Moc děkuji, že jste se rozhodla strašit ve vinohradu osobně, tohle by mohlo na špačky fungovat a vy by jste tak mohla být konečně prospěšná

kroj Schilerová.jpeg

Tak v tomhle se do vinohradu určitě nechodilo. To bylo tak do kostela, k muzice a podobné slavnostnější chvíle...

Měli jí navlíknout do pracovního.... to by se divila. Prostě P.ČA co neví vůbec nic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc se mi líbí koncepcnost práce ministra dopravy- s velkou slávou dokončuje úpravu zákona ohledně zvýšení nejvyšší povolené rychlosti na vybraných úsecích dálnic a zatím se v Německu zvedla jednotna politicka vlna na zrušení "neomezené" na zbytku vybraných dalnic a ve Francii čekají, zda jim nová předsedkyně vlády omezí rychlost buď na 110 nebo spíš politicky pruchodnejsich 120. Není nad zjednodušení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, kuncák7 napsal:

Moc se mi líbí koncepcnost práce ministra dopravy- s velkou slávou dokončuje úpravu zákona ohledně zvýšení nejvyšší povolené rychlosti na vybraných úsecích dálnic a zatím se v Německu zvedla jednotna politicka vlna na zrušení "neomezené" na zbytku vybraných dalnic a ve Francii čekají, zda jim nová předsedkyně vlády omezí rychlost buď na 110 nebo spíš politicky pruchodnejsich 120. Není nad zjednodušení.

Taky jsem si to nedávno říkal. Nehodnotím jestli pomalu nebo rychle. Ale hlavně, že svou cestou :) Klasika

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, x591 napsal:

Taky jsem si to nedávno říkal. Nehodnotím jestli pomalu nebo rychle. Ale hlavně, že svou cestou :) Klasika

Taky nehodnotim z tohodle pohledu. Jen mě nebaví "kvalita" a koncepcnost v návaznosti na okolní trendy, dle kterých jedeme a odvoláváme se na ně. Za cca dva roky to budeme s velkou slávou zase předělávat. Pak má být zákon kvalitní, když do toho zasahuje kdejakej Jouda, co je u koryta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky nehodnotim z tohodle pohledu. Jen mě nebaví "kvalita" a koncepcnost v návaznosti na okolní trendy, dle kterých jedeme a odvoláváme se na ně. Za cca dva roky to budeme s velkou slávou zase předělávat. Pak má být zákon kvalitní, když do toho zasahuje kdejakej Jouda, co je u koryta.
A když to Jouda bude dělat dle Helmuta tak...

Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...