Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Já jsem tak trochu doufal, že za 8 let v opozici, kdy kritizovali a obstruovali cokoliv, co vláda navrhla, budou mít připravená systémová řešení různých problémů. Pak jsem viděl vzdělání a praxi jednotlivých ministrů a říkal jsem si, to nevadí, to jsou jen panáci, záleží na think tanku, který různá řešení ty léta připravoval. Pak jsem s hrůzou zjistil, že nic nepřipravovali, nic nemají a zůstalo jim jen "za to může Babiš". No, nikdy není tak zle, aby nemohlo být hůře. Jen ten projev pana premiéra byl takový bezobsažný a plný nesmyslů. Ale dobře mával rukama 😃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@elloco: Nikdy neslyšels o 3 obálkách s krizovými instrukcemi pro nového předsedu vlády? Dle (naprosto zbytečného a až zemanovsky trapného) úvodu onoho proslovu jsme zatím u té první... 

PS: Ale oceňuju že na rozdíl od "čau lidi" to aspoň bylo česky a neznělo to jako dotčenej hokynář z reklamačního oddělení přistiženej při lži :yucky:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, elloco napsal:

Já jsem tak trochu doufal, že za 8 let v opozici, kdy kritizovali a obstruovali cokoliv, co vláda navrhla, budou mít připravená systémová řešení různých problémů. Pak jsem viděl vzdělání a praxi jednotlivých ministrů a říkal jsem si, to nevadí, to jsou jen panáci, záleží na think tanku, který různá řešení ty léta připravoval. Pak jsem s hrůzou zjistil, že nic nepřipravovali, nic nemají a zůstalo jim jen "za to může Babiš". No, nikdy není tak zle, aby nemohlo být hůře. Jen ten projev pana premiéra byl takový bezobsažný a plný nesmyslů. Ale dobře mával rukama 😃

Jediné, co jsem si z projevu  odnesl, že připomínal gymnastu bratra Hudce na olympiádě Berlín 1936

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 6. 2022 v 17:42, runner napsal:

V tom případě, čistě hypoteticky, šlo by blížící se konec fixu refinancovat třeba u slovenské banky..? 😎

Leda bys měl nemovitost na Slovensku..

Na jaře jsem řešil u rakouské Erste hypo na apartmán v Rakousku, RPSN nulanulaprd, tak jsem se zeptal na možnosti financování nemovitostí u nás.  Nabídka byla pouze na nemovitost v Rakousku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k jejich dnesni vymene nejvyssiho ruskeho generala vedouciho akci na Ukrajine.. ze povolavaji dalsi 67-lete generaly do akce, tak bych to videl, ze sice postupuji, ale za krvavou cenu, a ze ted potrebuji uz fakt rezniky, aby udrzeli svuj tlak na vlastni vojaky...

Rika se, ze Afganistan vedl k padu Sovetskeho svazu... uvidime, jake dlouhodobe dopady bude mit dobrodruzstvi na Ukrajine.. konec Ruska?

General PavelScreenshot_20220627-200913_Twitter.jpg.1b73bb14b4993f3148adfcf0202e8a57.jpg



Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 6. 2022 v 13:54, elloco napsal:

Já jsem tak trochu doufal, že za 8 let v opozici, kdy kritizovali a obstruovali cokoliv, co vláda navrhla, budou mít připravená systémová řešení různých problémů. Pak jsem viděl vzdělání a praxi jednotlivých ministrů a říkal jsem si, to nevadí, to jsou jen panáci, záleží na think tanku, který různá řešení ty léta připravoval. Pak jsem s hrůzou zjistil, že nic nepřipravovali, nic nemají a zůstalo jim jen "za to může Babiš". No, nikdy není tak zle, aby nemohlo být hůře. Jen ten projev pana premiéra byl takový bezobsažný a plný nesmyslů. Ale dobře mával rukama 😃

Ten projev jsem viděl, ale byly nějaké výpadky zvuku, tak jsem si to našel na internetu. Jelikož je vlákno HUMOR zamčené, dovolím si to dát sem, snad se nestane ještě něco horšího, než co přimělo berta dát chronomag na prodej :(.

1656410013-e64b6.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, safi napsal:

Nechápu jednu věc. Dle dnešních zpráv ministři životního prostředí schválili emisní normu i omezení prodeje klasických aut. Předpokládám, že tam musel být i český ministr. Proč nehlasoval proti? 

Promin, ale sám sis odpověděl🤣 - co tam bylo za ministra? No vidíš 😂. Myslíš, že bude horovat pro spalovací motor? Nikoli. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, kuncák7 napsal:

Promin, ale sám sis odpověděl🤣 - co tam bylo za ministra? No vidíš 😂. Myslíš, že bude horovat pro spalovací motor? Nikoli. 

A není to tak, že se ministr řídí tím, co řekne premiér, respektive co si schválí vláda? Anebo pro schválení není potřeba 100% souhlas, ale třeba jen kvalifikovaná většina? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, safi napsal:

A není to tak, že se ministr řídí tím, co řekne premiér, respektive co si schválí vláda? Anebo pro schválení není potřeba 100% souhlas, ale třeba jen kvalifikovaná většina? 

Předpokládám, že u důležitých rozhodnutí ano, ale toto bylo rozhodnutí pouze ministrů životního prostředí členských zemí a tam asi není potřeba souhlas/požehnání vlády?? To už zabíháme daleko, já odpovídal jen na tvůj povzdech ( a je i možné, že souhlas měla, osobně bych se nedivil ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...