Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Tenhle kaspar taky uz nevi jak by se vic zviditelnil https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/byvaly-prezident-dmitrij-medvedev-rusko-utok-jaderna-elektrarna.A220812_154854_zahranicni_lisv

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před volbami se vytáhly Panama papers

tohle by měly snad být jejich offiko stránky

https://panamapapers.org/list-of-people-named-in-the-panama-papers

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, Conrad napsal:

Před volbami se vytáhly Panama papers

tohle by měly snad být jejich offiko stránky

https://panamapapers.org/list-of-people-named-in-the-panama-papers

Paní Holcová v roce 2016 řekla

4. dubna 2016  19:28
  •  
  •  
  •  
  •  
Je jich celkem 283 - jmen Češek a Čechů, která figurují v obří kauze Panama Papers. Do měsíce se lidé doví všechna, řekla v rozhovoru pro iDNES.cz Pavla Holcová, zakladatelka Českého centra pro investigativní žurnalistiku, které má nyní jako jediné v Česku seznam všech těchto jmen k dispozici. Investigativní novinářka zároveň prozradila další jméno známého podnikatele ze seznamu.

Nevím, kde by se ten seznam dal najít

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam v praci kolegyni, sedim s ni v kanclu uz dost let, rozumna zenska, v zamestnaneckem pomeru, ucetni a dane... umrel ji manzel, spolu vlastnili maly cinzovni dum o nekolika bytech.. dosla si na prepis energii, kde ji rekli, ze po tech letech ji smlouvu neprevedou z manzela a dostala nove smlouvy jako novy clovek z ulice a vymerili ji nove zalohy, skoro polovinu jejiho platu.. no a uz to zaclo... vsichni se proti ni spikli, fialova vlada ji chce vzit dum, chteji ji vystrnadit a jsou to vsichni hajzlove, cele to planovali se odriznout od ruskeho plynu... neveril jsem vlastnim usim.. rozumna zenska, zabezpecena snad na cely blizici se duchod (dum cenu 15-20 mio CZK), ale pry v tom baraku bude sedet sama, ani jeden byt nepronajaty a nikdo ji odtamtud nedostane..

...az tahle srazka s realitou novych zaloh dopadne na vice opravdu beznych a chudych lidi, to asi zacne slusnej bugr..20220816_180431.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, montemar napsal:

no mne zrovna prislo vyuctovani a novy zalohy na plyn  jen o 500 vic.. to me trochu znervoznuje

To je snad jenom do zapalovače 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mi zvedli behem roku postupne z 1200 na 3500 a nove 4900. Nesedi to ani na dnesni cenik. Tak jsem presel k MND, fixace do 2024. Na moji spotrebu zalohy 2400 a mel bych mit mirny preplatek.

Spotreba cca 8,5 MWh pro predstavu. Topeni/voda, ale ziju v dome z roku 1870 a mozna bych mohl zasklit to okno v loznici a zatesnit dvere 😀 protoze nova okna uz nestihneme.

@petr_cha

Co jsi ji na to rekl, ze zvedavosti? Ja mam casto pocit, ze pro lidi je nejjednodusi vinit uz z cehokoliv nekoho "nahore" na koho vubec nevidi... a do toho ten koblihar tu kampan jede ciste na emocich a to proste funguje...

Treba obecne. Ja nechapu ted 2 utoky zralokem, a byla to hlavni zprava napric spektrem po x dni. Vsechny media delali rozhovory s "experty" na utok zraloka. To je fakt peklo. Kdyby ve stejne mire nebezpecnosti zvali napriklad odbornika na to nemit BMI nad 30, tak nic jineho nedavaj 😄 nebo, ze mozna neni rozumne chlastat kdyz ridim atd... 

Ale zas plne podporuji jak rikal Ron Swanson. Tohle je svobodna zeme, takze se klidne muzes vyzrat na 300kg a zemrit na ifarkt v 35, coz je supr 😀 jen mi vadi jak rychle media naskakuji na ty clickbaity

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty hele, ja ji nerek vicemene nic.. furt nejak doufam, ze tam je sok z toho umrti manzela... sedime vedle sebe, budu si s ni povidat postupne a po kouskach.. akorat se obavam, ze jak nekdo zacne vykrikovat fialova vlada a podobny hesla, ze pak nejaka diskuse argumentu skoncila, v tu chvili uz jedou jen emoce.. a jeste jeden poznatek.. je to asi hrozne chytlavy.. doprcic to se mam blbe..fialova vlada.. nevychazej mi penize.. fialova vlada.. drazsi plyn.. fialova vlada..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No v tomhle je problem, ze dost zaostavaji v komunikaci. 

A tak nejak jim chybi schopni lidi mi prijde, ze predtim ods mela think tanky atd... a ted tam jsou 3 lidi na neco. Pirati nemaji nikoho. Starostove meli Veska a ted castecne Sikelu. Rakusan aspol proste nemaji na to uridit nic vetsiho. Kdu - Ods ma aspon zakladnu, byt to nefunguje. No a topka ma myslim zrovna pretahmutych dost zajimavych lidi, jen se v te statni vubec nechteji angazovat. A je to jen prazska strana. No a Ano nema vubec nikoho. Jakoze Havlicek 3 ministerstva fakt neda 😀😀

Ja si uprimne myslim, ze je to chce i zaplatit. Ministr plat 2mil/mesic premier 10. Uplne v pohode. Nebo aspon 3-4 tolik co ted. Jakoze pro ucitele je tech 200k mesicne zajimave, ale ministr nemuze brat jako prumerny vyvojar v Praze. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si uprimne myslim, ze je to chce i zaplatit. Ministr plat 2mil/mesic premier 10. Uplne v pohode. Nebo aspon 3-4 tolik co ted.

Tak nad tímhle nápadem jak vylepšit situaci se válel smíchem i můj jezevčík ,když jsem mu to přečetl :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte co to je zase za smecko? Už jsem na to narazil ve variantě jízdních kol. Kámoška to sdílí jak šílená a všude píše hotovo. 

Buďto chce někdo aby to co nejvíce lidí sdílelo, jakože reklama a nebo tě pak kontaktují a budou tahat nějaké citlivé údaje.

Nebo nějaká novinka?

Screenshot_2022-08-16-22-36-41-582_com.facebook.katana.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Conrad napsal:

Ja si uprimne myslim, ze je to chce i zaplatit. Ministr plat 2mil/mesic premier 10. Uplne v pohode. Nebo aspon 3-4 tolik co ted.

Tak nad tímhle nápadem jak vylepšit situaci se válel smíchem i můj jezevčík ,když jsem mu to přečetl :cheers:

Hm tak plat ministra je ted cca 160k hrubeho. 

Projekt manazeri si klidne v Praze sahnou na 130-250 

Vyvojari 200+

Generalni reditel v mensi bance ma 1m+ mesicne + odmeny. Generalove v Operatorech a tech vetsich bankach se budou pohybovat v 50+ rocne... Sikela se klidne vsadim, ze v Erste bral vyrazne pres 20mil rocne. Vesek v DB urcite vic. 

160 je fakt strasne podplacene. Ok, je to stat, ale top manazer, coz by asi ministr i ti klicovy meli byt maji mit alespon 500. Jakoze napriklad na statnich zastupitelstvich a treba v Olomouci, kde bylo to ucho Istvan byl prumerny a opakuji prumerny plat 165K.... tak tolik k tomu. 

Navic ono mi prijde, ze byt ministr neni zadna radost. Ale kdyz je to pruda a jeste ti lidi, co ja myslim, ze by to meli delat by to sli delat za 1/4 a mene platu, tak co se da pak cekat. Vsechny ty reci o snizovani platu politiku atd jsou jen populisticke kecy. Viz Tomio, ktery to pojal jako ekonomicky projekt a vytahl si z toho uz pres 150mil.... predtim mel dve prodelecne restaurace a byl jednatel a spolecnik v cestovce, ktera nejvic vydelala 2mil rocne ;) den Den D byl taky tehle zemi cert dluzen :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, vojta1 napsal:

Hm tak plat ministra je ted cca 160k hrubeho. 

Projekt manazeri si klidne v Praze sahnou na 130-250 

Vyvojari 200+

Generalni reditel v mensi bance ma 1m+ mesicne + odmeny. Generalove v Operatorech a tech vetsich bankach se budou pohybovat v 50+ rocne... Sikela se klidne vsadim, ze v Erste bral vyrazne pres 20mil rocne. Vesek v DB urcite vic. 

160 je fakt strasne podplacene. Ok, je to stat, ale top manazer, coz by asi ministr i ti klicovy meli byt maji mit alespon 500. Jakoze napriklad na statnich zastupitelstvich a treba v Olomouci, kde bylo to ucho Istvan byl prumerny a opakuji prumerny plat 165K.... tak tolik k tomu. 

Navic ono mi prijde, ze byt ministr neni zadna radost. Ale kdyz je to pruda a jeste ti lidi, co ja myslim, ze by to meli delat by to sli delat za 1/4 a mene platu, tak co se da pak cekat. Vsechny ty reci o snizovani platu politiku atd jsou jen populisticke kecy. Viz Tomio, ktery to pojal jako ekonomicky projekt a vytahl si z toho uz pres 150mil.... predtim mel dve prodelecne restaurace a byl jednatel a spolecnik v cestovce, ktera nejvic vydelala 2mil rocne ;) den Den D byl taky tehle zemi cert dluzen :D 

Loď má potíže, je bouře,  naviguje se v navigačně značně složité oblasti s mělčinami,  objevují se poruchy ve strojovně a objevuje se diskuze, že by se kapitánovi mělo přidat., :sad01_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako do čela ministerstva či státu dosadit dobře placené top managery "co něco umí"? 😂😂😂

Promiň, nic ve zlém, ale máš vůbec tušení jak funguje takové ministerstvo? Po 30-ti letech už jsou tam rodinné klany, úředníci krytí služebním zákonem (nepropustitelní) a síť vztahů a vazeb je taková, že by si top manager vylámal zuby, protože top manager je pouze tak dobrý, jaký má pod sebou tým ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...