Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Právě teď, vojta1 napsal:

Ja nemluvim o tom, ze to neni treba. Ja rikam, ze pak bude doplacet miliardy za usly zisk, pokud je nekdo zazaluje...proto to daneni.

Aha, jasný....potom souhlasím, je to v pitchi. Dřevo je drahý, plyn taky, elektřina taky. lidi nadávání strašně. Pokud si dobře pamatuju tak prej metrák briket stál cca 200e teď 550e což je masakr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právně možná ano ale státu to stejně nepomůže,střední průmyslové podniky budou mít hodně velký problém ceny energií ukočírovat,aby tady nenastal dominový efekt 2 dodavatelé zkrachují a ten co vyráběl hotový produkt tak zkrachuje také protože nebude mít z čeho vyrábět.Nedávno jeden průmyslník prohlásil mám na energiích zaplatit místo 100 mil 5× tolik?Mám dál podnikat,vyčerpat finanční polštář?

Ať si každý odpoví sám.

Krize 2008/9 to byla procházka oproti tomu co se děje dnes.😒.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já si pamatuji že pirát Lípavský nazvat ho ministrem zahraničí se mi nechce vzhledem 

ministerstvo zahraničí se nepřipojilo ke skupině zemí, které odsoudily neobjektivní zprávu komise Rady OSN pro lidská práva k Izraeli.

Česká republika se nepřipojila k 22 zemím vedeným USA, které odsoudily zaujatou zprávu Rady OSN pro lidská práva namířenou vůči Izraeli.

Hrdě prohlásil.,že bez ruského plynu se klidně obejdeme. 

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

právník Hillel Neuer, upozorňuje, že členy rady, nejvyššího orgánu OSN pro lidská práva, je například Venezuela, která má na 400 politických vězňů, Kuba, kde je jich jeden tisíc, Čína, která provádí genocidu Ujgurů a dalších etnických menšin, Pákistán, jenž trestá smrtí všechny, kdo se takzvaně rouhají proti islámu, Somálsko, kde se popravují homosexuálové, nebo Libye, Katar, Súdán, Uzbekistán a Kazachstán, které o dodržování lidských práv ještě neslyšely.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, odjinud napsal:

Tak at stat da ČEZu pujcku na dostavbu Temelina (100-200-300 mega, nevim) a minoritnim akcionarum bude jasne, ze tak 20-30 let dividendy kvuli splaceni neuvidi, akcie pujdou dolu a pak udelat ten squeeze-out. 

Pokud by bylo jasny ze CEZ bude odkupovat, akcie by sly nahoru a ne dolu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a hlavně stát jako hlavní akcionář bude muset řešit, kde ty miliardy z dividend co mu ročně chodí, v budoucím rozpočtu škrtnout. 


Což mě asi na těch patlalech ve vládě nejvíc se.re. Speciální daň - ok. Kolik pak je ale předpoklad sniženi na dividendách - ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, odjinud napsal:

Me tyhle zakazy bavi.... ja uz na Vinetoua nekoukal leta, ale ted se na nej podivam 🙂

Přesně. Až budou děti větší a nebudou se bát střílení, tak je to také čeká. Je to nedílná součást kulturního vzdělání s historickým přesahem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 29. 8. 2022 v 11:53, guzmic napsal:

Ještě že máme freevideo tam se rasa ani barva neřeší a všechny příběhy mají šťastný konec.

 

 

 

Tak pravda a hlavně se tam mají všichni rádi a to tak že velmi 👌

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...