Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Problém je, že stát dělá hrozně málo ve smyslu komunikace .. zejména ke skupinám, které jsou nejvíce ohroženy a tím pádem nejvíce náchylné převzít dezinformační nebo extremistické názory. 

EDIT: Protože kromě nemyslících spoluobčanů (viz fotky ,atd) tam bude i nemalá skupinka pracujících, kteří jsou stávající situací vystrašeni, protože dělají někde za pár šupů a teď se jim zvedne elektřina nebo plyn x krát. A poctivě pracující, který nemůže zaplatit své účty a naštve se na stát ... je dost nebezpečný.

Upraveno uživatelem safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sry nehledal jsem, zezacatku to vypadalo, ze by nemela zapadnout fotka 30ti lidi s transparentem a ono je jich vic :D 

 

Prahou prošel průvod vděčnosti. Ukrajinky a Ukrajinci děkovali Česku za přijetí - Aktuálně.cz (aktualne.cz)

Ze by to ale bylo na prvnich prickach se rict neda, jestlipak to bude ve vecernich zpravach.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepřijde mi fér to takhle kádrovat. Je krize, ta způsobuje zoufalství, to často vede k extremismu, zejména u sociálně slabších vrstev zpravidla (ale ne vždy) s jednodušším ubažováním. Tyhle lidi je hrozně jednoduchý sjednotit a radikalizovat.

Samozřejmě pro hlupáky s ruskou vlajkou/anti Ukrajina a podobně není omluvy. Stejně jako pro svinský oportunisty typu Babiš a KSČM.

Fialovi nezávidím, nicméně na komunikaci by měl zapracovat.

Edit: teď jsem narazil na tohle a přijde mi to jako ok shrnutí

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-politika-glosa-vysmivat-se-vystrasenym-lidem-z-vaclavaku-je-hloupe-a-nebezpecne-213195

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tech 70 tis. lidi nejsou ani svabi ani odpad. Jsou to normalni lidi, co nemaj love nazbyt, nejsou uspesni (nekdy i svoji vinou) a maji proste strach, jak zaplatej ucty. Prorusti svabi si je vodej a vyuzivaj. Par idiotu s Putinem na triku se tam taky najde, ale vsichni se takhle ostitkovat nedaji. Tahle hybridni valka zacina priostrovat a v zime uvidime, ze dodavky/nedodavky plynu jsou ucinnejsi mezinarodni zbran, nez jsme si mysleli. Bojim se, aby nam nebylo jeste poradne horko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, skalis napsal:

Tech 70 tis. lidi nejsou ani svabi ani odpad. Jsou to normalni lidi, co nemaj love nazbyt, nejsou uspesni (nekdy i svoji vinou) a maji proste strach, jak zaplatej ucty. Prorusti svabi si je vodej a vyuzivaj. Par idiotu s Putinem na triku se tam taky najde, ale vsichni se takhle ostitkovat nedaji. Tahle hybridni valka zacina priostrovat a v zime uvidime, ze dodavky/nedodavky plynu jsou ucinnejsi mezinarodni zbran, nez jsme si mysleli. Bojim se, aby nam nebylo jeste poradne horko.

Jako jo...ale zajímalo by mě, co ty lidi cekaj. Svrhnout vládu a dát tam koho? Okamuru s Babišem? A ty konkrétně udělají co? Půjdou žebrat k Putinovi? Ty umí akorát rozesirat společnost a štvát ji proto sobě. Dokud bude v Rusku naživu ten zmrd, nikdo nic nezmůže....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...