Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 18 minutami, odjinud napsal:

A jak konci sezona chat a chalup, tak zacnou chodit i prazaci 🙂

By mě zajímalo, jako Pražáka, jak se Praha vypořádá s rostoucí cenou elektřiny za metro i tramvaje. Místo racionálního vysvětlení a zdražení z toho bude politický populistický boj. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak konečně známe řešení energetické krize, ten už by to měl přestat kouřit 

Dosud platí, že jedna „solární střecha“ může dodávat energii jen svému majiteli a zbytek se posílá do veřejné sítě. Síkela počítá s tím, že by se na souseda mohl napojit další dům a majitel solárů by mohl dostat zaplaceno od dalšího uživatele napřímo. „Jednalo by se o energetické společenství,“ vysvětlil Síkela.

 
2022-08-31-tk-vlada-mini-15.jpeg?fl=cro,0,79,2500,1406%7Cres,320,,1%7Cjpg,80,,1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prdele , já mám ze tří stran les... A ze čtvrté alej u cesty .. mně sem slunko nesvítí na jedno místo na zahradě dýl, jak hodinu denně.  Budu teda ten napojený...

Edit: ale teda nevím na koho... Poslední barák na konci vesnice....

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, mAra_ napsal:

Prdele , já mám ze tří stran les... A ze čtvrté alej u cesty .. mně sem slunko nesvítí na jedno místo na zahradě dýl, jak hodinu denně.  Budu teda ten napojený...

Edit: ale teda nevím na koho... Poslední barák na konci vesnice....

Nepropadej depresím - na zbytečném parkingu pro Jeep si nainstaluješ žentour, zapřáhneš pejsky a taky aspoň na chvíli budeš “čistý vývozce energí” …teda než Ti ten “nečekaný nadměrný příjem” finančák zdaní :speak_cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, mAra_ napsal:

Prdele , já mám ze tří stran les... A ze čtvrté alej u cesty .. mně sem slunko nesvítí na jedno místo na zahradě dýl, jak hodinu denně.  Budu teda ten napojený...

Edit: ale teda nevím na koho... Poslední barák na konci vesnice....

Můžeš vykopat přípojku při tom se ohřeješ a uzavřít se sousedem smlouvu s pevnou cenou za kWh s tím, že pokud nebude svítit slunce připojí tě  za stejnou cenu ke své síti,, 😁 

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...