Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

 

před 2 hodinami, H-B napsal:

Si odlozim tady... abych neplevelil RIP sekci. Jako to vazne vsichni truchli nad kralovnou? Reprezentatnem prezitku, degenerovany, nevzdelany a prizivnicky "royal" familie? Jo, mozna prinasi jakousi stabilitu, ale zhruba tak podobn  ou, jakou drzel po kupe Kaddafi Libyi.. 

Jo, teď jsem přišel s dcerou z nějaký zvířátkový výstavy, tam místní důchodci - holubáři a bavili se o šlechtě, bylo to výtečný. Jeden rozvíjel teorii (a ostatní přizvukovali), jak dobře že šly všechny ty šlechtický rody u nás během komunistů do hajzlu, a jak by se jim po revoluci líbilo, všechno to zrestituovat a dostat opravený zpátky, když se jim o to soudruzi ty dlouhý léta starali.. a nechť jdou všichni tydlety šlechtici do prdele. Jestli chceš, pošlu ti adresu, přijeď a rozvíjej s nima..:)

 

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Micey napsal:

Jo, to 

Jo, teď jsem přišel s dcerou z nějaký zvířátkový výstavy, tam místní důchodci - holubáři a bavili se o šlechtě, bylo to výtečný. Jeden rozvíjel teorii (a ostatní přizvukovali), jak dobře že šly všechny ty šlechtický rody u nás během komunistů do hajzlu, a jak by se jim po revoluci líbilo, všechno to zrestituovat a dostat opravený zpátky, když se jim o to soudruzi ty dlouhý léta starali.. a nechť jdou všichni tydlety šlechtici do prdele. Jestli chceš, pošlu ti adresu, přijeď a rozvíjej s nima..:)

 

Nikde jsem nehazel do jednoho pytle vsechny slechtice. A srovnavat muj nazor na british royal family & empire se stavem v CR (komunismus, restituce, politicka angazovanost) je michani jablek s hruskama. Ale asi se ti to hodilo, v pohode

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, H-B napsal:

Smrt nepreju nikomu, ale empire description je spot on.  Nonsalantni dama s gracii a napr. jeji ticha podpora krvavyho potlacovani Mau Mau v sedesatkach. A ten seznam goes long, fucking long. No jo, holt pouha PR rolem, ze... OMFG

Jdi do prdele... neni na to vhodny cas a ani misto, ani se neda vytrhavat..a ten seznam goes long ;)

Coz z me zkusenosti btw rikaji lidi, co neumi moc anglicky. 

Obecne je to bullshit stejne jako veta nepreji nikomu smrt, ale..na tohle nemam nervy, ignore... ubohost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, vojta1 napsal:

Jdi do prdele... neni na to vhodny cas a ani misto, ani se neda vytrhavat..a ten seznam goes long ;)

Coz z me zkusenosti btw rikaji lidi, co neumi moc anglicky. 

Obecne je to bullshit stejne jako veta nepreji nikomu smrt, ale..na tohle nemam nervy, ignore... ubohost

Hmm, tak pokud z tve zkusenosti usuzujes tohle, tak jses holt jen nezkusenej, nevadi.

A neni cas a misto, jakoze o mrtvych jen v dobrem? Nasrat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, exBURN napsal:

Víš jak. Ještě jí nestihli ani pohřbít a už tady sypeš rozumy z rukávu, takže to třeba není o souhlasu a nesouhlasu, ale taky o špetce slušného chování.

A presne z toho duvodu jsem si dovolil ulevit sem. Ne do vlakna RIP, ne jinam. Nesypu rozumy, proste jsem se jen pozastavil nad tim, jak se globalne fnuka nad nekym, jehoz role zdaleka nebyla tak cernobila, jak se medialne (a tady v Zumpe ti chytrejsi, vzdelanejsi a anglicky vybvenejsi) tvrdi. End of story

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, H-B napsal:

Good point, v bubline zijeme svym zpusobem vsichni. Spis to je tak, ze kdo nesdili nazor, je mentalni telocvikar, myslitel a trol. Ale tos minul vid. Meh

Nic takového jsme neminul ani nenapsal, jen jsem chtěl poukázat na to, že když s tebou někdo nesdílí názor, tak hned žije v bublině.

De fakto tím konstatuješ, že ten tvůj názor je správný a ostatní jsou ovce v bublině, což není pravda, pouze nesdílí tvůj názor. Toť vše. Píšu taky Meh, asi něco jako v době Vinetůa Howgh 🙂

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Smrt nepreju nikomu, ale empire description je spot on.  Nonsalantni dama s gracii a napr. jeji ticha podpora krvavyho potlacovani Mau Mau v sedesatkach. A ten seznam goes long, fucking long. No jo, holt pouha PR role, ze... OMFG
Ty se umíš vyjadřovat pomalu jak Marek Eben, radost to číst. Hotový absolvent VŠŽ. Víc to asi nebude.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, Hasňa napsal:
před 47 minutami, H-B napsal:
Smrt nepreju nikomu, ale empire description je spot on.  Nonsalantni dama s gracii a napr. jeji ticha podpora krvavyho potlacovani Mau Mau v sedesatkach. A ten seznam goes long, fucking long. No jo, holt pouha PR role, ze... OMFG

Ty se umíš vyjadřovat pomalu jak Marek Eben, radost to číst. Hotový absolvent VŠŽ. Víc to asi nebude.

Jsi stedry, ale k Markovi mam daleko. Pracuju na tom, drz mi palce. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 57 minutami, H-B napsal:

Smrt nepreju nikomu, ale empire description je spot on.  Nonsalantni dama s gracii a napr. jeji ticha podpora krvavyho potlacovani Mau Mau v sedesatkach. A ten seznam goes long, fucking long. No jo, holt pouha PR role, ze... OMFG

Len otázka mimo debatu. Čo Ťa vedie k tomu miešaniu češtiny a angličtiny?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, McStinger napsal:

Len otázka mimo debatu. Čo Ťa vedie k tomu miešaniu češtiny a angličtiny?

Nic. Blbej zvyk. Pracuju z 90% v anglictine (ale moc mi to nejde, zeptej se Vojty), vetsinu zdroju zrovna k tomuhle tematu mam v anglictine. A tim padem obcas mluvim jak debil, je to tak. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Bert napsal:

Téhle myšlenky se drž. 

Diky Berte, rada nad zlato.

Premyslim, cim jsem vic slapl na kuri oko mistnim geopolitikum a gentlemanum, jestli mluvou, nacasovanim, nebo prezentaci nazoru kterej nabourava image rozkosne damy. Nejspis vsim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, H-B napsal:

Good point, v bubline zijeme svym zpusobem vsichni. Spis to je tak, ze kdo nesdili nazor, je mentalni telocvikar, myslitel a trol. Ale tos minul vid. Meh

Snad te neurazil myslitel?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, Bert napsal:

Téhle myšlenky se drž. 

Jsme měli kdysi na střední učitele biologie. A ten řikal věci jako you know what i mean bezobratli. A do teď mám pocit, že ten Fin, Ir, Korejci nevěděli... 😆

Pak jsme ho zvolili jako učitele na rok výměny do US. A to do teď považuji za poměrně dost krutou legraci 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, vojta1 napsal:

Jdi do prdele... neni na to vhodny cas a ani misto, ani se neda vytrhavat..a ten seznam goes long ;)

Coz z me zkusenosti btw rikaji lidi, co neumi moc anglicky. 

Obecne je to bullshit stejne jako veta nepreji nikomu smrt, ale..na tohle nemam nervy, ignore... ubohost

Vlastne ses jedinej, kdo ma potrebu nadavat naprimo, to ocenuju, lepsi nez vsudypritomna pasivni agrese.

Tak ti za odmenu neco doporucim ;) - jestli svuj nazor na britskou kralovskou rodinu a nebozku Betku stavis na tech dvou (a podobnych) videich jako jsi dal ve vlakne RIP, nalej si dalsiho panaka a zacni googlit. Protoze to je asi tak na stejny urovni, jako kdyz dospeli lidi verej, ze darky nosi jezisek. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...