Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 4 minutami, Bert napsal:

S těma Palestincema brzdi. Takovéto slovo se v mém příspěvku opravdu nevyskytlo.

Ok, ale myslim, ze vis, jak jsem to myslel. Spis celkove na vyvoj regionu, na kterym jsou tyto dve skupiny, nemel jsem nutne na myslim jejich trvajici konflikt.

Abys mel ale radost - srovnavat historii Zidu s historii kolonialni Afriky je nesmysl. Proc, to ti v prispevku nastinil kolega

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj dnes to vypada fakt dobre. Jestli jsou tyhle udaje trochu pravdou, jakoze se v minulosti ukazovalo, ze pomerne ano. Tak to je brutalni.

Jo a to kolo co rano v Moskve otevrel putin se uz taky rozbilo, to to nejak cele demonstruje 😄

Screenshot_20220911_010814.thumb.jpg.4fefe90e7ce539e73d49abe78c19c00e.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakoze kdyby to byla i 1/3, tak to je brutalni vyprask. Ty cisla asi budou nadhodnocena, hlavne tech zajatych se mi nechce verit. Nicmene tech zdroju i s fotkami na telegramu atd.. s obrovskym mnozstvi tezke techniky je spousta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukal jsem na to a v tomhle případě si myslím, ze to není jeden a tentýž člověk.

Každopádně budou mít teď v Rusku propagandisti dost práce, tenhle bleskový postup Ukrajinců se bude vysvětlovat fakt blbě.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, martar napsal:

Koukal jsem na to a v tomhle případě si myslím, ze to není jeden a tentýž člověk.

Každopádně budou mít teď v Rusku propagandisti dost práce, tenhle bleskový postup Ukrajinců se bude vysvětlovat fakt blbě.

Samozřejmě, nemusí to být on, ale řekl bych, že je, viz znamínko na tváři.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, ti petrohradští zastupitelé ze čtvrti Smolninskoje před pár dny jsou doufám jedna z prvních vlašťovek. Každej ruskej průšvih na frontě i v ekonomice bude snad tuhle občanskou neposlušnost umocňovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jeste doplnim i zdroje jako napriklad Washingtonpost, FT, NYT a dalsi mluvi o tisicovkach zajatych. 

Kdyby ty cisla byly spravne tak se bavime o skoro 10% bojeschopnych sil, co tam maji. Do toho oni nejspiy skocili na tu falesnou zpravu a presunuli vetsinu jednotek na jizni frontu. Vcera jsem cekal na ufc a procetl celkem dost analyz atd..

Dalsich 6-10 tisic je oblicenych. A bud umrou nebo je zajmou. Ti na jihu timhle ztratili velkou cast zasobovani. Mluvi se o mobilizaci mozne, nicmene od mobilizace taky znamena nutnost ty jednotky vycvicit a vyzbrojit, nemaji vubec dustojniky a ani vyzbroj. A i kdyby to dohnali, tak je to x mesicu a mezitim jim tam zarve spousta lidi. Tohle by fakt mohl byt Putinuv konec. Docela jsem procital rusky telegram posledni dva dny. A ta nevole i ze stran bloggeru, co byli hodne proputinovsti je obrovska.

No a vcera centrum Moskvy s oslavami se narychlo uzavrelo. Rusove tvrdi, ze to bylo kvuli oslav, ale nebylo to dobredu hlaseno..... 

Edit: jeste bych asi nejasal. Ale pokud se russakovi nepodari znovu dobit trasy kolem Izjumu, tak prave mozna prohral valku. Tohle je jejich nejvetsi prohra od roku 1942.

Upraveno uživatelem vojta1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě to není na šáňo, ale vypadá to, že fakt kundám už teče do bot. Ten jen to neposrat z naší (západoevropa-USA) co se týče dodávek zbraní a věřím, že Vánoce budou veselý

Já jen doufám že rusak je už tak v prdeli, že nebude mít co vymyslet a zůstane jen u velkohubejch keců...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...