Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 16 minutami, Bob napsal:

Safi: Cash Flow? Spis prijmy ne? 

Nemel bys pouzivat cizi termity nebo se ti to vrati jako buzerant

Píšu to v deset večer, kdy ještě sedím v práci... takže možná píšu blbost.. Ale ano, v tomto kontextu by to měly být roční příjmy..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, petr_cha napsal:

My jsme bio eko a jeste s povolenkama.. :-))

Takhle vod voka je ten strop pro domacnosti nekde na urovni cen kvetna/cervna.. nez zaclo letni uplne silenstvi a skoky..

Cez ma prodano 70% elektriny na 2023 za 93 eur, pro porovnani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, petr_cha napsal:

Obchodníkům nebo koncovym domacnostem?

Ja prepisoval druhej byt 1.7.a jsem tam myslím na 6.30 Kc.. Innogy.. jakoze nova smlouva a tak nove ceny..

To uprimne nevim, ja si delal par dni zpatky nejake predpokladane trzby/ ziskovost pro dcf valuaci. I vzhledem k pripadne WT. A upravoval mou cilovou cenu akcie. Tohle je cislo nasmlouvanych dodavek.

K domacnosti jsem jen cetl nekde, ze prestavaji prijimat nove klienty, ale uz je to nejakou dobu, tak si to matne pamatuji. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 9. 2022 v 19:16, Tobi napsal:

Hm,taky jsem byl pozitivní,ale před 14 dny mi přišlo navýšení záloh na elektro,z 8900 na 14 litrů,bohužel kvůli synovi na vozejku aby mohl obsluhovat topení mám elektrokotel a dodavatel Armex nemá žádný tarif pro ZTP, takže jsem permanentně nasrán a furt vymýšlím jak z toho ven a optimismus je v prdeli....

No,a ted jsem zvědavej jestli se mi sníží zálohy...😡.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, warann napsal:

Tak ona to zřejmě byla sebevražedná mise od začátku : Generální ředitel státního podniku Rozvoje Dálného východu a Arktidy (KRDV) Ivan Pečorin. Podle agentury Deita vypadl v plné rychlosti z kutru (druh lodi)

Předchozí generální ředitel KRDV Igor Nosov zemřel v únoru letošního roku ve věku 43 let na následky mozkové mrtvice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já těm hokejkám nějak nerozumím. Cizinci, co mastí v KHL, že na to mají pajšl. Ještě bych se skřípěním zubů pobral odklouzat kontrakt, abych těm zmrdům neplatil 2/3 smlouvy a nezrušil si třeba několikaletý příjem, ale podepsat tam po 24.2.. mi přijde jako silná káva. A ty kecy, že politika do sportu nepatří. Nic než alibismus. Patří a vždycky patřila. U totalitních režimů tuplem. Prostě jsou součástí russáckého propagandistického cirkusu.
      Zase takoví chudáci nejsou. Prachy za svoji kariéru berou velice slušné. A že mají kariéru krátkou? Tak znám se s více hokejisty, kteří hráli extraligu a kupodivu se dokážou uživit i po konci aktivního hraní.

Z čeho je mi ale fakt na blití, tak je přístup slovenského národního hokejového svazu. Povolat do reprezentace týpky, kteří baví tu partu, která mojí zemi prohlásí za nepřítele a přes svoje hlásné trouby vyřvává, že vede válku se Západem a s NATO, k tomu aby měl jeden opravdu kuráž. A zvlášť, když Slovákům dorůstá opravdu silná a zajímavá hokejová generace.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, petr_cha napsal:

My jsme bio eko a jeste s povolenkama

Takhle vod voka je ten strop pro domacnosti nekde na urovni cen kvetna/cervna.. nez zaclo letni uplne silenstvi a skoky..

V polovině srpna nám naskočil nový ceník od ČEZ na plyn, pro všechny druhy odběrů tam je jednotná sazba 3,75 s DPH, fix na 3 roky.

 

 

Povolenky jsou taky vtipné, pamatuju si jak jsem počítal emise před pár lety na hotelu s plynovou kotelnou, abych poslal hlášení že spotřebované množství je méně než je nejmenší možná platba povolenky (toho času 500,- Kč).

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Roman I. napsal:

Já těm hokejkám nějak nerozumím. Cizinci, co mastí v KHL, že na to mají pajšl. Ještě bych se skřípěním zubů pobral odklouzat kontrakt, abych těm zmrdům neplatil 2/3 smlouvy a nezrušil si třeba několikaletý příjem, ale podepsat tam po 24.2.. mi přijde jako silná káva. A ty kecy, že politika do sportu nepatří. Nic než alibismus. Patří a vždycky patřila. U totalitních režimů tuplem. Prostě jsou součástí russáckého propagandistického cirkusu.
      Zase takoví chudáci nejsou. Prachy za svoji kariéru berou velice slušné. A že mají kariéru krátkou? Tak znám se s více hokejisty, kteří hráli extraligu a kupodivu se dokážou uživit i po konci aktivního hraní.

Z čeho je mi ale fakt na blití, tak je přístup slovenského národního hokejového svazu. Povolat do reprezentace týpky, kteří baví tu partu, která mojí zemi prohlásí za nepřítele a přes svoje hlásné trouby vyřvává, že vede válku se Západem a s NATO, k tomu aby měl jeden opravdu kuráž. A zvlášť, když Slovákům dorůstá opravdu silná a zajímavá hokejová generace.

 

Ono se nediv, i u nás se najde dost odpůrců toho zákazu. Jen jsou naštěstí v menšině ( a politika ve sportu byla vždy, vždyť to víš ). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, Emiliano napsal:

To viš  že může!  Akurat som to sem chcel dat.  Co na to povedat.  Absolutne mi to potvrdzuje moj vnem z okolia.  Instant to par riadkov nahor realne zhrnul.      

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proklikal jsem se až na tu agenturu, podrobnosti k anketě tam nejsou, tedy těžko říct zda se ptali v Košicích nebo v Trenčíně. Nicméně například jejich předchozí průzkum říká, že :

****Štrnásta vlna výskumu „Ako sa máte, Slovensko?“ prebehla v období 31. 3 až 7. 4. 2022. V tomto období pokračoval útok vojsk Ruskej federácie na Ukrajinu. Ruské vojská ustúpili z okolia Kyjeva a médiami prebehli správy o masakroch ukrajinského civilného obyvateľstva. Väčšina západného sveta ako aj Európska únia naďalej odsudzovala ruskú agresiu a zavádzala nové ekonomické sank- cie. Na Slovensko prišlo už viac ako 300 tisíc vojnových utečencov z územia Ukrajiny. Epidémia koronavírusu bola v tomto období na Slovensku stabilizovaná, s rozšírením variantu omikron klesla závažnosť ochorenia, ale denné prírastky ako i počet hospitalizovaných ostávali na pomerne vyso- kých úrovniach.
Vojna na Ukrajine posunula Slovákov geopoliticky na Západ
Respondenti na otázku „V súvislosti s vojnou medzi Ruskom a Ukrajinou sa i v našej verejnosti dis- kutuje o geopolitickom zaradení Slovenska, o tom ako by sme sa mali vo svete orientovať.“ odpo- vedali, že Slovensko by malo „vždy“ alebo „skôr“ stáť na strane Západu (EÚ a NATO) 38,9 % res- pondentov, 45,7 % respondentov sa prikláňalo k odpovedi „usilovať sa o vyváženú pozíciu medzi Ruskom a Západom a 8,5 % odpovedalo, že Slovensko by „vždy“ či „skôr“ malo stáť na strane Ruska.****

 

Nejspíš záleží kdo si průzkum zaplati, zda proruská či prozápadní osoba.

Český nejčtenější bulvár Novinky na Seznamu to rád nacpe na titulku, jak jinak. Z toho Seznamu bych blil. Jak moc je to přímy odraz odtržení od reálného světa na Sněžku bosky běhajícího prezidentského kandidáta lomeno majitele? 

Upraveno uživatelem Tom4
Typo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slovaci su mali ludia bez nazoru a moralky. prave absencia nazoru a moralky je tazko kompatibilna s Ruskom viac nez si ktokolvek chce pripustit. Si vezmite 20 storocie - slovaci boli kazdych 15 rokov to co bolo prospesne penazenke. Monarchisti, demokrati, arizatori, nackovia, komanci, revolucionari, mafiani, eurohujeri a najnovsie su populisticki kokoti. Je to evolucna vec pritomna v celej kulture, napriklad take slovne spojenie "chudoba cti netrati" (ked si chudobny tak mozes byt necestny) je v niektorych kulturach podla mna nevysvetlitelne. Alebo ten milionar Siroky co ako STBak donasal na vlastnu matku (!). Nakoniec, jednu vzorku z tejto sorty si tam u vas vytrvalo volite a treba uznat ze ma tuhy koren, drzi sa toho jak hovno podrazky.

s nadsazkou, ale ak ste videli film Pacho hybsky zbojnik, tak tato scena je genialne zobrazenie toho stockholmskeho syndromu - udrite si pan velkomozny, aha tuto.. Pacho to chcel zmenit ale na konci filmu ostal na smiech: Ved ty si len hlava.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...