Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Hlavně furt panicky nepapouškujte tyhle Prchalovy pokusy o "mediální spin" z Kobliha Heute - pokud se některá ze stávajících koaličních partiček nerozesere (pirátů je naštěstí málo a ostatní budou držet basu - akorát většině STAN hrozí ta reálná), komunální volby a těch pár míst v senátu (kam se beztak volí většinovým systémem a na druhá kola hospodští kverulanti pečou) na parlamentním rozložení sil, energiích, inflaci a nebo na "zastavení války" nic nezmění, i kdyby se Bureš s Pitomiem při té své plakátovací hře na Orbána navzájem rozkrájeli :whistle:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, petr_cha napsal:

Jsem zmaten.. novinky.cz prece nepatri Babisovi... narozdil od idnes a dalsich..

Ono je vcelku jedno komu to patri, za Babise ministerstvo objednavalo napr. promo ockovani u Seznamu (tedy Novinky) - faktura koluje po netu.

Upraveno uživatelem zceyee
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Radek124 napsal:

Hlavně furt panicky nepapouškujte tyhle Prchalovy pokusy o "mediální spin" z Kobliha Heute - pokud se některá ze stávajících koaličních partiček nerozesere (pirátů je naštěstí málo a ostatní budou držet basu - akorát většině STAN hrozí ta reálná), komunální volby a těch pár míst v senátu (kam se beztak volí většinovým systémem a na druhá kola hospodští kverulanti pečou) na parlamentním rozložení sil, energiích, inflaci a nebo na "zastavení války" nic nezmění, i kdyby se Bureš s Pitomiem při té své plakátovací hře na Orbána navzájem rozkrájeli :whistle:

Hospodští kverulanti právě na druhé kolo přijdou, protože prodlouženej víkend neplanujou jinde než v hospodě. Naopak nepřijdou ti, co jejich děti budou mít ředitelské volno a nemají hlídání ( kterej asi kokot vymyslel termín druhého kola ). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak oni to psali sice na novinkach,ale pruzkum delal Stem a delal ho pro CNN Prima news. A byla to i prvni zprava v hlavnich zpravach. A uz se tesite,az to tak opravdu dopadne? A v cele statu bude strycek Andrej? Az bude na znamkach, bude mit novorocni projev, bude sekat jednu amnestii za druhou... To bude ficak 🤨

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach jo, další plašan co nepochopil kam se teď volí. Ze kterého bulváru berete přesvědčení že se stávající parlamentní pětikoala rozesere dřív než za 3 roky - a že i potom ještě budou platit dnešní "predikce"? Upřímně, pokud ani do příštích voleb nebude Bureš za dotační podvody a související lumpárny bručet v kriminálu (respektive fňukat "Čau lidi!" z dubajské emigrace) a zbude dost pitomců ochotných uvěřit že "za Babiše bylo líp" (že "zase bude" už jim vlastně ani neslibuje), tak si tenhle banánistán nic jiného než každodenní "mikromanažerská opatřéni" nezaslouží :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radku upřímně- bojím se toho, že 3 roky na definitivní rozsudek je málo a nestihne se to a tuším, že se najde dost lidí, co se jim po něm bude stýskat. Taky si to zasloužím, když jsem skeptik?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Říká se že skeptik je jen lépe informovaný optimista - a přiznávám že na rozdíl Tebe Martine "na radnici" nesedím. Akorát mi přijde že poslední dobou se tyhle "senzační" novinové/twitterové titulky zbytečně přeceňují a že kvůli jejich papouškování a potřebě na každý štěk "neodkladně reagovat" (ideálně online, aby měli další pisálci a burzovní hyeny dál co žrát) jsme dnes tam kde jsme. Výsledkem je nervozita, vykupování zásob a preventivní zdražování, tlak na růst mezd a inflaci, hysterie a zbytečná existenční nejistota i u lidí kterých by se to možná ani týkat nemělo. Přesně takhle se bohužel přikrmují a protahují "krize", na které se samozvaní spasitelé jako Bureš, Okamura (nebo Ficko s Kotlebou, ať si sebemrskačsky nenamlouváme že jde jen o specifikum západní části někdejšího Československa) těší jak pes na kost 🐶

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Naše země byla energeticky suverénním státem, taková je drsná pravda. Současná krize je důsledek politiky, založené na zelené ideologii odtržené od reality, na fanatické víře ve spasitelnost takzvaných obnovitelných zdrojích vyrábějících elektřinu zadarmo (jsou z převážně Číny), ale jen občas a je nutno je zálohovat stabilními zdroji (plynem z Ruska). Toto je základ celé krize, bez zejména německého sklonu propadnout barevným ideologiím, jednou rudé, jindy hnědé, teď zelené, a pokud se věc takto nepojmenuje, budeme jen tančit mezi vejci."

https://neviditelnypes.lidovky.cz/cirkus/energeticky-suverenni-stat-to-uz-bolo.A220918_211442_p_cirkus_nef

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Bobisek napsal:

Byl jsem schopen pokrýt všechny svoje finanční výdaje, taková je drsná pravda. Pak ale soused Franta propadl "barevné ideologii" a já to nepojmenoval. To je základ mé krize, takže nyní už pokrýt svoje finanční výdaje schopen nejsem ... (nebo tak něco...) :)

To sou věci. A čoveče, co žes v tý svý humorný parafrázi tak velkoryse vypustil jedno souvětí? Pravděpodobně v té citaci nejnosnější... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Zmizík napsal:

To sou věci. A čoveče, co žes v tý svý humorný parafrázi tak velkoryse vypustil jedno souvětí? Pravděpodobně v té citaci nejnosnější... 

Ty to určitě dobře chápeš, ale jediným účelem mé "humorné" parafráze bylo vymezit se proti představě, že nás do průseru soused nejspíše donutil ... 

Pokud snad oním vypuštěním souvětím myslíš "na fanatické víře ve spasitelnost takzvaných obnovitelných zdrojích vyrábějících elektřinu zadarmo (jsou z převážně Číny), ale jen občas a je nutno je zálohovat stabilními zdroji (plynem z Ruska)", tak jsem neviděl důvod to řešit, neboť jde o faktický nesmysl:

- Na jaké zdroje by jako Německo jelo, kdyby nemělo ty obnovitelné? Ono se uhlí v Porúří nějak zregenerovalo?

- Náš energetický mix je stejný jako v Německu? Nebo teda čím jsme přišli o naší "energetickou suverenitu"?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Bobisek napsal:

Ty to určitě dobře chápeš, ale jediným účelem mé "humorné" parafráze bylo vymezit se proti představě, že nás do průseru soused nejspíše donutil ... 

Pokud snad oním vypuštěním souvětím myslíš "na fanatické víře ve spasitelnost takzvaných obnovitelných zdrojích vyrábějících elektřinu zadarmo (jsou z převážně Číny), ale jen občas a je nutno je zálohovat stabilními zdroji (plynem z Ruska)", tak jsem neviděl důvod to řešit, neboť jde o faktický nesmysl:

- Na jaké zdroje by jako Německo jelo, kdyby nemělo ty obnovitelné? Ono se uhlí v Porúří nějak zregenerovalo?

- Náš energetický mix je stejný jako v Německu? Nebo teda čím jsme přišli o naší "energetickou suverenitu"?

Ale ano. Jsme s Německem energeticky propojeni a bez plné energetické suverenity. 

Pojítkem i ztrátou suverenity jsou "tržní" principy energetické burzy, kde prodává ČEZ. A tam se tvoří cena, která ovlivní výši našich účtů. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 52 minutami, Zmizík napsal:

No, pro mě osobně tam je"nejnosnější" to, cos zase vodignoroval, protože asi nějak musíš: " Současná krize je důsledek politiky, založené na zelené ideologii odtržené od reality". 

Aha. Uznávám, že tuto větu jsem za nejnosnější vskutku nepovažoval. Netuším totiž, co je obsahem "zelené ideologie" a ani co je obsahem oné "reality", takže mi to přišlo jako zcela prázdná fráze.

před 41 minutami, safi napsal:

Ale ano. Jsme s Německem energeticky propojeni a bez plné energetické suverenity. 

Pojítkem i ztrátou suverenity jsou "tržní" principy energetické burzy, kde prodává ČEZ. A tam se tvoří cena, která ovlivní výši našich účtů. 

A ta plná energetická suverenita by při odpojení od Německa byla zajištěna? Já jen že i ti makaci po náměstích tak nějak požadují, že máme Putina prosit o plyn či ropu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, Bobisek napsal:

Aha. Uznávám, že tuto větu jsem za nejnosnější vskutku nepovažoval. Netuším totiž, co je obsahem "zelené ideologie" a ani co je obsahem oné "reality", takže mi to přišlo jako zcela prázdná fráze.

A tak jen snad, že to je nějakej názor. Jo, dá se to pojmout jako názor nějakýho proputinovskýho makaka a může se to prohlásit za tu tvoji "prázdnou frázi" a je argumentům konec - vyřešeno. Jen mám pocit, že  takový to "kdo nejde s náma, de proti nám" začíná bohužel bejt zas nějak aktuální. Na vobouch stranách.  

EDIT: De ti na mě z toho nějakej smutek - na jedný straně zpovykaný užiteční idioti, který propichujou gumy SUV, na druhý straně vyblízové s Putinem na tričku. A mezi nima lítaj aktivisti a hulibrci  obojího druhu a šířej jedinou pravdu. Je mně z nich na blití.

Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...