Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Srbi to uznat nemozu hoci by asi aj chceli, inac by museli uznat Kosovo. Z rovnakeho dovodu Kosovo nebude nikdy uznane Slovenskom alebo Spanielskom. A neuznava ho asi 50% statov OSN, to len tak na okraj

Kazachstan ma evidentne uz za Rusov nahradu. Cinu alebo Turecko, uvidi sa. Toto ma celkom potesilo

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jestli se nepletu, tak platí, že pro vstup nové země do EU musí být vysloven souhlas všech členských zemí ( proto nikdy nebude Turecko v EU, protože Řecko, proto se Makedonie musela přejmenovat a Chorvatsko urovnat se Slovinskem přístupy do mezinárodních vod ). Pro Srbsko by měl být problém ten souhlas získat. Teda snad 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě klasické přemýšlení "obyčejných " rusů.

Povolávají všechny, ke kterým se dostanou. KHL se klepe před mobilizací - iDNES.cz

Mě se to netýká, tak jim budu tleskat. Jakmile se mě to začně dotýkat, budu kňučet, že já vlastně nic a chci pryč. Jen si tam pěkně zůstaňte, jen doufám, že vám to dojde všem a že těch 300 tis. branců odjede do pr..e a ne na Ukrajinu. To si musíte vyřešit doma. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Micey napsal:

Tojo, ale taky nechapu tu poznamku. Proc dekuje USA, jakoze kvuli dodavkam LNG, nebo?

Vzhledem k připojenému snímku to asi je to nebo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...