Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Nemyslím, že za současnou krizi v cenách energii může válka s Ukrajinou ,tad do toho jistě jen  přisypala, vždyť Bohemia energy krachla na podzim  21 a a válka začala pokud se nepletu unor 22

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 56 minutami, seikó napsal:

Nevím na co seš zvědavej, když anexi CELÉ Ukrajiny (včetně popření celé její dosavadní existence) ohlásil Putler ve svém oficiálním projevu ještě před začátkem invaze - tohle je jenom opakování pro sklerotiky, Merkelovské naivky, věčné sebemrskače a zastydlé rusofilní levičáky (jak by řekl kolega @long), kteří by snad ve světle nakládaček z posledních dní mohli získat vlhký pocit že se kremelský Glum polepší a odprosí, statisíce mrtvol a mrzáků po prolití kolalokou šťastně vyjdou do lampionového průvodu k oslavě VŘSR a všecko bude zase fajn... :skull:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

20 minutes ago, Radek124 said:

Nevím na co seš zvědavej, když anexi CELÉ Ukrajiny (včetně popření celé její dosavadní existence) ohlásil Putler ve svém oficiálním projevu ještě před začátkem invaze - tohle je jenom opakování pro sklerotiky, Merkelovské naivky, věčné sebemrskače a zastydlé rusofilní levičáky (jak by řekl kolega @long), kteří by snad ve světle nakládaček z posledních dní mohli získat vlhký pocit že se kremelský Glum polepší a odprosí, statisíce mrtvol a mrzáků po prolití kolalokou šťastně vyjdou do lampionového průvodu k oslavě VŘSR a všecko bude zase fajn... :skull:

Spis jsem mel na mysli, jake prostredky a arzenal bude Rusko pouzivat, kdyz ted budou branit "sve" uzemi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Radek124 napsal:

Nevím na co seš zvědavej, když anexi CELÉ Ukrajiny (včetně popření celé její dosavadní existence) ohlásil Putler ve svém oficiálním projevu ještě před začátkem invaze - tohle je jenom opakování pro sklerotiky, Merkelovské naivky, věčné sebemrskače a zastydlé rusofilní levičáky (jak by řekl kolega @long), kteří by snad ve světle nakládaček z posledních dní mohli získat vlhký pocit že se kremelský Glum polepší a odprosí, statisíce mrtvol a mrzáků po prolití kolalokou šťastně vyjdou do lampionového průvodu k oslavě VŘSR a všecko bude zase fajn... :skull:

Kamaráde nepolepší, zaslouží si dlouhý kriminál. Je to nemocný člověk podporovaný mnoha Rusy a  jak je vidět na  Venclplatzu i mnoha Čechy a hlavně fanoušky KSČM ( ty jebky bych šupem poslat všechny do RuSSka a  jejich děti a vnuky na frontu bojovat za fašistickou matičku Rus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@longMáš samozřejmě pravdu Mirku - proto ta sarkastická poznámka o "kolaloce", která v reálu taky nikomu zničený život nevrátí. Průšvih je že "boží mlejny" historicky melou příliš pomalu na to, aby si i retardovaní "vyznavači pořádku a pevné ruky" dokázali u mocichtivých zamindrákovaných psychopatů (kteří od mala toužili vstoupit do zločineckých struktur typu KGB, "aby se všichni báli") včas uvědomit že i jim ve finále půjde o existenci -_- 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevím, hodně jsem o těch demonstracích přemýšlel. A nakonec jsem došel k závěru, že je vlastně fajn že se pořádají. Pro celou společnost je to příležitost je ustát a vstřebat. Dokázat, že hloupý extremistický postoj nemá obecně šanci. A vzhledem k tomu, že se v průběhu jednoho měsíce v podstatě herci ani diváci moc nezměnili a neposunuli k větším číslům diváků, tak se s tím společnost zatím vypořádává dobře. Pouze určitá hysterie médií  dává zbytečně velký prostor . 
ovšem tak to si může o tom dovolit mudrovat člověk, který nemá na chod státu vliv. Pro politika je to jasné vysvědčení,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poškození Nord Streamu v současné situaci v podstatě vítám, jak kvůli Ukrajině, tak kvůli Green Dealu. V obou připadech to posouvá věci směrem, který mi (laicky) připadá fajn. Přesto se nemůžu ubránit pocitu manipulace, když se v médiích začínají objevovat nepřímé důkazy, že je to dílo Rusů. Může mi někdo vysvětlit, proč by něco takového rusáci dělali? Já jen že nemám rád, když se mi věšej bulíky na nos...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Roman I. napsal:

Já nevím, hodně jsem o těch demonstracích přemýšlel. A nakonec jsem došel k závěru, že je vlastně fajn že se pořádají. Pro celou společnost je to příležitost je ustát a vstřebat. Dokázat, že hloupý extremistický postoj nemá obecně šanci. A vzhledem k tomu, že se v průběhu jednoho měsíce v podstatě herci ani diváci moc nezměnili a neposunuli k větším číslům diváků, tak se s tím společnost zatím vypořádává dobře. Pouze určitá hysterie médií  dává zbytečně velký prostor . 
ovšem tak to si může o tom dovolit mudrovat člověk, který nemá na chod státu vliv. Pro politika je to jasné vysvědčení,

No, aby se tu za chvíli neobjevila občanská válka. Dezolati už se opravdu začínající chovat jako neovladatelné rozzuřené stádo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...