Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 43 minutami, Jeronimo napsal:

Myslím, že vstupujeme do dalšího dějství. Putin anektoval území které ani plně neovládá. Jakýkoliv útok na toto území bude již považovat jako útok na Rusko jako takové. Několikrát už prohlásili, že na obranu svého území použijí veškeré možné prostředky vč. víte čeho. Ukrajina žádá o urychlené přijetí do NATO, pokud by byli přijati, tak se celý konflikt otevře. Tento tunel je pěkně dlouhý a světlo na konci nevidím. 

To bíle co je vidět na konci tunelu není   bobužel světlo, ale zeď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtel jsem neco napsat, ale asi to tak nejak podobně citime vsichni. Co me mrzi, tak ta míra kolaborantu v ČR, co me mrzí ještě víc tak kolaboranti v rodině. Přes to se budu přenášet jen těžce. Navíc ty jejich mentální tělocviky mě prostě serou a nejsem schopen to "pochopit". Bylo toho moc...bucha, irpin...ty masove hroby proste nejsou fake a slyset to na spolecnych setkanich me ubíjí.... Před válkou jsem přijal do práce partu ukrajincu - 2 kluci, oba super. Jednomu jsem musel vyřídit papíry, které dostal k 1.3. takže pešek a musel zustat na UA. Pak psal jen jak utíkaj a schovávaj se před raketama... 

Upraveno uživatelem exBURN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolaboranti v rodině? Jako že nějaký fanda ruska? Možná je nejjednodušší prostě se s takovým člověkem přestat stýkat. Taky mám lidi v rodině co jsou zcela mimo můj vesmír, třeba bratranec je fanda Pitomia. 35ti letý vegetarián, běžec a finančně zajištěný otec pětiletého dítěte. Ovšem schopnej vyjít na ulici s praporkem espédé. Nepochopitelné. Tak dělám že neexistuje. Za pár let to skontroluju jestli pořád magor a uvidíme  ☺

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aniž bych chtěl obhajovat voliče SPD nebo čtenáře Sputniku, Parlamentních listů a dalších webů (nabízejících řekněme dosti odlišný výklad událostí :)), je početnost těchhle lidí ve vzorku populace nad 55 let asi daná i tím, že formující čast života prožili v režimu, kde se mainstreamovým médiím nedalo věřit a kde bylo nutné vyhledávat a sdílet i alternativní informace. Tohle nastavení mysli pak může v dnešní době snadno zavést i relativně normálního člověka na scestí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Nick06 napsal:

Tohle nám ale došlo.

Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk
 

Ne všem a hlavně ne dostatečně. Jak je ostatně dle dalšího vývoje dostatečně vidět.

A ano, pár jeho zálib jsem nezmínil, neboť jsem to jako drtivá většina nebral vážně a nevzpomněl si. Byl a je to komplexní debil .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moderní doba ukazuje, že Gaussovu křivku na populaci nelze aplikovat ani zdaleka. Vnímání reality, schopnost pracovat s informacemi, chápat vztahy a významy mezi událostmi je velmi, velmi omezená.

Dostupnost informací (a dezinformací) s rozvojem internetu je ovšem tak velká, že s tím vývoj chápání společenských jevů nekoreluje. Bohužel. Kdysi nám jeden kolega na fakultě se značnou skepsí říkal, že přijde doba, která na toto poukáže ... a bojím se, že to bude jen horší :(

Teď to vypadá, že je to spíš Paretovo rozdělení, kdy 80% neorientovaných hýbe se zbylými 20% ... 

I ten opilec Miloš již před lety poukázal na to, že většina lidí jsou debilové ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 54 minutami, Jarett napsal:

Moderní doba ukazuje, že Gaussovu křivku na populaci nelze aplikovat ani zdaleka. Vnímání reality, schopnost pracovat s informacemi, chápat vztahy a významy mezi událostmi je velmi, velmi omezená.

Dostupnost informací (a dezinformací) s rozvojem internetu je ovšem tak velká, že s tím vývoj chápání společenských jevů nekoreluje. Bohužel. Kdysi nám jeden kolega na fakultě se značnou skepsí říkal, že přijde doba, která na toto poukáže ... a bojím se, že to bude jen horší :(

Teď to vypadá, že je to spíš Paretovo rozdělení, kdy 80% neorientovaných hýbe se zbylými 20% ... 

I ten opilec Miloš již před lety poukázal na to, že většina lidí jsou debilové ...

Promiň že reaguji ( v komisi je fakt nuda a jsem teď expert filosof :-)), ale naštěstí s tvou předposlední větou nesouhlasim- opravdu není to tak, že by 80% lidí bylo neorientovaných. Zde platí jiná poucka- ta o křičící menšině co hýbe zbytkem, protože ten neumí zareagovat adekvátně na lidskou hloupost. Na to asi žádná tvá poučka nebude ( statistická chyba s tím bude asi počítat, ale ne s takovouhle odchylkou ).

V rodině žádného prorusaka nemáme,ale v práci jich máme pozehnane- nemá vůbec cenu se s nima bavit. A překvapivě není věková skladba 55+, ale o dost nižší. Vůbec tomu nerozumím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, martar napsal:

Aniž bych chtěl obhajovat voliče SPD nebo čtenáře Sputniku, Parlamentních listů a dalších webů (nabízejících řekněme dosti odlišný výklad událostí :)), je početnost těchhle lidí ve vzorku populace nad 55 let asi daná i tím, že formující čast života prožili v režimu, kde se mainstreamovým médiím nedalo věřit a kde bylo nutné vyhledávat a sdílet i alternativní informace. Tohle nastavení mysli pak může v dnešní době snadno zavést i relativně normálního člověka na scestí...

Jo jo na tom něco bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 hour ago, Jarett said:

Moderní doba ukazuje, že Gaussovu křivku na populaci nelze aplikovat ani zdaleka. Vnímání reality, schopnost pracovat s informacemi, chápat vztahy a významy mezi událostmi je velmi, velmi omezená.

Dostupnost informací (a dezinformací) s rozvojem internetu je ovšem tak velká, že s tím vývoj chápání společenských jevů nekoreluje. Bohužel. Kdysi nám jeden kolega na fakultě se značnou skepsí říkal, že přijde doba, která na toto poukáže ... a bojím se, že to bude jen horší :(

Teď to vypadá, že je to spíš Paretovo rozdělení, kdy 80% neorientovaných hýbe se zbylými 20% ... 

I ten opilec Miloš již před lety poukázal na to, že většina lidí jsou debilové ...

Myslim, ze Gaussova krivka plati - 10 % totalni loseri, 80 % manipulovatelna masa, 10 % elita (z hlediska intelektu).

A je to spis tak, ze cca 10-20 % populace ovlada tu masu. At tak nebo tak.

😉

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...