Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Ano. A z pozice za polárním kruhem vyplul K-329 Belgorod. Na jedné straně nukleární Poseidony, na druhé straně ukrajinské konvenční Neptuny. Asi nechci vědět, který vládce moří by tu fackovačku vyhrál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaderný test na hranicích vypadá i dle skynews.com jako reálná možnost. Jaderné zbraně nemá smysl používat, pokud daná strana vyhrává nebo se alespoň doma dokáže tvářit, že vyhrává. 

Pokud Rusko neprovede jaderný útok, ale jaderný test někde u hranic, třeba na ruském území , tak to může být silný signál světu i domácímu publiku, ale nemusí vyvolat reálnou protiakci NATO. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Na ukrajinské hranici", pokud nehodlají naštvat Turka, to připadá v úvahu snad jen v rámci nově anektovaných republik. A to by mě zajímalo, jak to doma jejich představitelé vysvětlí, že se připojili k někomu, kdo jim do týdne začne dělat doma jaderné pokusy...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem na mysli Ruskou vojenskou střelnici, která je nejblíže hranicím s UA.  Ta hranice mi bohužel přijde natolik dlouhá, že tam Rus nějaké místo najde. A pokud jsme správně pochopil, tak Rusko má ve výzbroji jaderné zbraně, které mají zlomkovou sílu oproti bombám použitým na Japonsko.  Kdyžtak mě někdo opravte. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, martar napsal:

Musk uspořádal anketu o mírovém řešení ukrajinskeho konfliktu za cenu definitivní ztráty Krymu. Na to mu Melnyk odpověděl "Fuck off is my very diplomatic reply to you @elonmusk"

V současné situaci, kdy na bojišti i diplomaticky "jedou", Ukrajince úplně chápu, jen mi přijde vtipné vyfakovat Muska s jeho Starlinkem, bez kterého by dneska možná vypadala situace docela jinak...

Zelenského protianketa je naopak decentní verzí nesouhlasu, ta se mi líbí.

 

qYxck8t.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste k tomu poskozeni Nordstreamu, a diskuzi ohledne USA.  

8 let stare video (predpokladam interview v navaznosti na Krym), kde Condoleezza Rice mluvi o tom, ze pro Evropu by bylo mnohem lepsi byt zavisle na US,ze maji ohromne zasoby plynu a ropy. 

Follow the money  :) 

I kdyz osobne se asi vic nakonec priklanim k verzi ze Rusko. Myslim ze jiste je to, ze pravdu se nikdy nedozvime. 

 

 

 

Upraveno uživatelem kloubik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mobilizace v zemi s atomovým arzenálem a vesmírným programem:

Mobilizace drhne. Rodiny nových vojáků dostanou zaplaceno v rybách

Až 5 kilogramů ryb dostane na Sachalinu každá rodina, která se rozhodne obětovat otce nebo syna ve válce
 
Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, wawrik napsal:

Viem, že frčí Ukrajina a covid už nie je in, ale toto mi prišlo zaujímavé: Výskyt covidu bol najnižší v krajinách s vysokou úrovňou dôvery

Ono se prokázalo i u nás, že nejlepšími opatřeními nejsou lockdowny, ale dobrovolně dodržovaná rozumná opatření samotnými občany...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, safi napsal:

Ono se prokázalo i u nás, že nejlepšími opatřeními nejsou lockdowny, ale dobrovolně dodržovaná rozumná opatření samotnými občany...

Já třeba teď jak mi začalo být trochu spatně nešel do práce a byl na homeoffice. No a nikoho jsem následně nenakazil .... jak prosté 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 40 minutami, safi napsal:

Ono se prokázalo i u nás, že nejlepšími opatřeními nejsou lockdowny, ale dobrovolně dodržovaná rozumná opatření samotnými občany...

Obávam sa, že nič také sa nepreukázalo :D Skôr by sa dalo povedať, že účinné boli akékoľvek opatrenia - ktoré sa však pospolitým ľudom aj naozaj dodržiavali... Vrátane tých ázijských lockdownov.

Teraz som si uvedomil, že koronavírus sa tuším preberal vo zvláštnom vlákne. Sorry za offtopic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...