Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Russia declares Meta a terrorist organization 

 

The Belarusian Ministry of Defense said on Tuesday that the joint deployment of forces with Russia is a "purely defensive" measure.

 

 

Russia's Deputy Foreign Minister Sergei Ryabkov has warned that Moscow could take "countermeasures" against the United States and its European allies due to their "increasing involvement" in the conflict in Ukraine, according to state news agency RIA Novosti. 

"Russia will be forced to take adequate countermeasures, including those of an asymmetric nature," Ryabkov said, according to RIA. "It is obvious that a direct confrontation with the US and NATO is not in Russia's interests. We are issuing a warning and hope that Washington and other Western capitals realize the danger of an out-of-control escalation."

Uplne sa zblaznili, nebude to mať dobry koniec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 10. 2022 v 15:03, Nick06 napsal:

A Petrohrad. To se mělo stát někdy koncem února. Nejlepší obrana je přece útok.Jen bysme řešili morální otázky které velkopansti rusaci neřeší.

Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk
 

Koho chtějí bohové zničit zbaví ho rozumu Marcus Aurelius.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 43 minutami, safi napsal:

To je dezinformace. Žádná raketa, to jen škodovce shořel Enyaq... prý každý druhý elektromobil shoří..

Teď vážně: Jakou přesnost mají ty jejich rakety?  

Rakety a přesnost, když Američané  ostřelovali Bělehrad pokud vím  tak se jim povedlo trefit se do čínské ambasády a diplomatický malér byl na světě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 44 minutami, safi napsal:

Teď vážně: Jakou přesnost mají ty jejich rakety?  

Tak ono raketa nie je vzduchovka, ze z 25 metrov nastrielas vsetko v rozptyle 1cm 🙂 
Ale kurna, nic o tom neviem, ale z tej bezmocnosti a nervov aspon pokus o blby vtip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, safi napsal:

To je dezinformace. Žádná raketa, to jen škodovce shořel Enyaq... prý každý druhý elektromobil shoří..

Teď vážně: Jakou přesnost mají ty jejich rakety?  

Zcela vážně, rakety krátkého doletu mají přesnost cca 300 metrů.

Jako, že spadne do okruhu 300 metrů od vytyčeného cíle. A tomuto se už říká vysoce přesná raketa. Balistická.

 

Neplést s naváděnými raketami (například voják označí laserem cíl, a na tento terč se navede raketa vypuštěná z letadla X km daleko) tam se bavíme o přesnosti v řádu max. metrů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, Tom4 napsal:

Zcela vážně, rakety krátkého doletu mají přesnost cca 300 metrů.

Jako, že spadne do okruhu 300 metrů od vytyčeného cíle. A tomuto se už říká vysoce přesná raketa. Balistická.

 

Neplést s naváděnými raketami (například voják označí laserem cíl, a na tento terč se navede raketa vypuštěná z letadla X km daleko) tam se bavíme o přesnosti v řádu max. metrů.

Z jaké vzdálenosti se tedy trefí na cíl s rozptylem 300m?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Tobi napsal:

Z jaké vzdálenosti se tedy trefí na cíl s rozptylem 300m?

Nerozumím otázce, promiň, takto položenou ji moc nechápu. Ostatně, já chtěl vždycky lítat, ale moc velkých tam neberou, tak na mě zbyly tenkrát v Brně jen naváděcí a řídící systémy raket na fakultě letectva a pvo, ale u toho jsem fakt nevydržel a armádu opustil, vrátil jsem se k tomu co mě živi dodnes. Jinak se ptej, něco si snad ještě pamatuju, krátká ale poučná epizoda života. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, kamilb napsal:

Spíš musí srát do kopce, nebo pod tlakem.

Cumim na to jako kreten a nevim, nezvedla mu to spodni voda? Nestacilo by do zasypani naplnit pres noc vodou (jak se asi pokousi, viz hadice), dalsi moznost je mozna posunout diru a prinytovat tam kus plechu (coz nevim nakolik je nesmysl).

edit: posunout diru je blbost, snizilo by to kapacitu.

Upraveno uživatelem zceyee
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, zceyee napsal:

Cumim na to jako kreten a nevim, nezvedla mu to spodni voda? Nestacilo by do zasypani naplnit pres noc vodou (jak se asi pokousi, viz hadice), dalsi moznost je mozna posunout diru a prinytovat tam kus plechu (coz nevim nakolik je nesmysl).

Podla obrazku to zdvihla voda. Nepomoze nic, bude sa to dvihat aj zasypane, tych "par kil" hliny nic nezmeni. Nevhodna nadrz do danej oblasti. V extreme zdvihne voda aj betonovu.

Ak je zumpa vhodnej konstrukcie, moze sa v jej najsirsom mieste urobit betonovy veniec, no podtym musi byt osadena do piesku. Musi ale zvladnut ten tlak spodnej vody, inak voda prelomi dno (zospodu).

Existuju 2 plastove, miesto medzi plastami sa vyleje betonom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, Tom4 napsal:

Nerozumím otázce, promiň, takto položenou ji moc nechápu. Ostatně, já chtěl vždycky lítat, ale moc velkých tam neberou, tak na mě zbyly tenkrát v Brně jen naváděcí a řídící systémy raket na fakultě letectva a pvo, ale u toho jsem fakt nevydržel a armádu opustil, vrátil jsem se k tomu co mě živi dodnes. Jinak se ptej, něco si snad ještě pamatuju, krátká ale poučná epizoda života. 

Špatně jsem se vyjádřil,už to chápu-rum Professore mi částečně potlačil IQ 🤪.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...