Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

No jasně... proto je tolik gender studijních oborů... prostě máme více mladých, kteří neví čím čurají a kam chodit... Moje děti to vědí tak od 2-3 let, ale holt někteří na to potřebují 5 let vysokoškolského studia... 

Hlavně ať nikdo z nich nechodí do IT.... 

Upraveno uživatelem safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Roman I. napsal:

z tohodle jde hrůza. Dezinformace mezi seniory. Já jsem vůbec netušil, že je to taková jízda.

https://www.mujrozhlas.cz/dokuserial/je-pravda-napsala-existuje-jedina-pravda-nebo-ma-kazdy-tu-svou-0

Svého času mi máti posílala taky dost zajímavé věci. A kdyby jenom seniorská máti... Postupem času zapůsobilo moje vysvětlování a sama taky trochu prozřela. Ale je to strašně citlivá skupina, lehce ovlivnitelná. A je jich hodně a každý hlas se počítá. Třeba u tchýně mám větší problém, ta sice nemá internet, ale zase poslouchá kde koho, u popelnic, v trolejbusu, v obchodě... Jí to vymluvit dá mnohem víc práce. Říkal to takový slušný pán, proč by mi jako lhal. Ale nezbývá nám, než vytrvat a vymlouvat, vysvětlovat, dokazovat. Je to naše povinnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, geometr napsal:

To je tak, když z té rady moudrých senátorů může každý z nich dát svůj podpis několika kandidátům a ne jen jednomu. Pak už i tahle volba začíná být spíš saradou než vážnou věci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vysvětlete mi jedno o prezidentské volbě

je řada kandidátů,dejme tomu 

 favorité, potom peleton a zbytek jasní ousajdři. Přesto i to

looseři mají kampaň a sponzory, proč? Vsadili by jste si na dostizích na herku ,která má 3 nohy a slepého žokeje, nebo by jste ho přímo sponzorovali?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Piráti konečně našli cestu jak z ekonomických obtíží

Piráti cílí i na nevěstince

„Vláda zatím daně poměrně výrazně snižovala, takže i v souladu s programovým prohlášením je možné některé jiné daně naopak  zvýšit. Vyšší daně by měly dále platit sektory, které jsou zdaněné málo nebo vůbec,  také dnes neregulované veřejné domy,“ vyjmenoval Michálek.

Holt tak i tam budeme čekat na slevové akce😂

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...