Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 3 minutami, Bert napsal:

Myslím, že v konečném důsledku je to jedno. Protože (bohužel) platí, že jakmile to má kola nebo kozy, vždycky s tím bude problém.

Proto je ideální žít  chlap s chlapem a po Praze jezdit ve vznášedle nebo tankem... tenhle závěr se mi tedy nelíbí:-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, safi napsal:

Musím říci, že mě hodně překvapila příčina požáru supermarketu v Chodově… mladík, co chtěl nabíjet mobilní telefon. Myslím, že by EU ve své logice měla zakázat mladíky s mobilním telefonem, nabíječkou a zapalovačem 🙂

Si to podal jako by mohla být závada na nabíječce, ale když to čtu tak to ten lojza prostě z části úmyslně zapálil. :D

„Vylezl na vozíky a do zásuvky umístěné v horní části se pokusil zapojit nabíječku s telefonem. Ten mu ovšem propadl do jednoho z vozíků. Vzhledem k tomu, že ty byly do sebe zasunuté, se mladíkovi nedařilo mobil vytáhnout. Po chvíli se pokusil vozíky rozpojit, ovšem neměl u sebe mince, a ani to se mu tedy nepovedlo. Následně plynovým zapalovačem začal vytvářet díru v boční části plastového nákupního vozíku, kterou si chtěl poté mobilní telefon vytáhnout,“ popsal krajský policejní mluvčí Jakub Kopřiva událost, která předcházela požáru prodejny.

 

On ten Chodov je vcelku zvláštní město, znam pár lidí co tam chodili na ZŠ a oba potvrdili že jeden čas bylo normální zkoušet čuchat ředidlo, asi jako jinde je normální zkoušet třeba kouřit cigarety. :) A kdo tam někdy projížděl, nebude se divit. :D

Upraveno uživatelem zceyee
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Identifikoval jsem příčinu své podrážděnosti posledních dní. Máte také pocit, že když stát nějak směřuje společnost a vy se na to adaptujete, tak za půl roku, za rok vám stát začne říkat - otáčíme a naopak vám začne házet klacky pod nohy? Nebo ani neřekne otáčíme kormidlo a rovnou začne házet klacky pod nohy, protože nikde není žádná koncepce a vše se řeší stylem krizového řízení, salámové metody a populismu?  Nejčastěji to začíná zprávou na sociální síti: ... ozvalo se nám pár občanů, tak vše ad-hoc upravujeme.

Upraveno uživatelem safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, zceyee napsal:

On ten Chodov je vcelku zvláštní město, znam pár lidí co tam chodili na ZŠ a oba potvrdili že jeden čas bylo normální zkoušet čuchat ředidlo, asi jako jinde je normální zkoušet třeba kouřit cigarety. :) A kdo tam někdy projížděl, nebude se divit. :D

Chodov - tam ředidlo s nikým nezamává. Jezdím se tam ubytovat, když jedu na služebku do chemičky Vřesová a zcela ve vší vážností musím konstatovat, že tam mají všichni vypálené nosy z toho smradu,..... dehtové kaly, kyselina chlorovodíková a další srance. Za posledních deset let jsem tam byl 7x na pět dní a vždy štiplavý smrad. Ale místní nic necítí. Na mě koukají jak na blázna, když si stěžuji. Domnívám se, že když dojedou z dovolené u moře, tak ten zápach cítit musí. No, těžko říct. 😄

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, RadekB napsal:

Chodov - tam ředidlo s nikým nezamává. Jezdím se tam ubytovat, když jedu na služebku do chemičky Vřesová a zcela ve vší vážností musím konstatovat, že tam mají všichni vypálené nosy z toho smradu,..... dehtové kaly, kyselina chlorovodíková a další srance. Za posledních deset let jsem tam byl 7x na pět dní a vždy štiplavý smrad. Ale místní nic necítí. Na mě koukají jak na blázna, když si stěžuji. Domnívám se, že když dojedou z dovolené u moře, tak ten zápach cítit musí. No, těžko říct. 😄

 

Ti, co bydlí v Chodově, na dovolenou k moři nejezdí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, redd napsal:

Ti, co bydlí v Chodově, na dovolenou k moři nejezdí.

To je asi taky pravda. Vždycky tam měli na vývěskách realitek ceny bytů třetinový oproti Brnu.

Rok 2012  3+1 za 900 tisíc. To si pamatuji jako kdyby to bylo včera 😄

Upraveno uživatelem RadekB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, RadekB napsal:

To je asi taky pravda. Vždycky tam měli na vývěskách realitek ceny bytů třetinový oproti Brnu.

Rok 2012  3+1 za 900 tisíc. To si pamatuji jako kdyby to bylo včera 😄

A to co stálo v Chodově 900k, stálo v Bukovanech (19km od Chodova) ještě tak 1/3 .. problém byl v tom že se jednalo o podílové vlastnictví a prakticky to nešlo zprivatizovat jelikož půlka baráku měla zpravidla exekuce. :D 2+1 za 250k ještě 2 roky zpátky.

 

před 47 minutami, redd napsal:

Ti, co bydlí v Chodově, na dovolenou k moři nejezdí.

A to je právě ten problém, voni na to sice nemaj, ale stejně tam jedou .. na dluh. :) Dovolená musí bejt i kdyby se měli zadlužit na dalších x let navíc. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...