Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Tak ja to vezmu postupne. 

Hnusna tlusta transka- zjistoval sis neco o pravidlech? Ja o tom vim hovno a nechci s tim travit cas uprimne. Ale znova nevim proc bych mel resit soutez miss nekde v haji. Kdyby to vyhral kdokoliv jiny, tak o tom nevis. To bys Franto zrovna jako marketer mohl vedet. I ti novinari to samozrejme daj do titulku a clanku, protoze vi, ze to bude mit sledovanost. Pritom je to kravina.

 

Greta- tak znovu ja s ni nesouhlasim ve spouste vecech. Je strasne v levo v ekonomickych otazkach. Ja jsem v tomhle cisty pravicak. Ale je to holka co excelentni anglictinou zvladla projev v OSN, byla ve velkych talkshow. Pry loutka. Objektivne co dela, dela skvela. Nemyslim, ze by mela jit do politiky ale aktivni lidi s nazorem podporuji. Nehlede na to. Ja jednou prezentoval neco v 14 patre mrakodrapu v City. Pred prezentaci za mnou prisel zakaznik, ze by to melo byt dobry, protoze tam vsichni maji Oxford nebo Harvard. Mi bylo tehdy 26. A propotil jsem oblek naskrz. Takze kdyz pak nekdo napise o holce, ktera evidentne chce minimalne v jejich ocich zlepsit svet, ze je mala uboha holcicka. Tak bych toho frajera chtel videt. Pardon je to ale ultra kokotina, ne nesouhlasit s Gretou, to je v pohode, ale psat, ze je uboh holcicka. Navic pozornost, nemocne atd.. to je pardon ale skoro jako ti lidi pod Tomiovym profilem pisici o rotschildech z ameriky 😀 Ta holka ma pozornost, protoze  tom co dela je kurva dobra. To bez toho proste nefunguje. Delal jsem ve firme kde jsme rvali do marketingu 200mio rocne, pro CR trh, pak jsme ho externim vlivem museli vypnout na 2 mesice a slo to razantne dolu. Predstava jak si nekdo vybere nahodnou holku ze severske zeme a narve do ni 10 mld usd... no je to usmevny. Stejne mi asi neprijde uplne pravdepodobny, ze se necha ciste manipulovat holka, co nevaha zjebat pulku svetovych lidru (do jiste miry zaslouzene). Ja nemam nic proti aktivismu, mi vadi kdyz se nejaka ideologie zacne ideologicky prosazovat ve spolecnosti- bavime se o politickych vecech. Priklad je treba automotive trh, energetika atd.. 

Prague pride- hele tady by asi bylo fajn si na nej zajit. Ja tam byl tento rok poprve. Vlastne trochu omylem. Kdy jsme sli na pool na Letnou a kamaradi psali, ze se na to sli podivat. Trochu jsem se bal uprimne. Ale nijak me to neurazelo. Hele rekl bych, ze tak 50% lidi tam bylo hetero. Jo obcas nekdo v kostymu, vlastne spis vtipny. Dost dobra hudba. Vic lidi nez napr.na Metronomu a ten dostava taky podporu mesta. Nikomu to neublizuje. A nevim o co jde? Jakoze to nekoho pohorsuje, to vnimam spis jako jeho problem. Me mnohem vic pohorsuje posrany fetak se strikackou v ruce na Mustku. A to vidam mnohem casteji. Sexualita, vzdyt to je na kazdem billboardu. Btw. New York times delal o sexualite clanky. A 70% deti ve 12 letech si mysleli, ze analni sex a strikani na oblicej je normalni pri prvnim sexualnim styku... jakoze jak pustis dite kdykoliv na net, tak si pis, ze vi mnohem vic nez si budes myslet. Ale prague pride nekoho pohorsuje, ok. Beru jako nazor, ale prijde mi to jako uplne pseudo tema. Kdyz mi bylo dvacet, coz neni zas tak davno, tak jsem si myslel, ze by se to melo zakazat. 

Jachta, ok. Ale asi jde spis o to gesto. Navic ta jachta by tam stejne jela, jestli to chapu spravne. To mi prijde takovy argument pro argument. Takovy trochu titulkovy.

Ja nikdy zadny odlisny nazor ambici potlacovat nemam. A obecne svobodu vnimam jako absolutni hodnotu. Nesmi to porusovat zakladni listinu prav a svobod a pokud jde o zpravodajstvi, tak by tam mela byt nejaka redakcni cinnost. Treba klidne o placate zemi, to me dlouhodobe bavi. 

Screenshot_20221113_002504.thumb.jpg.e25eca4c750f5dc7bbe8f1080d05b786.jpg

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Murphy97 napsal:

..uz bysme fakt meli jit na pivo, Fanousi! 🙌

Jestli by to šlo a byl by stůl dostatečně veliký, šel bych s Vámi rád také!

Na rozdíl od Vojty si myslím, že Greta je uměle vytvořená figurka, která si zažila svůj dílek slávy s papouškováním textu, shluku myšlenek, který jí někdo napsal. Možná holka ani neví, co přesně dělá a k čemu a komu slouží.

Také si myslím, že ta transka je opravdu hnusná a nemá na takových soutěžích co pohledávat a ve finále si naopak nemyslím že Prague Pride je hudební festival a běžná produkce, ale i dle jejich sdělení se jedná o pochod hrdosti.  Opravdu hrdosti ?  Na tom pochodu jsem nebyl, ale asi před šesti lety jsem potkal na Náměstí Republiky jeho konec (část) a opravdu mě ty kostýmy nepřišli vtipné. Nebo je tedy vtipem, když se ocucávají tři frajeři v latexu a na prdeli jim ten latex chybí a mají tam prostřih ? To bych opravdu nechtěl, aby moje vnoučata brali jako standart normální zábavy, vtipu a hudební produkce.

 

Je dobře, tedy moc dobře, že tady je svět ještě v pořádku ( z velké části) a nemusíme tady uctívat přehnanou korektnost ve směru od Grety až po " normální hudební festival" v podobě Prague Pride.

I přes můj věk na festival občas zajedu a je to tedy jiné, než píše Vojta. Osobně mi je milejší koukat na ožralého frajera podřimujícího v koutku na trávě, než na dva tři frajery co se vedou za ruku, chybí jim kus kalhot na prdeli a dělají s podporou magistrátu  a dost lidí kolem, že je to normální a v pořádku.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vojto, opravdu musíme udělat podcast. Já budu nadávat za sebe jakože za dělnictvo a ty zas budeš reprezentovat tudlectu inteligenci.  Dělám si poznámky: probrat mimo jiné :soutěže miss, to zelený děvče a skupinový pochody po Praze.

Snad mi to vysvětlíš tak, že to pochopím  :D

Pak to teda nevydáme, to je jasný. 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, vojta1 napsal:

Tak ja to vezmu postupne. 

Hnusna tlusta transka- zjistoval sis neco o pravidlech? Ja o tom vim hovno a nechci s tim travit cas uprimne. Ale znova nevim proc bych mel resit soutez miss nekde v haji. Kdyby to vyhral kdokoliv jiny, tak o tom nevis. To bys Franto zrovna jako marketer mohl vedet. I ti novinari to samozrejme daj do titulku a clanku, protoze vi, ze to bude mit sledovanost. Pritom je to kravina.

 

Greta- tak znovu ja s ni nesouhlasim ve spouste vecech. Je strasne v levo v ekonomickych otazkach. Ja jsem v tomhle cisty pravicak. Ale je to holka co excelentni anglictinou zvladla projev v OSN, byla ve velkych talkshow. Pry loutka. Objektivne co dela, dela skvela. Nemyslim, ze by mela jit do politiky ale aktivni lidi s nazorem podporuji. Nehlede na to. Ja jednou prezentoval neco v 14 patre mrakodrapu v City. Pred prezentaci za mnou prisel zakaznik, ze by to melo byt dobry, protoze tam vsichni maji Oxford nebo Harvard. Mi bylo tehdy 26. A propotil jsem oblek naskrz. Takze kdyz pak nekdo napise o holce, ktera evidentne chce minimalne v jejich ocich zlepsit svet, ze je mala uboha holcicka. Tak bych toho frajera chtel videt. Pardon je to ale ultra kokotina, ne nesouhlasit s Gretou, to je v pohode, ale psat, ze je uboh holcicka. Navic pozornost, nemocne atd.. to je pardon ale skoro jako ti lidi pod Tomiovym profilem pisici o rotschildech z ameriky 😀 Ta holka ma pozornost, protoze  tom co dela je kurva dobra. To bez toho proste nefunguje. Delal jsem ve firme kde jsme rvali do marketingu 200mio rocne, pro CR trh, pak jsme ho externim vlivem museli vypnout na 2 mesice a slo to razantne dolu. Predstava jak si nekdo vybere nahodnou holku ze severske zeme a narve do ni 10 mld usd... no je to usmevny. Stejne mi asi neprijde uplne pravdepodobny, ze se necha ciste manipulovat holka, co nevaha zjebat pulku svetovych lidru (do jiste miry zaslouzene). Ja nemam nic proti aktivismu, mi vadi kdyz se nejaka ideologie zacne ideologicky prosazovat ve spolecnosti- bavime se o politickych vecech. Priklad je treba automotive trh, energetika atd.. 

Prague pride- hele tady by asi bylo fajn si na nej zajit. Ja tam byl tento rok poprve. Vlastne trochu omylem. Kdy jsme sli na pool na Letnou a kamaradi psali, ze se na to sli podivat. Trochu jsem se bal uprimne. Ale nijak me to neurazelo. Hele rekl bych, ze tak 50% lidi tam bylo hetero. Jo obcas nekdo v kostymu, vlastne spis vtipny. Dost dobra hudba. Vic lidi nez napr.na Metronomu a ten dostava taky podporu mesta. Nikomu to neublizuje. A nevim o co jde? Jakoze to nekoho pohorsuje, to vnimam spis jako jeho problem. Me mnohem vic pohorsuje posrany fetak se strikackou v ruce na Mustku. A to vidam mnohem casteji. Sexualita, vzdyt to je na kazdem billboardu. Btw. New York times delal o sexualite clanky. A 70% deti ve 12 letech si mysleli, ze analni sex a strikani na oblicej je normalni pri prvnim sexualnim styku... jakoze jak pustis dite kdykoliv na net, tak si pis, ze vi mnohem vic nez si budes myslet. Ale prague pride nekoho pohorsuje, ok. Beru jako nazor, ale prijde mi to jako uplne pseudo tema. Kdyz mi bylo dvacet, coz neni zas tak davno, tak jsem si myslel, ze by se to melo zakazat. 

Jachta, ok. Ale asi jde spis o to gesto. Navic ta jachta by tam stejne jela, jestli to chapu spravne. To mi prijde takovy argument pro argument. Takovy trochu titulkovy.

Ja nikdy zadny odlisny nazor ambici potlacovat nemam. A obecne svobodu vnimam jako absolutni hodnotu. Nesmi to porusovat zakladni listinu prav a svobod a pokud jde o zpravodajstvi, tak by tam mela byt nejaka redakcni cinnost. Treba klidne o placate zemi, to me dlouhodobe bavi. 

Screenshot_20221113_002504.thumb.jpg.e25eca4c750f5dc7bbe8f1080d05b786.jpg

 

 

 

Respektuju tvůj názor. Ne se vším souhlasím, ale nikdy bych ho neoznačil za hloupej nebo debilni. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, vojta1 napsal:

Tak ja to vezmu postupne. 

Hnusna tlusta transka- zjistoval sis neco o pravidlech? Ja o tom vim hovno a nechci s tim travit cas uprimne. Ale znova nevim proc bych mel resit soutez miss nekde v haji. Kdyby to vyhral kdokoliv jiny, tak o tom nevis. To bys Franto zrovna jako marketer mohl vedet. I ti novinari to samozrejme daj do titulku a clanku, protoze vi, ze to bude mit sledovanost. Pritom je to kravina.

 

Greta- tak znovu ja s ni nesouhlasim ve spouste vecech. Je strasne v levo v ekonomickych otazkach. Ja jsem v tomhle cisty pravicak. Ale je to holka co excelentni anglictinou zvladla projev v OSN, byla ve velkych talkshow. Pry loutka. Objektivne co dela, dela skvela. Nemyslim, ze by mela jit do politiky ale aktivni lidi s nazorem podporuji. Nehlede na to. Ja jednou prezentoval neco v 14 patre mrakodrapu v City. Pred prezentaci za mnou prisel zakaznik, ze by to melo byt dobry, protoze tam vsichni maji Oxford nebo Harvard. Mi bylo tehdy 26. A propotil jsem oblek naskrz. Takze kdyz pak nekdo napise o holce, ktera evidentne chce minimalne v jejich ocich zlepsit svet, ze je mala uboha holcicka. Tak bych toho frajera chtel videt. Pardon je to ale ultra kokotina, ne nesouhlasit s Gretou, to je v pohode, ale psat, ze je uboh holcicka. Navic pozornost, nemocne atd.. to je pardon ale skoro jako ti lidi pod Tomiovym profilem pisici o rotschildech z ameriky 😀 Ta holka ma pozornost, protoze  tom co dela je kurva dobra. To bez toho proste nefunguje. Delal jsem ve firme kde jsme rvali do marketingu 200mio rocne, pro CR trh, pak jsme ho externim vlivem museli vypnout na 2 mesice a slo to razantne dolu. Predstava jak si nekdo vybere nahodnou holku ze severske zeme a narve do ni 10 mld usd... no je to usmevny. Stejne mi asi neprijde uplne pravdepodobny, ze se necha ciste manipulovat holka, co nevaha zjebat pulku svetovych lidru (do jiste miry zaslouzene). Ja nemam nic proti aktivismu, mi vadi kdyz se nejaka ideologie zacne ideologicky prosazovat ve spolecnosti- bavime se o politickych vecech. Priklad je treba automotive trh, energetika atd.. 

Prague pride- hele tady by asi bylo fajn si na nej zajit. Ja tam byl tento rok poprve. Vlastne trochu omylem. Kdy jsme sli na pool na Letnou a kamaradi psali, ze se na to sli podivat. Trochu jsem se bal uprimne. Ale nijak me to neurazelo. Hele rekl bych, ze tak 50% lidi tam bylo hetero. Jo obcas nekdo v kostymu, vlastne spis vtipny. Dost dobra hudba. Vic lidi nez napr.na Metronomu a ten dostava taky podporu mesta. Nikomu to neublizuje. A nevim o co jde? Jakoze to nekoho pohorsuje, to vnimam spis jako jeho problem. Me mnohem vic pohorsuje posrany fetak se strikackou v ruce na Mustku. A to vidam mnohem casteji. Sexualita, vzdyt to je na kazdem billboardu. Btw. New York times delal o sexualite clanky. A 70% deti ve 12 letech si mysleli, ze analni sex a strikani na oblicej je normalni pri prvnim sexualnim styku... jakoze jak pustis dite kdykoliv na net, tak si pis, ze vi mnohem vic nez si budes myslet. Ale prague pride nekoho pohorsuje, ok. Beru jako nazor, ale prijde mi to jako uplne pseudo tema. Kdyz mi bylo dvacet, coz neni zas tak davno, tak jsem si myslel, ze by se to melo zakazat. 

Jachta, ok. Ale asi jde spis o to gesto. Navic ta jachta by tam stejne jela, jestli to chapu spravne. To mi prijde takovy argument pro argument. Takovy trochu titulkovy.

Ja nikdy zadny odlisny nazor ambici potlacovat nemam. A obecne svobodu vnimam jako absolutni hodnotu. Nesmi to porusovat zakladni listinu prav a svobod a pokud jde o zpravodajstvi, tak by tam mela byt nejaka redakcni cinnost. Treba klidne o placate zemi, to me dlouhodobe bavi. 

 

Uniká ti zásadní věc. Důvod, proč se k tomu hromada lidí vyjadřuje a zaujímá postoj, je ten, že že jsou unaveni a otráveni tím, kolik samozvaných expertů, bez vhodného vzdělání, zkušeností a hlavně v praxi dokázaných úspěchů, nastavuje svému okolí obraz toho, co je krásné, co je ekologické, co je morální a co ne. 

Uměle se vytváří třídní nepřátelé, rozjela se cancel culcure, atd.. A to západ jako celek oslabuje, protože musíme čelit jiným výzvám než emocím kolem duhového pochodu. Jen propo, zajímalo by mě, zdali by nebyly podobné komentáře nad pochodem za zákaz potratů, pochodem proti manželství stejný osob, atd.. 

Prostě žijeme ve světě, kdy sociální sítě i média uměle rozviřují emoce nad tématy, které před 10 lety nechali svět v klidu. Svět nebude lepší, když budeme všichni jezdit elektroauty, když budou běžná manželství osob stejného pohlaví, aniž když budou Missy vyhrávat transgender osoby. 

Svět bude lepší, když se budeme snažit vyřešit problémy, které naši civilizaci ohrožují, když budeme jednotni a když se budeme tiše respektovat a tolerovat. A většina lidí zde na fóru by neměla nic proti Gretě, kdyby kromě angličtiny projevovala i vhodnou úctu ke státníkům, protože oni na sobě za celý život museli makat mnohem více než Greta a dělt i obtížná morální rozhodnutí, ze kterých by se ona sesypala. 

To, že umí angličtinu a že se nebojí vystoupit v OSN, je vhodné respektu a následování, ale ... to se ostatně od celosvětové celebrity očekává....

 

Upraveno uživatelem safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Důvod, proč se k tomu hromada lidí vyjadřuje a zaujímá postoj, je ten, že že jsou unaveni a otráveni tím, kolik samozvaných expertů, bez vhodného vzdělání, zkušeností a hlavně v praxi dokázaných úspěchů, nastavuje svému okolí obraz toho, co je krásné, co je ekologické, co je morální a co ne. 



Ty vole, začneš příspěvek tímhle a pak tam hodíš esej jako samozvanej expert.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to se pletete. Cela ta woke scena me dost desi. Kdyz vidim cokoliv o od AOC, tak by me jeblo. Spousta tech lidi tam jsou regulerni posuci. Nekolikrat jsem tu historicky psal o velkych problemech meetoo a pripadu, kdy to melo sileny prubeh. 

Ale nektere predstavy tady jsou na urovni konspiracnich teorii. A uboha mala holcicka je proste emocni nadavka a spis to rika o pisateli. 

No a Greta si myslim dokazala mnohem vic nez mnozi z tech politiku. Klidnym projevem nekde by neziskala pozornost, rikam, dela to skvele. A troufnu si tvrdit, ze zrovna o otazkach gw vi pomerne hodne a drzi se evidence based veci... 

Zmena klimatu je regulerni problem. Mimochodem tady celkem casto pada argument, ze my resime elektroauta a Cina a dalsi.... takze to je jedno. Tak bych chtel jen upozornit, ze Cina tento rok na vlastnim trhu prodala vic hybridu a elektro nez zbytek sveta dohromady. Celkove je podil prodeju 30% a duvod je, ze jsou pro lidi ekonomicky vyhodnejsi. 

Co kritizuji je ta uroven. Protoze to nenese myslenku a js to jen o nadavce. Nebo nejake predstave nejak rizeneho sveta.... potazmo cernobileho sveta. Ja proste odmitam nazory typu, ze jezdeni na snowboardu nebo ekologie je levicova, proste nejakou nesmyslnou kategorizaci na zaklade dojmu.

Co se tyce manzelstvi pro vsechny, adopce a kdovi ceho. Tak na to nemam vyhraneny nazor, myslim, ze to je politicky nazor a ten respektuji. Ale neprikladam tomu takovou dulezitost. Jeste mnohem mensi nejake soutezi miss, proc? Je to proste blbej clickbait.

Argument typu, jsem pred sesti let, potkal. Je jako, okradl me cernoch= vsichni cernosi kradou. Tady je svet jeste v poradku, to je asi tak evergreen hlaska vyvoje lidstva. Jak miluju stand up, tak na to ma super veci Jim Jeffries.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je (2017, není aktuálnější) osnova hodnocení:

https://www.missderry.org/CRP/2017_2018PageantDocuments/Areas of Competition and Judging.pdf

IMHO to na jaderno fyziku nevypadá. Krátký extrakt:

Talent - 30%
Interview - 25%
Evening Wear - 15%
Lifestyle and Fitness in Swimsuit - 10%
Final Question - 20%

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vojto jen k těm elektroautum- je dobré tam dodat, kolik se tam také ( v Číně ) prodalo normálních aut a porovnat procentuálne, kolik v tomto poměru je elektroaut, protože jinak je argument faul ( navíc, většinou neargumentujeme Čínou, ale spíš Indii, Filipínama, Vietnamem a já s oblibou Jižní Amerikou ) a tam to urco žádná sláva není.

Ke Grete- myslím si, že má skvělé "pi ar" nic víc. Je normální, že líp se prodá křikloun plácající hlouposti než člověk mluvící rozumne, ale naprosto nepoutave.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nojo, ale kdyz sou ty “hlouposti” objektivne exaktne podlozeny data (ze je nase klima furt vic a vic v prdeli, muze za to clovek a je furt pozdejc a pozdejc s tim neco delat), na ktery se reaguje pozde a blbe.. tak zaplatpanbuh, ze to nekdo umi zarvat. Je tak trochu nestastna vizitka dnesni doby ze to musi delat zrovna Greta, respektive ze je mnohem slysitelnejsi nez ty vsichni profesori klimatologie.. lec velmi lepsi nez nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 50 minutami, kuncák7 napsal:

Vojto jen k těm elektroautum- je dobré tam dodat, kolik se tam také ( v Číně ) prodalo normálních aut a porovnat procentuálne, kolik v tomto poměru je elektroaut, protože jinak je argument faul ( navíc, většinou neargumentujeme Čínou, ale spíš Indii, Filipínama, Vietnamem a já s oblibou Jižní Amerikou ) a tam to urco žádná sláva není.

Ke Grete- myslím si, že má skvělé "pi ar" nic víc. Je normální, že líp se prodá křikloun plácající hlouposti než člověk mluvící rozumne, ale naprosto nepoutave.

Ale jo vzdyz to tam pisu. V Cine ted 26% fully electric nove registrovanych v EU necelych 10%. To jsou proste nejake urban legends, ktere platili nekdy pred 20 lety. A lidi to v sobe maji. Musis srovnavat ekonomickou silu tech zemi a taky jejich dopad. Ten trend je jasny a vzejde z tech vyspelejsich ekonomik a rozsiri se. To je zrejme. Prave zlevneni toho predtim niche produktu prijde s vetsi vyrobni kapacitou a vetsim trhem i do tech mene rozvinutych zemi o kterych mluvis. 

PR je ona sama. Hlouposti, kdyz pominu nejake politicke navrhy "nove spolecnosti" prave neplaca. Cisty marxismus tohle mimochodem 😀 

Ja jsem cisty pravicak. Jsem uplne alergicky na jakekoliv omezovani svobody nebo ekonomicke pokusy. A myslim si, ze ochrana klimatu je fakt dulezite tema. Tyka se to udrzitelnosti a data ukazuji, ze to jde do prdele. Navic bych byl rad aby nekde neco i zilo.. a spousta tech "expertu" co rikaji jak to neni problem. Jsou asi stejni experti co se tady vyrojili s plynem po invazi, nikdo o nich neslysel, kdysi jednali neco pro gazprom a pak je tu nekdo svihne, protoze byli u Xavera. Mam fakt rad diskuzi, klidne s nekym z alarmu, kdyz je to vecny. No a pak viz vyse... kdyz nekdo pise o Grete, ze je mala uboha holcicka, tak mi to pripomina tu duchodkyni na fb, co pise, ze Drabova je blba krava a nerozumi energetice. Ta se taky citi jako lepsi clovek, protoze neni ovce, kdyz to ridi rotschildi z USA (coz je objektivne vtipne uz kvuli zvolene rodiny). Pak je ten druhy extrem tzv "bileho heterosexualniho muze", ktety jede vlastne stejnou linku se stejnym pocitem a absurditou 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vojto, jsem nepochopen🤣🤣,číst umím. Jde o to, že přístup k elektroautu je teď v Číně lehčí, než pořadník na "spalovak". A umělé dotace tam mají taky ( proto taky v EU to "šílenství" upadá, ve městech velká škoda ). 

A téma - bílého heterosexuála bych tu moc neotvíral, tady bych objektivní nebyl už vůbec 🤣🤣, protože tohle téma mě s..e a přímo se mě dotýká 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, wawrik napsal:

Aké konkrétne?

Konkrétně stále dotuje nákup nového vozu na elektropohon. Sice snížila tuto dotaci v roce 2022, ale stále ji poskytuje. Snad v roce 2023 dojde k narovnání a tuto dotaci odbourá, ale kdo ví. 

Osobně jsem žil v dojmu z roku 2021, ale jak jsem koukal, tak letos došlo ke snížení.

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...