Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 17 hodinami, safi napsal:

Asi má na mysli mediální masáž, nárůst článků o čisté a ekologické elektromobilitě na mnoha auto serverech, prezentace od škodovky a asi i diskusi s mnoha mladými lidmi mezi 20-30 lety. Alespoň to tak vnímám já osobně.  

Tak nějak jsem to viděl taky. 

Mimochodem, strašně mě pobavilo, jak v době, když začal masivně zdražovat plyn a elektrika, na mě vypadlo hned několik článků, které mě informovaly, jak strašně rizikové a zdraví škodlivé je topit dřevem v krbu. (Topím dřevem v krbu. Ale nic jsem si okolo toho negooglil.) Prostě otevřu Seznam, "Spalování dřeva bububu", Google zprávy "Nejvíce bububu je topení dřevem v krbu". Jsem se normálně musel smát, páč to úplně předpisově vypadalo jako: "zdražili jsme, co se dalo, tak to, co zdražit teďka hnedka neumíme, to pomažem hovnem, aby po tom lidi nešli ..."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@hufnor Aby bylo z čeho "přerozdělovat", je nutno rozfofrovanou erární kasičku plnit - a je jen otázkou času než nějakého finančního myslitele napadne (po vzoru existujícího stočného a nebo progresivního nápadu z Klausových dob, zpoplatnit každý odeslaný e-mail cenou běžné poštovní známky) zavést zdanění "ušlé DPH" z každého nainstalovaného komína a soláru. Plus na majitele lesů/polí uvalit povinnost nákupu CO2 povolenek, jelikož významná část jejich produkce přece taky vyletí komínem. Podobně jako spotřební daně pak budou příslušné koeficienty příjmovou částí státního rozpočtu, takže o jejich mediální popularizaci a legalizaci se každý rok postarají profesionální politici, k jejich vymáhání bude samozřejmě nutno personálně a finančně posílit finanční úřady ..."protože abychom se my všichni měli dobře..." 🤑

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyžtak čtu ty novinové články o napadání občanů od problémové mládeže (15-18 let) - naposledy na Táborsku. V čem je problém, aby po prvním násilném činu dostala mládež na nohu monitorovací náramek a měla vyznačeno, že může z doma do školy, maximálně na kroužek a jinak sedět doma na zadku? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 hours ago, safi said:

Kdyžtak čtu ty novinové články o napadání občanů od problémové mládeže (15-18 let) - naposledy na Táborsku. V čem je problém, aby po prvním násilném činu dostala mládež na nohu monitorovací náramek a měla vyznačeno, že může z doma do školy, maximálně na kroužek a jinak sedět doma na zadku? 

tiez by mohli mat pred dverami bytu kameru na monitorovanie pohybu a za oknom dron, ktory by im pustal veselu hudbu na povzbudenie ducha.. oh wait.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě přijde, že se společnost proti těmto násilným individuím (a je jedno, zdali jsou bílí či jiní) momentálně neumí efektivně bránit. A tohle by byl možná účinnější trest než pasťák / vězení. Zároveň by je to částečně odstřihlo od špatné společnosti…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk
před 11 hodinami, hufnor napsal:

Tak nějak jsem to viděl taky. 

Mimochodem, strašně mě pobavilo, jak v době, když začal masivně zdražovat plyn a elektrika, na mě vypadlo hned několik článků, které mě informovaly, jak strašně rizikové a zdraví škodlivé je topit dřevem v krbu. (Topím dřevem v krbu. Ale nic jsem si okolo toho negooglil.) Prostě otevřu Seznam, "Spalování dřeva bububu", Google zprávy "Nejvíce bububu je topení dřevem v krbu". Jsem se normálně musel smát, páč to úplně předpisově vypadalo jako: "zdražili jsme, co se dalo, tak to, co zdražit teďka hnedka neumíme, to pomažem hovnem, aby po tom lidi nešli ..."

 

 

Jo tak přesně tohle jsem četl taky...akorát že jsem se smál jen chvíli a pak jsem byl nasr... Prostě celá staletí a vlastně tisíciletí se tu topilo dřevem a najednou se zdražil plyn a elektrika a je to náhle strašně škodlivý, to aby si někdo nemyslel, že to vyhrál, když po letech zase zatopil v krbových kamnech 😄 ...byly to tak strašně trapný články, až jsem si říkal, kdo to zaplatil, aby to napsali?

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby byla jen jedna.. ale dve.. to na trosky nevypada.. bud zbloudile ruske (iranske) rakety nebo spatne reakce ukrajinske PVO..

.. rozumne vysetrit a zahajit primerene protiakce.. vetsi dodavky zbrani nebo prvni zarodek bezletove zony.. nejake ochranne pasmo... pres zapadni Ukrajinu...

Zrovna nedavno probehlo potvrzeni, ze kontakty mezi USA a Ruskem stale funguji, zejmena na vojenske urovni, to si zvladnou vyrikat... jen zajimavy je ten soubezny utek Lavrova z G20 po jednani s USA a najednou bum..





Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...