Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Tie protesty v Číne sa pekne rozbehli. Rovnako to vyzerá v Čcheng-tu, Šanghaji, Pekingu, Wuhane... Síce to sú skôr protesty proti regionálnym vládam, no IMHO posledná šanca niečo zmeniť, kým im najvyšší vedúci úplne priškripne rozlet podľa vzoru Sin-ťiangu. V 1989-om to vraj bolo len veľmi, veľmi tesné, tak snáď to teraz vyjde. Myslím, že sa to týka celého sveta, aj nás.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pobavilo 🤣

Ty ! S červeným nosem pod čepicí

není snadné být hrdina

jak vlajka tváře rudé

prázdno v hlavě i nohavici

na Vladimiroviče jen vzpomíná …

 

Co přál by si Jarek asi ?

Snad v čele rudých šiků být ?

Či na věčné časy být hrdina ?

Zkus Jarku nechovat se jako husa

vždyť pravda je jen jediná

tu řekne ti i panprezident USA

nemáme rádi zmrda Putina !

 

Pod koněm zatím hřímá hlasem

exekuční floutek

ty Jarku honem pojď sem

a hoď mu mincí do betele

než od lidu nápraskáno bude

Vrábelovi do zadele …

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zástupce náměstka ministra energetiky USA a poradce pro likvidaci jaderného odpadu, alžbětko Sam Brinton, ukradlo na letišti jedné cestující kufr :)

Kleptomanie? Nízký plat ve federální exekutivě? Let z Paříže (spojený s touhou získat hadříky nějaké šik cestující)?? Fakt nevím. Každopádně je to osvěžující bizár v té současné mizérii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, martar napsal:

Zástupce náměstka ministra energetiky USA a poradce pro likvidaci jaderného odpadu, alžbětko Sam Brinton, ukradlo na letišti jedné cestující kufr :)

Kleptomanie? Nízký plat ve federální exekutivě? Let z Paříže (spojený s touhou získat hadříky nějaké šik cestující)?? Fakt nevím. Každopádně je to osvěžující bizár v té současné mizérii.

Já si myslím, že tohle je poměrně jednoduše vysvětlitelné, a že tahle mediální bublina vyvolaná blíže neurčenou skupinou bílých heterosexuálních mužů hlásících se ke klerofašisticko-židovskému spiknutí, brzy splaskne.

S to Brinton (všimněte si, jak jsem korektní) je často spojován pojem klouzavé pohlaví. Málokdo však ví, že to Brinton se rozhodlo propagovat i tzv. klouzavé vlastnictví.

Je jasným důkazem malosti a zpátečnictví policie, že tento unikátní krok nádherné lidské bytosti nepochopila a zcela nepokrokově (a možná i diskriminačně) jej označila za krádež.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 11. 2022 v 18:49, Bert napsal:

Já si myslím, že tohle je poměrně jednoduše vysvětlitelné, a že tahle mediální bublina vyvolaná blíže neurčenou skupinou bílých heterosexuálních mužů hlásících se ke klerofašisticko-židovskému spiknutí, brzy splaskne.

S to Brinton (všimněte si, jak jsem korektní) je často spojován pojem klouzavé pohlaví. Málokdo však ví, že to Brinton se rozhodlo propagovat i tzv. klouzavé vlastnictví.

Je jasným důkazem malosti a zpátečnictví policie, že tento unikátní krok nádherné lidské bytosti nepochopila a zcela nepokrokově (a možná i diskriminačně) jej označila za krádež.

 

Jako asi tak. Tohle, co američani poslali na jeden z největších francouzských svátků.... Když už se tu o tom alžbětkovi bavíme. Mě to jako člověka, co je v armádě fakt dlouho, normálně asi uráží. Jak si myslím, že jsem tolerantní, tak vše má své meze. TVL, admirál s 4 hvězdami a atomový poradce a pak vidím tohle...   To prostě nedávám. A ještě krade kufry....

den Bastily.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...