Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, Leviathann napsal:

Jako asi tak. Tohle, co američani poslali na jeden z největších francouzských svátků.... Když už se tu o tom alžbětkovi bavíme. Mě to jako člověka, co je v armádě fakt dlouho, normálně asi uráží. Jak si myslím, že jsem tolerantní, tak vše má své meze. TVL, admirál s 4 hvězdami a atomový poradce a pak vidím tohle...   To prostě nedávám. A ještě krade kufry....

den Bastily.jpg

Pěkný kontrast https://youtu.be/aa80_sKNgM4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ti ivani jsou kouzelní.

„Dnes brzy ráno zaútočil neznámý UAV na zcela bezbranné letiště, kde byly umístěny naše nosiče jaderných raket Tu-95 a Tu-160.“
Mobilizovali příliš topenářů, teď Rusové trpí i v třicetistupňových mrazech.
Upraveno uživatelem VS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten Bureš je faktt strašná kunda.  Ne že by Pitomio byl klaďas, ale ten je tak nějak roztomile čitelnej a drží nahnědlou lajnu furt. Teda až na tady čachry s rusákama v zákulisí. Ale Bureš, ta tlustá píča a krhounek Havlíček, to je trojka za všechny peníze. Já se snažím skoro patologicky vidět v lidech to lepší, ale tady to prostě nejde. Nejde a nejde. Pravda je taky, že jim nemůžu přijít na jméno od covidu.  Snad nebudeme tak blbí a v lednu si to neposereme.  Babišky se šikují. 

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jseš v Žumpě, není zač se omlouvat. Ale abych Tě trochu uklidnul. Nedávno jsem společně s kolegy koukal na výsledky jednoho neveřejného průzkumu. Vypíchnu jen jeden fragment. Tím jak ten slovenskej kokot chodí jenom mezi své, tak se jeho pseudokontaktní kampaň zcela míjí účinkem. Tedy: přesvědčuje jenom ty (dementy) kteří už jsou stejně přesvědčeni ...

V každém případě je ale potřeba v lednu připomenout všem líným příbuzným a známým, že mají zvednout prdel od televize, a jít volit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, Roman I. napsal:

Ten Bureš je faktt strašná kunda.  Ne že by Pitomio byl klaďas, ale ten je tak nějak roztomile čitelnej a drží nahnědlou lajnu furt. Teda až na tady čachry s rusákama v zákulisí. Ale Bureš, ta tlustá píča a krhounek Havlíček, to je trojka za všechny peníze. Já se snažím skoro patologicky vidět v lidech to lepší, ale tady to prostě nejde. Nejde a nejde. Pravda je taky, že jim nemůžu přijít na jméno od covidu.  Snad nebudeme tak blbí a v lednu si to neposereme.  Babišky se šikují. 

Podepisuji 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak musíš vyřazovat no.. svině typu Bureše, Bašty a kašpárky typu Březiny volit asi nebudeš, Fischer pro mě osobně bohužel nevolitelnej kvůli přístupu ke změnám klimatu, Hilšer nemá šanci, zbejvá Pavel a Nerudová.. Generála na hradě úplně nepotřebuju, tak holt Nerudová. Žádná láska, to její dozorování disertaček nejen pro Rakušany mě sere, ale co se dá dělat.

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, obrbobr napsal:

ale koho?

pro mě tam nikdo není volitelnej :frusty:

Naprosto s Tebou souhlasím, ale myslím, že argumentace typu: hlavně vyblokovat Bureše by mohla padnout na úrodnou půdu. Pokud by se to povedlo už v kole prvním, klidně k druhému nechoď 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když vidím v jakém je země rozkladu a jak se mají lidi navzájem strašně rádi, tak si myslím že Bureš je ten nejmenší problém 😆 Volit prezidenta nejdu, protože tam nikdo není, komunisti nepřipadají v úvahu a volit někoho jenom proto že je to ze všech nejmenší podvodník mi nedává taky žádný smysl.... Copak, nad naší politikou jsem zlomil hůl již před lety a nevidím žádné světlo na konci tunelu, ale co mě opravdu séře, je korupce ve vyšších kruzích samotné EU 🤮 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 51 minutami, Micey napsal:

Tak musíš vyřazovat no.. svině typu Bureše, Bašty a kašpárky typu Březiny volit asi nebudeš, Fischer pro mě osobně bohužel nevolitelnej kvůli přístupu ke změnám klimatu, Hilšer nemá šanci, zbejvá Pavel a Nerudová.. Generála na hradě úplně nepotřebuju, tak holt Nerudová. Žádná láska, to její dozorování disertaček nejen pro Rakušany mě sere, ale co se dá dělat.

Jako Afri raději nikdo k té Nerudové tohle z ní vypadlo na CNN

jsem žena, navíc mladá, k tomu i pohledná. To je největší handicap, který mám,“ řekla Nerudová.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 40 minutami, Micey napsal:

Kez by to bylo to nejblbejsi ci nejnebezpecnejsi, co kdy kandidat na prezidenta prohlasil..:)

Proto souhlasím s Afrim, nebudu vybírat ze 3 špatných možností  jen proto, že jedna je méně špatná:cheers:

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako Afri raději nikdo k té Nerudové tohle z ní vypadlo na CNN
jsem žena, navíc mladá, k tomu i pohledná. To je největší handicap, který mám,“ řekla Nerudová.
 
Jak jsem cetl nekde v komentarich...

...Kdysi jsem bývala poněkud domýšlivá, ale nyní už jsem zcela bez chybičky! :-))

P.s. uz tech podivnych vyroku mela taky docela dost...trochu ji to asi stoupa do hlavy.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...