Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 43 minutami, geometr napsal:

Třeba to mladá generace nebude mít zoufalou potřebu neustále řešit.

Bude. Protože nám budou zazlívat, v jakém stavu jim svět předáváme. Naše generace 35-70 let si uvědomuje, že náš pohodlný způsob života je mimo jiné důsledkem tvrdé práce našich otců a dědů (a matek a babiček). Mladá generace to tak vždy nemusí vidět. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, skalis napsal:

Safi, zas tak starej nejseš, abys byl zapšchle přesvědčenej, že naše generace je ta jediná správná a má patent na rozum.

Můj příspěvek nebyl o tom, že by nastupující generace stála za prd, ale o tom, že budou mít jiný žebříček priorit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, safi napsal:

Můj příspěvek nebyl o tom, že by nastupující generace stála za prd, ale o tom, že budou mít jiný žebříček priorit. 

Všechny generace si myslí, že jejich cesta je správná a všechny nastupující že byla špatná 🤗

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 12. 2022 v 11:38, Americkej napsal:

No jo, jenomže ta rozežranost je především ze strany státu. Toho, po kterým ty chceš, aby nás spasil. Jsem přesvědčenej, že jsme na sestupu, ze kterého už není návratu. Ne bezbolestně pro všechny zúčastněné.

Já nechci aby stát nikoho spasil, já jsem celoživotní pravičák. 

Naopak si myslim, ze svet funguje nakonec presne na principech ekonomiky. Ty zaklady jsou v podstate fyzikalmi zakony. Ekonomika musi v konecnem dusledku fungovat i u levicovych politik. Dobry priklad je napriklad i dnesni Ukrajina. Kdyz nekdo s ekonomikou Spanelska se snazi delat armadu jako USA, tak ten vysledek dnes vidime etc..

Ono nakonec vse zacina u nastaveni vzdelavani a stylu statu. Perfektni rozhovor na toto tema je s Martinem Romanem tady, obecne dost dobry podcast. 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako jasně, špatný zprávy jsou odjakživa čtenářsky přitažlivější než dobrý, ale svou roli hraje i to, že si člověk u těch naštvanejch historek přečte i rady a řešení od zdejšiho mozkovýho trustu. Od chlapa se tak nějak očekává, že bude umět řešit problémy, který život přináší, a angry thread je z tohohle hlediska informační poklad :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...