Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 1 minutou, JR_2010 napsal:

Prezidentovi je zvykem hodinky darovat...

Potřebuju cash, sousedi prodávaj barák.

A v posledních letech jsem si tak nějak vůbec zvyknul, že se prasedint stará hlavně o chudý lidi a jejich dobro. A ten domeček by mi fakt udělal radost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dvacatery Orlíky nestačí. Ideální českej prezident by měl zároveň mít prokazatelný manažerský schopnosti, měl by mít za sebou úspěšnou zkušenost s vedením nějaký komunity a vůbec nejlepší by bylo, kdyby v duchu havlovských tradic aspoň chvíli seděl, klidně by stačila i vazba. A to mi řekněte, kde někoho takovýho objevit!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, martar napsal:

Dvacatery Orlíky nestačí. Ideální českej prezident by měl zároveň mít prokazatelný manažerský schopnosti, měl by mít za sebou úspěšnou zkušenost s vedením nějaký komunity a vůbec nejlepší by bylo, kdyby v duchu havlovských tradic aspoň chvíli seděl, klidně by stačila i vazba. A to mi řekněte, kde někoho takovýho objevit!

Pokud stačí vazba, pak ano. A nedělám si srandu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Letošní volba prezidenta bude asi má nejtěžší.

Vím koho volit chci a budu a vím koho jistě volit nebudu. Ale z těch lidí kolem mně, mimo moji sociální bublinu mám trochu obavy. Jako by nevěděli co je koblihář zač.

 

Obavu mám z toho, že se mi vnučka v případě, že  se něco posere a el prezidente tam zůstane dvě funkční období, za deset a to ji bude již patnáct a kousek zeptá! Dědo co jste to před těmi deseti lety dělali? To byla strašná chyba, jak teď ty delegace a prezidenti z jiných zemí jezdí na to Čapí hnízdo, místo na Pražský Hrad!!! 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koblihar imho nevyhraje. Ani jeho snaha neznemoznit se v televiznich debatach tim, ze pujde jen do jedny ze tri, mu nepomuze. 
Neverim, ze vyhraje v prvnim kole.
Naopak verim, ze ve druhem kole to vetsina radeji hodi "komukoliv", jen ne tomu gaunerovi.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, doufejme. Bohužel je třeba mít na paměti, že bude volit stejná masa lidí, která 2x zvolila Emana a z níž více než čtvrtina podporuje dlouhodobě Bábu, resp. ANO. Ta čtvrtina to tam hodí automaticky. Teď jde jen o to, kolik dalších lidí mu to dá taky - z nasranosti, kvůli vizi štědrého státu, a kdovíproč ještě... Pavel a Nerudová mají jeden vážný hendikep - mají podporu aktuálně vládnoucí koalice, za které se všechno zdražilo. Voličstvo má krátkou paměť...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...