Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 1 minutou, skalis napsal:

Tak to prece neni. Krades, legalni to neni, ale kdyz to udelas chytre, tak Te neodsoudej.

Pokud jsem rozsudek pochopil  nebylo to protiprávní, ale chucpe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, petr_cha napsal:

Kdyz se zadny trestni cin nestal, tak mu tu dotaci na capi hnizdo vratej?

Taky mi to už napadlo.

JInak něco k volbám: „Generál, který k převzetí moci potřebuje volby, je podezřelej!“

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, geometr napsal:

Tak tyhle podivné slovní obraty jsem dneska slyšel v médiích.

Mě se to nezdá pochybné,  bral bych to jako skrytou výtku žalobci jak připravil obžalobu.

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale na tom neni nic podivneho. Obzaloba byla nejak sepsana a soud ji vyhodnotil. Soud nemuze vyhodnocovat to, co v te obzalobe nebylo. Muze pak dat podnet k dalsimu presetreni, kdyz tam neco zjisti, coz udelal. Ale to co bylo zalovano a jak to bylo zalovano, vyhodnotil tak jak vyhodnotil. A to nutne nemusi byt spatne. At se nam to libi nebo ne.  To, ze chceme Babise v teplacich za kazdou cenu, s tim nema nic spolecneho, pac potom by to opravdu byl politicky proces. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, vojta1 napsal:

Ja se kdysi bavil s nekym ze Skoda auto, jakoze fakt vysoko. A ten rikal, ze klasicke vyjednavani s odbory o kolektivni smlouve vypada tak, ze oni reknou zvednem platy o 3%, odborari reknou 10%. Domluvi se na 4,5% a sefovi odboru pribude auto a dum v Italii. Rikal, ze by se vsadil, ze ti vysoko v odborech berou ve vysledku vic nez on. A to jeho plat bez odmen byl v desitkach... on se ale asi nemusi delit 😀

Tak nevim, ale vubec bych se nedivil :)

No na OKD to nebylo lepší, tam odboroví předáci zasahovali do výběrovek na OOP celkem pravidelně a dodavatelé byli velmi štědří. Bohužel to občas odnesli řadoví horníci, když dostali šunty.

Středula je za mě hovado. U ženy v práci zkoušel 2x založit odbory, ještě když byl šéf odborů v MS kraji, nebo tak něco. Zkoušel to co rok s jinými zaměstnankyněmi. Vždycky si vybral ty nejjednodušší ženský z linky a nakukal jim co mají dělat. Připravil jim podklady atd. Bohužel jim nevysvětlil, že odbory mají taky spoustu povinností. Když to na ně manželka z pozice HR vybalila, tak to vždycky vzdaly a vyklopily odkud vítr vane. Pak volal pan Středula a měl to tendeci tlačit, ale ženský už na to hodily bobek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, Conrad napsal:

Mě se to nezdá pochybné,  bral bych to jako skrytou výtku žalobci jak připravil obžalobu.

Ona moc skrytá není, včera jim to celkem jasné sečetl ( těch státních zástupců, pokud se nepletu se vystřídalo na tomhle případu víc, stejně jako vyšetřovatelů, takže se výsledku úplně nedivím, ač se mi nelíbí ). Beru to se skřípěním zubů jako další prohru systému, i když konec je stále v nedohlednu.

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

naší společnosti je bohužel úplně normální, že se muži k ženám, ve vysokých pozicích obzvlášť, chovají blahosklonně a nadřazeně. I to je jeden z důvodů, proč kandiduji. Aby tu panovala větší rovnost, aby ženy měly více zastání, aby tu byl hlas, který říká, že takové chování není ve 21. století

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...