Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Já to teda neviděl, nekoukám na žádný ty televizní debaty. Ale pamatuju si, jak při minulé volbě Drahoš v televizi otočil a začal taky s agresivitou a myslím, že mu tenkrát moc nepřidala. Tak jestli to Danuše vede takhle...
Pamatuju, bylo videt jak to bylo nuceny a prehnany.

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele @Conrad vim, ze je tu zumpa. Ale uz jsme vsichni pochopili, ze te Danuse sere, fakt ti prijde nutny tapetovat sem kazdou jeji poznamku? Jako nejsem jeji volic, i kdyz jsem to chvili zvazoval, ale mira tvoji nesnasenlivosti me fakt prekvapuje. General te taky sere, OK mas na to plny pravo. Tak bud volit nechod, nebo vol AB. Ale necekej tu za to moc potlesku. Nikdo z kandidatu neni dokonalej. Tak cekej na dalsiho Masaryka. Ja volbu vnimam hlavne jako proti, ne jako pro. A pak mam naprosto a o parnik jasno. A nejradsi bych nejakyho nenapadnyho urednika, kterej ani nebude sedet na Hrade a tvarit se, ze je kral. No nic, sorry, musel jsem si ulevit…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, prischera napsal:

Hele @Conrad vim, ze je tu zumpa. Ale uz jsme vsichni pochopili, ze te Danuse sere, fakt ti prijde nutny tapetovat sem kazdou jeji poznamku? Jako nejsem jeji volic, i kdyz jsem to chvili zvazoval, ale mira tvoji nesnasenlivosti me fakt prekvapuje. General te taky sere, OK mas na to plny pravo. Tak bud volit nechod, nebo vol AB. Ale necekej tu za to moc potlesku. Nikdo z kandidatu neni dokonalej. Tak cekej na dalsiho Masaryka. Ja volbu vnimam hlavne jako proti, ne jako pro. A pak mam naprosto a o parnik jasno. A nejradsi bych nejakyho nenapadnyho urednika, kterej ani nebude sedet na Hrade a tvarit se, ze je kral. No nic, sorry, musel jsem si ulevit…

Dekuju. Ja uz par dni premejslim, jak to napsat, ale takhle kulantne bych to nedal. Posledni dobou tady drzim hubu, ale kdyz uz sem nakouknu, je to tady samej neviditelnejpes a x citaci s nejakejma latinskejma hadankama a jinejma uvahama. Tak si rikam, ze at se tady kazdej vybleje ze svejch frustraci, kdyz je to zumpa, ale cist tady ty slinty, to je nekdy fakt uz sila... 

Upraveno uživatelem villain83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všichni chtej nového Havla…
jedinej politickej vězeň, disident a chartista je Basta.
kdyby nesel s spd, byl by nám podsouvan jako správná volba.
, to je tak dobré že to může aj do humoru.

Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem naivne veril, ze tam bude i Bába a bude nejaka sranda a ono nic. No ale chapu, ze po jeho vystoupeni v te skole uz ho radsi nikam neposilaj.

A jak zacli vytahovat flanelku a cokoladu, tak jsem to radsi prepnul na Vymenu manazerek. 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, odjinud napsal:

Jsem naivne veril, ze tam bude i Bába a bude nejaka sranda a ono nic. No ale chapu, ze po jeho vystoupeni v te skole uz ho radsi nikam neposilaj.

A jak zacli vytahovat flanelku a cokoladu, tak jsem to radsi prepnul na Vymenu manazerek. 🙂

Budeš ho mít dnes na Nově .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nový člen žumpy je Matěj Stropnický, který už neví jak by se zviditelnil. Tak Fandí Drulákovi.

Drulák je taková pro RuSSaká ficka i když ne s uplně blbými argumenty, které ale bohužel v součtu vyznívají pro RuSSky.

Divím se, že pro Stropnickém ještě štěkne pes.  Za mne je to nicka ( ficka)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, vwtyp11 napsal:

Tak mas tam jinyho chartistu? Jinyho disidenta?! Nemáš… tímto pohledem je to Havlovi nejpodobnejsi kandidát. 

Hele pleteš se ! O vikendu jsem se bavil se sousedem a to docela dlouho. Je to John Bok.

Na BAŠTU nemá hezké vzpomínky tak jako je na něj nemá nikdo z disentu a ani jeho bývalá strana ( ČSSD). Byl prý časem tak doleva a tak moc proruský, že s tím měli všichni problém.

Za mně když Baštu slyším, nevěřím mu ani slovo a je to za mne druhý Zeman.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, long napsal:

Nový člen žumpy je Matěj Stropnický, který už neví jak by se zviditelnil. Tak Fandí Drulákovi.

Drulák je taková pro RuSSaká ficka i když ne s uplně blbými argumenty, které ale bohužel v součtu vyznívají pro RuSSky.

Divím se, že pro Stropnickém ještě štěkne pes.  Za mne je to nicka ( ficka)

Tady k tomu nějaký komentář: https://nazory.aktualne.cz/komentare/stropnickeho-vyzva-mir-a-spravedlnost-zrazuje-svobodu/r~e44e45ac91b411ed8980ac1f6b220ee8/?utm_source=centrumHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_term=position-1&utm_campaign=Aktualne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, long napsal:

Hele pleteš se ! O vikendu jsem se bavil se sousedem a to docela dlouho. Je to John Bok.

Na BAŠTU nemá hezké vzpomínky tak jako je na něj nemá nikdo z disentu a ani jeho bývalá strana ( ČSSD). Byl prý časem tak doleva a tak moc proruský, že s tím měli všichni problém.

Za mně když Baštu slyším, nevěřím mu ani slovo a je to za mne druhý Zeman.

Petross v Kecy a Politika to říkal přesně: Baštu zavřel Husák, protože byl ještě víc nalevo než KSČ. Proto byl pak chartista atd. atp. Prostě je pomýlený celý svůj život.

Viz. níže HRM, jehož byl členem.

Hnutí revoluční mládeže byla neformální skupinka mladých levicově orientovaných studentů a intelektuálů působících v Československu na konci 60. let 20. století. Hnutí se inspirovalo metodami západních levicových radikálů a jeho programem byla eliminace byrokratického systému, zrušení StB, lidových milicí, armády a cenzury, nastolení samosprávné demokracie a zrušení států. Překládali Trockého a diskutovali nad Zrazenou revolucí. Kromě trockistů ale byli mezi jeho členy zastoupeni i maoisté a anarchisté.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Hnut%C3%AD_revolu%C4%8Dn%C3%AD_ml%C3%A1de%C5%BEe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...