Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 6 minutami, Frantik napsal:

Hele je to jen můj názor. Nic vic, jen názor. Tak to proste vidím.

Je mi jasné, že je bez šance na jakoukoliv zajímavou pozici, asi jen chci dát svůj hlas někomu kdo mi je jen aspoň trochu sympatický :cheers: V druhém kole mě stejně asi nic nezbyde a půjdu volit bývalého komouše nebo nějakou mě tedy velmi nesympatickou čůzu... no a pak se hned ještě před volební místností pobleju 😂 Já co jsme před komoušema zdrhli do Afriky budu volit komouše, já to bez toho blicího pytlíku asi nedám.... to je krach...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Franto, v zásadě s tebou souhlasím, ale ne ve všem. Ten prostor prostě stejný dostat musí, přes to nejede vlak. Tohle není trojskok, nebo hod kufrem. Jde o prezidentské volby (ať už si o přímé volbě myslíme cokoliv). Všichni připuštění kandidáti musí mít stejný prostor, minimálně ve veřejnoprávních médiích. V tomhle to ČT posrala, i ona podlehla průzkumům. A říkám to jako člověk, který má svého kandidáta v té trojce. Naopak mě dneska Hilšer příjemně překvapil a kvituju to, že z té pseudodebaty odešel. Každý z nás má zájem slyšet zejména svého kandidáta, ale…a nebo právě proto musí mít všichni stejný prostor. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, African napsal:

Je mi jasné, že je bez šance na jakoukoliv zajímavou pozici, asi jen chci dát svůj hlas někomu kdo mi je jen aspoň trochu sympatický :cheers: V druhém kole mě stejně asi nic nezbyde a půjdu volit bývalého komouše nebo nějakou mě tedy velmi nesympatickou čůzu... no a pak se hned ještě před volební místností pobleju 😂 Já co jsme před komoušema zdrhli do Afriky budu volit komouše, já to bez toho blicího pytlíku asi nedám.... to je krach...

Já do toho moc nevidím, ale když chtěl člověk před rokem 89 sloužit v armádě, tak musel vstoupit do strany... no a když si celé dětství přeješ být vojákem, protože tě to baví, tak hold potom podnikneš kroky/upíšeš se straně, aby se tvůj koníček stal tvou prací.... aby sis splnil sen. 

Možná to ale vidím moc růžově jak to bylo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, moco napsal:

Já do toho moc nevidím, ale když chtěl člověk před rokem 89 sloužit v armádě, tak musel vstoupit do strany... no a když si celé dětství přeješ být vojákem, protože tě to baví, tak hold potom podnikneš kroky/upíšeš se straně, aby se tvůj koníček stal tvou prací.... aby sis splnil sen. 

Možná to ale vidím moc růžově jak to bylo :)

Tak lehká doba to nebyla....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, African napsal:

Toho polovičního 😂 Tak kdyby byl Pavel u STB tak bez šance, ale prý nebyl... nebo? 

Nebyl a to je právě to na co narážím, že on chtěl být především vojákem u průzkumu (hloubkového), měli v Prostějově vyčleněnou zvláštní četu (zárodek dnešní 601.skss), kde kluci byli zapálení vojáci a milovali to, dělali speciální výcvik, hodně odlišný od zbytku útvaru/armády. No a proto, aby to mohl dělat (byl velitelem čety - voják z povolání), tak holt musel mít splněný "kariérový/odborný" průzkumný kurz rozvědčíka. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Půlka láhve pryč, neboť bez toho ta debata asi sledovat nejde.

Ale i tady... jako já to chápu, každej má nějakej škraloup,ale do prdele to tam jako chcete Bábu? Takže já to hodím v obou kolech generálovi a budu se modlit,aby to klaplo. A rozhodně mě nic ze spaní budit nebude.

Uff,sorry,muselo to ven.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...