Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 4 minutami, kral083 napsal:

Já to fakt asi nechápu. Měli sme za prezidenta Klause,pak Zemana, teď reálně hrozí Babiš. 

To fakt bude tak strasnej průser a morální úpadek, když tam usedne Pavel nebo Nerudová? 

 

Asi tak, kdokoliv jiný než Bureš bude krok dobrým směrem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prisel jsem vcera domu az pred devatou, tak jsem videl jen kousek. DN mile prekvapila, vedela ze musi zabrat.  Jajista makak je jedinej, kdo nas dokaze dovest do raje :), prekvapilo me, jak si to hovado zlepsilo cestinu. PP byl hodne neslanej nemastnej, ten se az moc bal, aby neco nepokazil. 
Ne konci "pobavil" Bures vyrokem "ja zadne firmy NEMAM, MAM je ve fondu"  :D

V prvnim kole budu volit PP, ve druhem (doufam, ze bude), to hodim souperi makaka.

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, Frantik napsal:

Tak měli jste komunisty zakázat po roce 89 a rozjet procesy a žádní by v parlamentu nasem ani evropskem nesedeli. Stejne tak stacilo nevolit Babiše a 10 let by nesedel ve vlade. Stacilo ho odsoudit na 20 let, že byl agent STB a bylo to.

Musime teda pak ale odsoudit vsechny, kteri se namocili se stranou - muzeme prestat sledovat Cimrmany (samej komous), Milos Kopecky byl komous, Vlasta Chmostova byla práskačka STB, taky zde jiz zminovany Egon Bondy...........

A tak s tím plně souhlasím, KSČM měla být ze dne na den zakázaná, všechny zločiny řádně prošetřeny a ti co je páchali odsouzeni. Vážné zločiny mám na mysli, kterých málo nebylo, to že jedna bába povídala, to by jsi opravdu musel zavřít půlku republiky. Ale všichni ti vrcholní pohlaváři co byli opdovědny za tisíce zmařených životů měkli sedět!!!

Mám kamaráda starého pána, za komára primář nemocnice....nenastoupil do strany, pak nějáké škraloupy se stranou, kriminál, vymetání komínů, což mimochodem kominíka dělá dodnes i v osmdesáti letech. Nakonec ho to prý celý život bavilo, a zeptejte se těchto lidí na dnešní volbu prezidenta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pavel je v pohodě, je to silný kandidát, a proto se na něm hledá a převrací každý drobek z minulosti. 
Minimálně 5 let bude jako prezident důstojným reprezentantem ČR a v kontextu nynějšího válečného období mi tam prostě hezky zapadá svými dosavadními zkušenostmi. 

Edit.: A lidi, co za českého prezidenta chtějí volit Slováka, nechť se stydí a zamyslí se sami nad sebou, vždyť to je první rozcestník při rozhodování, když nebudu brát v potaz jeho úlety. 

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já utrousím jen malou noticku. A je ovlivněna tím, jak silně nesnáším toho estébáka. Souhlasím s názory na minulost generála Pavla a nejsem s tím komfortní. pravdou je, že se k ní hlásí a víceméně chybu nezametá pod koberec. Problémy na Mendelově univerzitě mě nezajímají vůbec. To je podle mě jen krmivo pro noviny. Průsery podobného rozsahu má spousta firem a institucí.
Osobně vnímám pozici prezidenta jako hodně ceremoniální funkci. U profesorky Nerudové cítím z jejího přístupu slovo péče. Třeba v některých momentech naivní, třeba nezkušená, ale péče. U generála Pavla cítím že ho přístupu slovo služba. Třeba není tak cool, Ale je to služba. U estébáka vidím ten jeho vytlemený ksicht, jak vymrdal l s touhle republikou. Jen ten vytlemený ksicht.

už jsem dostatečně trpěl, když Jájínek I. kradl propisky, když jeho buranský nástupce málem poblil korunovační klenoty, když tihle dva odborníci na všechno lhali lhali a lhali a už to prostě dál nechci snášet.

A jeden můj, třeba omezený a hloupý, ale můj pohled. Českým prezidentem by měl být Čech. Prostě rodilý Čech spjatý s touhle zemí. Ne někdo, kdo si sem přišel dělat byznys.Tak nějak si nedovedu představit, že by vedle u sousedů vážně přemýšleli o tom, že se prezidentem stane někdo, kdo neumí postavit normální slovenskou větu. To by Sitno asi vybouchlo. A mně je to sympatické. 
edit: koukám, že se nezávisle shoduji s Mocem. Postoval to v době, kdy jsem smolil svůj elaborát.

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozumín lidem, kteří tady nenávidí komunisty ( @vwtyp11  @African a další ).

Praprarodiče a prarodiče z máminy strany vyvezli komunisti z jejich statku někam  do prdele na konci světa, sebrali jim statek jako základ JZD a mohli se vrátit až po letech do totálně zruinovaného domu. Z tátovy strany jim jen zabrali statek, ale nechali jim domek a strejda kulak si dal PTP na uranu. Taky komunisty nemůžu ani cítít, když někdo začne v hospodě o dobrých komunistech a starých zlatých časech, tak ho pošlu doprdele face to face.

I přes to všechno to dneska hodím generálovi. Není to volba srdcem, ale chci aby Babiš a Zeman už konečně skončili v propadlišti dějin. Umím se s tím srovnat a výčitky mít nebudu.

 

Upraveno uživatelem Kotlick
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sedim na WC a taxi tady taky odlozim svou uvahu...

Mistni osazenstvo (az na vzacne vyjimky) tvori skupina lidi, kteri jsou v republice zastoupeni jen pomerne malym procentem. Stredni a vyssi trida, vzdelani, velky rozhled, inteligence, zebricek hodnot. Chapou, ze kdyz clovek chce neceho dosahnout, musi se predvsim o to pricinit sam. Jejich nazory jsou vetsinoy rozumne a konzistentni. Se skupinou obyvatel, ktera tvori vetsinu republiky, neprichazeji casto do uzkeho kontaktu. 

No a pak je tady ta vetsi grupa obyvatel (nepocitam duchodce), kteri se shledli v predobrazu Svejka a budou volit Babise. Jejich hodnoty jsou jasne: Co nejmin delat a tlachat, co nejvic vsecko "ojebat", koukat kde co ukrast, co nejvic vyuzit natazenou žebravou ruku. Jejich nejblizsi vlastnost je zavist a nulova sebereflexe. Vidi nejvic lidi kolem sebe, hlavne, kdyz si ten "ajtak,kravatak, podnikatel,....,koupi nove auto a kde asi na to vzal". Jejich andel je AB, protoze je skoro jako Janosik. Pres svou omezenou inteligenci nechapou nic z toho, co se skutecne deje, jejich obraz a svetonazor se vytvari pouze ze zavislych medii a tlachani u lahvace (v "lepsim" pripade 1x-2x za tyden v mistni nalevne u cepovaneho piva).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem volit Fišera, ale mám problém s propadnutím hlasu. Pak jsem to chtěl dát Nerudové, protože inteligentní a vzdělaná ženská  ....... a pak jsem jí viděl slyšel na živo a fakt ne. Tak to dám Pavlovi. Ano mám s tím trošku problém ( a sám jsem překvapen, že ani ne moc velký ), ale při srovnání s jájínkem  ...... nedokážu si představit, že ten zmrd bude president. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ideální kanditát je stejný jako princ na bílém koni... neexistuje

Stejně je zajímavý, kolik se od momentu, kdy PP ohlásil kandidaturu, vyrojilo mezi lidmi svatých... neomylných... nikdy nechybujících... absolutně morálních.............. pokrytců...

PP je v současné době nejlepší volba... vyhraje-li, nedejbože, Bureš, čeká nás krutá doba temna...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro nerozhodné... Petr Pavel je petrolhead (víkendovku má golfa GTI), motorkář (BMW), nosí na ruce nejenom Orlíky, běhá a chodí po horách – je náš, chlapi! :)

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, moco napsal:

Pro nerozhodné... Petr Pavel je petrolhead (víkendovku má golfa GTI), motorkář (BMW), nosí na ruce nejenom Orlíky, běhá a chodí po horách – je náš, chlapi! :)

Jeste ma BMW M2 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, moco napsal:

Pro nerozhodné... Petr Pavel je petrolhead (víkendovku má golfa GTI), motorkář (BMW), nosí na ruce nejenom Orlíky, běhá a chodí po horách – je náš, chlapi! :)

a to je právě ono, jak psal výše Xenomorfus

Jak si tohle asi vezmou ti důchodci, pivní filozofové a podobná svoloč? Mě je toto sympatické. Nehledě na to, že jak jsem koukal, je ve velice dobré fyzické kondici - respekt!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...