Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 3 minutami, honza71 napsal:

Dobrej pristup. Delame to do znacne miry i pro nase deti :)

Mne volal par dni zpet muj tata (79let) s tim, ze jemu uz to muze byt sumak, kdo bude prezident, tak ze chce vedet kvuli nam a nasim detem, komu to hodim, aby tam hodil to same.

palec nahoru..  👍

.. to bych si taky přál..  ale naši jsou svi… 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, honza71 napsal:

Na nic, jen reaguji na skutecnost, ze volebni preference jsou spojeny s mistem, tak to proste je. Jsem puvodem z Chomutova, mam tam rodice a sestru, takze socialni skladbu obyvatel znam a nalady lidi vnimam. Obecne ten region dosud trpi tim, jak s nim komunisti nalozili po valce. 

Nechápu to u těch mladých. Trochu jsem sondoval a všichni mi omlatili o hubu co pro ně Bába dělal atd. Snaha je od toho odradit byla asi zbytečná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, pepyczek napsal:

Koc v brněnském hantecu znamená ženská a 1kk je velikost bytu.

Dík za vysvětlení, já jsem naposledy jel přes Brno do Bratislavy když to byl ještě Prešpurk :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, vwtyp11 napsal:

Proste svine byla. Jestli to maj komousi v genech?! 😂

Ty musíš mít těžkej život.  
Komunisty nemám rád, ale nejsem hysterický. 
Jo a že můžeš žít kde chceš, není projev svobody. 
Trestat vnuky za činy svých dědů je zrůdnost. 
 

Fakt musíš mít těžkej život s tou zášťí a nenávistí již po třetí generaci. 
 

Jinak volim srdcem i hlavou . 
Navíc mám rád flanelové košile. 😂
 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Jarett napsal:

Když jsem zrovna u kolegů v Praze, jdeme sem tam večer na pivko. Je pravda, že to někdy i přepískneme, to se stává. Co mě ale vždycky pobaví je hláška, když jim ráno není dobře: "ku*wa, mě je dnes Brno" ... :D

To by souhlasilo, mám jedinou zkušenost se Starobrnem a byla dost skličující.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, ragu napsal:

Ono to Starobrno je totiž čistič potrubí

Měl jsme dojem že to bere i žaludeční a střevní buňky.

před 3 minutami, ragu napsal:

Ono to Starobrno je totiž čistič potrubí

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Jarett napsal:

Když jsem zrovna u kolegů v Praze, jdeme sem tam večer na pivko. Je pravda, že to někdy i přepískneme, to se stává. Co mě ale vždycky pobaví je hláška, když jim ráno není dobře: "ku*wa, mě je dnes Brno" ... :D

:D taky neco pridam pro odlehceni politicke diskuse. Par let zpetky, jeste jako student vysoke, jsme s kamosem popijeli po barech v Cajzlburgu (:D), kde jsem se zakecal s moc hezkou holcinou z Prahy. Po nejake chvili se me zeptala odkud vlastne jsem, tak jsem ji odpovedel ze z male obce asi 200 obyvatel 25 km od Brna smerem na Vysocinu. Tak mi na to mila slecna naprosto vazne odpovedela, ze to je moc hezky, ze to musi byt desne super jak tam vsichni mame ty prasata, dobytek, pestujeme si tu zeleninu, delame ty kompoty… no malem jsem se posral :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, brownwld napsal:

:D taky neco pridam pro odlehceni politicke diskuse. Par let zpetky, jeste jako student vysoke, jsme s kamosem popijeli po barech v Cajzlburgu (:D), kde jsem se zakecal s moc hezkou holcinou z Prahy. Po nejake chvili se me zeptala odkud vlastne jsem, tak jsem ji odpovedel ze z male obce asi 200 obyvatel 25 km od Brna smerem na Vysocinu. Tak mi na to mila slecna naprosto vazne odpovedela, ze to je moc hezky, ze to musi byt desne super jak tam vsichni mame ty prasata, dobytek, pestujeme si tu zeleninu, delame ty kompoty… no malem jsem se posral :) 

Měl jsi jí po pravdě říci že zase po večerech derete peří a nadělat  louče že je taky makačka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kdyz zumpa tak zumpa... mrakodrap hnusne stare bondofky za 95 a sborez vlky le za 17 .. kokoti oba asi jim mrdlo nebo ja fakt nevim.. kdyby to dali na sbazar ..ok mozna se hejl najde ale tady ? Kdyz vim za kolik to slo.. proc? Jediny efekt je ze budou mit ospicu na jazyku a dost posranou karmu 😆

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...