Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Osobně jsem zamackl slzu, můj favorit dopadl jak jsem předpokládal, i když cca 6,5% je docela ok. No a ve druhém kole menší zlo. Jen doufám, že se na to lidi ve druhém kole nevykaslou, jako minule.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, kuncák7 napsal:

Osobně jsem zamackl slzu, můj favorit dopadl jak jsem předpokládal, i když cca 6,5% je docela ok. No a ve druhém kole menší zlo. Jen doufám, že se na to lidi ve druhém kole nevykaslou, jako minule.

Tak minule dle Wikipedie volilo v prvním kole 61,92% voličů, kdežto v kole druhém se na to nevykašlali a volilo 66,6% voličů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Tom4 napsal:

Tak minule dle Wikipedie volilo v prvním kole 61,92% voličů, kdežto v kole druhém se na to nevykašlali a volilo 66,6% voličů.

Vidíš, já myslel že ano. V okolí jsem měl právě plno lidí, co to vzdalo. Tak snad po tom projevu pár lidí prozřelo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle Žilkový jsme zelení a kyselí...

https://www.idnes.cz/volby/zilkova-nerudova-prezidentske-volby-kampan-pavel-babis.A230114_150017_volby_mls?zdroj=top

A zároveň řiká, ze nepůjde v druhém kole volit.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, geometr napsal:

Stejně tak ve 2013 nebyl pokles účasti ve 2. kole nijak rapidní. Tohle se děje v senátních volbách obvykle.

Já byl v komisi a byl to docela znatelnej úbytek lidí ( mnohem víc jsem se nudil ) a bylo to právě v celém okolí stejný. Holt jsem si neověřil celkové čísla jako to udělal Tomáš 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Tom4 napsal:

Ještě roky . . . 🤣

Už raději mlčím. :D

Za celou dobu co je Babiš v politice se mi přiznali dva lidi z mého okolí, že s ním sympatizují. To mi připadá, že jeho voliči se tak nějak stydí. Ono to i něco vypovídá o naší společnosti. Možná si ani nic lepšího nezasloužíme. Týýý vole... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V cele Praze by vyhral myslim :)

k lidem za nim. Alesi Juchelkovi jsem v 18 pomahal s kampani pro Topku. Ten clovek neprisel nikdy vcas a chytrou kasi uplne nepojedl. Liny, flakac... a s ANO jsem zjistil, ze jeste bezpaterni. 

Pred nedavnem jsem ho potkal v Pendolinu a rikal: "cau Vojto, jdem na pivo ne?"

Tak jsem mu rekl, Alesi my dva uz spolu na pivo nikdy nepujdem.

Ale jestli se obklopuje temahle lidma, tak je videt, ze uz tam nikoho nema. Ostatne i ten mark.tym se dost rozpadl jsem slysel..... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...