Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Tak ono to není jen o věku,ale o regionech kde lidé žijí a pracují.  
Kdyby ta Fialova vláda trochu něco dělala pro lidi tak jsme měli prezidenta hotového v prvním kole - PP

Jestli to PP prosere ve druhém kole tak může poděkovat Fialoví.

Upraveno uživatelem vraby
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

redd: Kromě výše uvedeného taky pocit že jejich obavy nikoho nezajímají a nikdo se o ně nepostará (takže generál bude muset trochu přizpůsobit projev - více empatie, protože s řádem a pořádkem apod u nich nevystačí), jen ten ulhaný slovenský kokot ( který svou odbržděností na tiskovce svým stratégům asi přivodil šok😉) ...taky svou roli hraje strach z neznámého (takže svým způsobem u některých z jeho voličů by se dalo mluvit o stockholmském syndromu :wacko:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, vraby napsal:

Tak ono to není jen o věku,ale o regionech kde lidé žijí a pracují.  
Kdyby ta Fialova vláda trochu něco dělala pro lidi tak jsme měli prezidenta hotového v prvním kole - PP

Jestli to PP prosere ve druhém kole tak může poděkovat Fialoví.

Ty jsi pako vole. 😁

 

Teď vážně, rozhodně to není o regionech, naštěstí má totiž každý z nás stejnou možnost jít tam kde se mu líbí,  tam kde se mu bude dobře žít a pracovat, tam kde je rád a tam kde se o něj nemusí "starat vláda". A nemusí se omezovat na ČR. Všude chleba o dvou kůrkách, všude se musí člověk snažit aby mohl slušně žít ve slušném prostředí. Sebrat hovno po psovi na chodníku se musí všude. Vláda, jakákoliv ho nesebere. 

;)

Naštěstí, naštěstí už NIKDO neplánuje že se vyučíš v OKD, pak dostaneš byt, pak budeš na dílně až do důchodu a pak to je celý. Naštěstí.

Můžeš si dělat co chceš. Nikdo tě neomezuje. A vláda už vůbec ne. A pečený holuby lítající přímo do pusy neumí ani Blbiš. Koblihy možná ano. Nicméně asi před půl rokem jsem si koupil koblihu v Kauflandu. Nedala se jíst. Ble. A stejně to někdo kupuje. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Gustaf napsal:

PP nemůže za současnou situaci....jak vládní, tak válečnou. Jen bohužel to Burešovi hraje do not a na vím se ohánět. A na to dementi slyším...

Jasně že nemůže,ale ta neschopnost vlády hraje do karet AB a nevolí ho jen důchodci.  Bábu berou jako opozici vlády. Mají strach ,ze takhle budou úplně v prdeli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Geodet napsal:

Všichni důchodci volí Babiše. Když byl premiérem, tak dostali několikrát přidáno na důchodech. Nic jinýho v tom neni.

Nastesti se mylis. Moje mama volila Fisera, tata Pavla.

 

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Geodet napsal:

Všichni důchodci volí Babiše. Když byl premiérem, tak dostali několikrát přidáno na důchodech. Nic jinýho v tom neni.

ale velká většina důchodců má děti, vnoučata.. to jim je jejich budoucnost ukradená a myslí jen na sebe?

.. a neschopnost současné vlády? podle mě je hlavní příčinou inflace zběsilej tisk peněz za covidu. to bylo za babiše. ale dělali to nejspíš i jinde

Upraveno uživatelem montemar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, vraby napsal:

Jasně že nemůže,ale ta neschopnost vlády hraje do karet AB a nevolí ho jen důchodci.  Bábu berou jako opozici vlády. Mají strach ,ze takhle budou úplně v prdeli.

A přitom je to přesně naopak, resp. až důchodci budou pod drnem tak ti mladší budou v prdeli, díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PP je svym zpusobem vladni kandidat, at chce ci ne, takze Bába na nej bude s radosti hazet vsechny neuspechy teto vlady - energokrizi, ceny, inflaci atd. Hodi se mu to do kramu. A vysledky v regionech ukazuji jasne, ze uz rada lidi neresi, jestli je lepsi pro ochranu majetku poridit do trezoru pateky nebo daytony ve full goldu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Tom4 napsal:

Ty jsi pako vole. 😁

 

Teď vážně, rozhodně to není o regionech, naštěstí má totiž každý z nás stejnou možnost jít tam kde se mu líbí,  tam kde se mu bude dobře žít a pracovat, tam kde je rád a tam kde se o něj nemusí "starat vláda". A nemusí se omezovat na ČR. Všude chleba o dvou kůrkách, všude se musí člověk snažit aby mohl slušně žít ve slušném prostředí. Sebrat hovno po psovi na chodníku se musí všude. Vláda, jakákoliv ho nesebere. 

;)

Naštěstí, naštěstí už NIKDO neplánuje že se vyučíš v OKD, pak dostaneš byt, pak budeš na dílně až do důchodu a pak to je celý. Naštěstí.

Můžeš si dělat co chceš. Nikdo tě neomezuje. A vláda už vůbec ne. A pečený holuby lítající přímo do pusy neumí ani Blbiš. Koblihy možná ano. Nicméně asi před půl rokem jsem si koupil koblihu v Kauflandu. Nedala se jíst. Ble. A stejně to někdo kupuje. 

Pěkná pohádka vy to byla jak píšeš,ale není to tak jednoduché. Vystrčte hlavu z bubliny a jeďte se podívat na sever,Ostravsko atd. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, vraby napsal:

Pěkná pohádka vy to byla jak píšeš,ale není to tak jednoduché. Vystrčte hlavu z bubliny a jeďte se podívat na sever,Ostravsko atd. 

To není žádná pohádka. Myslíš že tam ty lidi někdo drží násilím nebo prostě nechtějí? (a za posledních 33 let případně neudělali nic proto, aby se někam posunuli?). Proč by to měla být pohádka? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, vojta1 napsal:

V cele Praze by vyhral myslim :)

k lidem za nim. Alesi Juchelkovi jsem v 18 pomahal s kampani pro Topku. Ten clovek neprisel nikdy vcas a chytrou kasi uplne nepojedl. Liny, flakac... a s ANO jsem zjistil, ze jeste bezpaterni. 

Pred nedavnem jsem ho potkal v Pendolinu a rikal: "cau Vojto, jdem na pivo ne?"

Tak jsem mu rekl, Alesi my dva uz spolu na pivo nikdy nepujdem.

Ale jestli se obklopuje temahle lidma, tak je videt, ze uz tam nikoho nema. Ostatne i ten mark.tym se dost rozpadl jsem slysel..... 

Škoda,jeho tatík byl,a doufám že stale je, fajn chlapík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Tom4 napsal:

To není žádná pohádka. Myslíš že tam ty lidi někdo drží násilím nebo prostě nechtějí? (a za posledních 33 let případně neudělali nic proto, aby se někam posunuli?). Proč by to měla být pohádka? 

To vzdávám ,nic si nepochopil. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, Tom4 napsal:

To není žádná pohádka. Myslíš že tam ty lidi někdo drží násilím nebo prostě nechtějí? (a za posledních 33 let případně neudělali nic proto, aby se někam posunuli?). Proč by to měla být pohádka? 

Idealizuješ si to a vidíš to jen ze svého pohledu a postavení, řekněme odvahy. Tím nechci říct, že je to špatně, a že ty možnosti nejsou. Jenže mnoho lidí to takhle nevidí, nemají řekněme tu odvahu jít jinam, dál, zkusit to tam, kde by se jim líbilo... Není to tak jednoznačné a černobílé. Já bych si přál, aby to tak bylo, hodněkrát se dostanu do debaty, na kterou mám už pak jen jedinej dotaz: "A kdo nebo co ti brání?"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 39 minutami, mato57 napsal:

Tak to se kurva pleteš, mladíku !!!

Nejsem žádnej mladík (57 let). Tak to holt ještě souvisí s IQ... já nevim. Když si představim, že by byl prezident a bude ho 4 roky plná televize, tak je mi špatně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...