Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 2 minutami, Otto napsal:

Zelená guma Pavel se svoji zelenou gumou manželkou půjdou samozřejmě na ruku Fialoví , jestli vás to nesere, tak na konci roku si vláda odsouhlasila úvěr pro úkáčka cca 5 miliard. A když seš jednou zelená guma, tak máš zájem válčit. A když se bude válčit, tak se také může mobilizovat. Místo toho, abychom se snažili válku ukončit, bude tam srát zbraně atd. Švýcarsko na to sere a chce si zachovat neutralitu. Jenom ČR je papežtější než papež a jsme skoro nejvíc slyšet . A vždycky je to v NĚČÍ PROSPĚCH.

Otto, tady na Chronomagu existuje vlákno pamětihodností. Myslím, že bys měl překonat svou vrozenou skromnost, a tuto svou brilantní myšlenku do vlákna zkopírovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani ja bych nebyl nadsen, kdyby muj syn musel na rok na vojnu. 
 

Ale je tu jedna malickost. Jeden stat vojensky napadl druhy, likviduje zeny a deti a civilni infrastrukturu. 
 

Bohuzel nyni se da miru dosahnout jedine tak, ze se agresorovi da, co chtel a to ho jen povzbudi k dalsim akcim.


Udela to opravdu stredni evropu bezpecnejsi? Bude opravdu vetsi sance, ze si budeme dale v pohode zit svobodne nase obycejne zivoty? NE


edit: vsimli jste si, jak Babis spojil sveho protikandidata s podporou vlady? 

Upraveno uživatelem safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych ani neřekl dovzdelat.. to je vcelku zakladni psychologie.. skoro v kazde tride na zakladce byl nejaky sikanator.. ktery to tlacil.. a skoro vzdy prvni reakce vsech bylo se vyhnout a nedrazdit.. casto to fungovalo a tak to opakujeme cely zivot.. ale jsou hranice, kdy proste ne... kdy je potreba se postavit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cena, kterou my platime za stavajici bezpecnost a normalni zivot je trochu nizsi zivotni uroven. 
 

Ale jen diky tomu, ze na Ukrajine hori mesta a umiraji lide. 
 

Ale jasne, my si budeme stezovat, ze si nemuzeme jet 3 x z rok do zahranici, nebo dat si 5 kousku v hospode. 
 

Vite co? Vemte si k sobe domu na 2 tydny neuplnou UA rodinu s malymi detmi a povidejte  si s nimi, co prozili… 

Panove … rodice vas fakt blbe vychovali. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, Otto napsal:

Zelená guma Pavel se svoji zelenou gumou manželkou půjdou samozřejmě na ruku Fialoví , jestli vás to nesere, tak na konci roku si vláda odsouhlasila úvěr pro úkáčka cca 5 miliard. A když seš jednou zelená guma, tak máš zájem válčit. A když se bude válčit, tak se také může mobilizovat. Místo toho, abychom se snažili válku ukončit, bude tam srát zbraně atd. Švýcarsko na to sere a chce si zachovat neutralitu. Jenom ČR je papežtější než papež a jsme skoro nejvíc slyšet . A vždycky je to v NĚČÍ PROSPĚCH.

Ruská gumo 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nižší životní úroveň je chyméra. Máme se jak prasata v žitě a nevážíme si toho.

Dnešní volby ukázali že je mezi námi cca 35% lidí co se nechají koupit. Za mě dobrý, druhý kolo snad dopadne. 

Jo a Babiš je piča, nic nového. Pojďme do druhýho kola a zbavme se toho dementa. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milý Otto, demokracie je o tom, že respektuji i jiný názor. Máš právo takhle situaci vidět. Je dobře, že  ukazuješ i jiné hodnoty. Jsem rád, že v mé někdy naivní víře vidět v lidech to lepší, mě vracíš do reality. Jen doufám, že nemáš větší vliv mezi lidmi než flusat na internetu špínu. Přeji ti pěkné dny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, Roman I. napsal:

a Andreji, věnoval jsi naší zemi deset let, jak říkáš. Tohle ale není tvoje země. Fakt ne….

Presne tak. Moje deti sedely doma a poslouchaly tu tiskovku po secteni hlasu. Uz dopoledne jsem jim rikal, at se pripravi na flusance a spinu, kterou bude zasranec hazet vsude kolem sebe a utocit na vsechny a na vsechno v pripade neuspechu. Jako vzdycky, kdyz se neco posere, za to prece muzou vostatni.  No, clovek nemusi mit vesteckou kouli, aby se alespon hrube priblizil k tomuhle scenari. Ten dement se vodkopal v plny parade a to je dobre... 

Ja uprimne doufam, ze z tech sracek, co z nej padaly, to vodradi alespon nejakou cast jeho volicu. 

Upraveno uživatelem villain83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Otto napsal:

Zelená guma Pavel se svoji zelenou gumou manželkou půjdou samozřejmě na ruku Fialoví , jestli vás to nesere, tak na konci roku si vláda odsouhlasila úvěr pro úkáčka cca 5 miliard. A když seš jednou zelená guma, tak máš zájem válčit. A když se bude válčit, tak se také může mobilizovat. Místo toho, abychom se snažili válku ukončit, bude tam srát zbraně atd. Švýcarsko na to sere a chce si zachovat neutralitu. Jenom ČR je papežtější než papež a jsme skoro nejvíc slyšet . A vždycky je to v NĚČÍ PROSPĚCH.

  a mě to nedá. Vždycky zjihnu, když jde někomu o celosvětový mír…

Můžeš tu myšlenku rozvést (neb jsem se ještě od žádných mírotvorců nedozvěděl, jak přesně to bude probíhat)? Takže jim přestaneme posílat zbraně. Ok. A jaký přesně pak má nastat vývoj, který byste si přáli?

 

P.S. myslíš těch 5miliard (200mil €) úvěr od Evropské investiční banky? Myslíš tyhle prachy, co maj pokrýt výdaje státu na financování uprchlíků? Nebo tam bylo nějakých jiných 5 co mi uniklo?
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Otto napsal:

Zelená guma Pavel se svoji zelenou gumou manželkou půjdou samozřejmě na ruku Fialoví , jestli vás to nesere, tak na konci roku si vláda odsouhlasila úvěr pro úkáčka cca 5 miliard. A když seš jednou zelená guma, tak máš zájem válčit. A když se bude válčit, tak se také může mobilizovat. Místo toho, abychom se snažili válku ukončit, bude tam srát zbraně atd. Švýcarsko na to sere a chce si zachovat neutralitu. Jenom ČR je papežtější než papež a jsme skoro nejvíc slyšet . A vždycky je to v NĚČÍ PROSPĚCH.

Milý Otto. Vojákem jsem cca 22 let. Viděl jsem hodně a zažil jsem hodně. Mohu tě ujistit, že vojáci válčit nechtějí. Vyslání vojsk je politické rozhodnutí. A když si nějaký ruský skřet řekne, že se mu tahle část země líbí a vezme si ji, bez ohledu na lidi, tak je použití armády oprávněné. A věř mi, že bez naší  podpory to UK proste nedá. Zrovna my, co máme za sebou Mnichov a 68 to snad máme chápat. Tyhle kecy o míru.... To platí jen ve filmech. Takže nevím, co si o tobě myslet. No, nic pěknýho. Asi něco o dementech, ale buď v klidu, nejsi v tyhle zemi s tímhle názorem sám. A to mě děsí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spoustu jednoduchých lidí má stále v paměti vánoční pohádky a tak generálové chtějí jedině válku a nic jiného...

Tohle na nás včera vybalil i manželky strejda. Že prej za Pavla bude určitě válka, ale hodný Babiš mu zvedne důchod. Beze slova položila telefon, vysvětlování nemá smysl. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes se budu na mé sousedy v Praze Karlině smát a hezky slušně je zdravit.

 

Jinak někteří tady se pěkně odkopali. Ono se říká správně, že vysoká konzumace alkoholu obnažuje duši a charakter. 

6BCA86D9-6F4B-4571-9B19-48FE85C2AF39.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...