Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Ten názor o válce do 2 let je takovej obecnej názor těch co toho vocasa volili ve vesnicích, kde to vyhrál.
Kdyby vyhrála Nerudová, mohli jsme vsichni mít diplomy, tak jako za Emana jsme začali přece začali všichni chlastat.... Oh, wait... ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, vraby napsal:

To vzdávám ,nic si nepochopil. 

 

před 11 hodinami, geometr napsal:

Idealizuješ si to a vidíš to jen ze svého pohledu a postavení, řekněme odvahy. Tím nechci říct, že je to špatně, a že ty možnosti nejsou. Jenže mnoho lidí to takhle nevidí, nemají řekněme tu odvahu jít jinam, dál, zkusit to tam, kde by se jim líbilo... Není to tak jednoznačné a černobílé. Já bych si přál, aby to tak bylo, hodněkrát se dostanu do debaty, na kterou mám už pak jen jedinej dotaz: "A kdo nebo co ti brání?"

 

Včera jsem neodepsal, začaly tady krásně "lítat židle" tak jsem je nechtěl rušit ;)

Spíš než idealista tak realista, i když nejspíš snílek :) vím že to není tak černobílé. Ani z jedné strany. Pokud si stěžuju na život, ale zároveň s tím nic nedělám, to je přece něco jako chodit v botách co mě tlačí. Ne proto, že nemám druhé co mi padnou, ale proto, že se nechci ohnout a přezout. 

V debatě kde se dostaneš do bodu "kdo ti brání" jsem někdy zkusil místo toho dotaz "proč jsi to neudělal?" a . . . dostal jsem odpověď skoro vždy.

Většinou to bylo, nepřekvapivě; zakončeno "měl jsem to tenkrát udělat". 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, long napsal:

Dnes se budu na mé sousedy v Praze Karlině smát a hezky slušně je zdravit.

 

Jinak někteří tady se pěkně odkopali. Ono se říká správně, že vysoká konzumace alkoholu obnažuje duši a charakter. 

6BCA86D9-6F4B-4571-9B19-48FE85C2AF39.png

Kladno překvapivě také Pavel. 

https://www.volby.cz/pls/prez2023/pe3?xjazyk=CZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otto v jinem podani.. Foldyna a jeho vyjednavani...

Generál Pavel je člověk, který by zatáhl tuto zemi hlouběji do války a do krize, ve které už jsme, ať je to energetická nebo fiskální.

Nevidíme, že by byl generál Pavel tím, kdo by pozitivně vyvedl Českou republiku, ba naopak. Jeho politika by nás ještě hlouběji zatáhla do válečného konfliktu a my nechceme, aby děti českých občanů umíraly na frontě...

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/volby-prezidentske-foldyna-byl-jsem-vyjednavat-podporu-babisovi-223488

Neco podobneho hlasal vcera i Havlicek. .. Myslim, ze pozice kampane pro druhe kolo jsou jasne.. Guma chce prece valcit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, vraby napsal:

Já už jsem na to starej. Vidíte to moc černobíle. Horší je to,že i ti mladí volí toho Bábu,,,,,,a proč?

protože jsou blbci a zůstanou jimi až do konce (a stěhovat se nebudou). s touhle skupinou se asi moc nenadělá. noa důchodci volící bureše mají strach se snížení svého životního standardu. ten je mimochodem, u nás na malém městě, docela vysokej. jenže 'my jsme celej život pracovali, tak proč bysme se teď měli nějak omezovat!?' to je jejich argument. jedině, že by na ně jejich děti působily psychologicky ve smyslu zda tou svou volbou chtějí posrat život jim a hlavně jejich vnoučatům..? na to by staří mohli slyšet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, exBURN napsal:

Nižší životní úroveň je chyméra. Máme se jak prasata v žitě a nevážíme si toho.

Dnešní volby ukázali že je mezi námi cca 35% lidí co se nechají koupit. Za mě dobrý, druhý kolo snad dopadne. 

Jo a Babiš je piča, nic nového. Pojďme do druhýho kola a zbavme se toho dementa. 

Nechci obhajovat Babišovo (a Baštovo) voliče, ale tipuju, že z těch 35% + 4,5%  se určitě většina (míněno nadpoloviční) určitě nemá jak prasata v žitě. Spíš je jejich optika zúžená na to, z čeho zaplatí přiští nájem, jídlo, věci pro děti. Delší časový i geografický horizont jde mimo ně, řeší prostě "tady a teď". Pro ně se volba zjednodušila na duel kliky, co vládla dřív, kdy bylo ještě trochu líp a rozdávaly se prachy; a kliky, která vládne teď, kdy je hůř, inflace ožírá malé mzdy na kost a vlada mluví o šetření a zvyšování daní. Takže Nerudová a Pavel pro ně představují setrvání současného stavu, Bureš či Bašta chimérickou naději na změnu. A makak to ví a pracuje s tím.

Zkrátka - v demokracii nelze čekat, že všechny sociální vrstvy budou volit stejně, to by byl dost úlet.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já ho viděl včera, chvilku. Myslel jsem si že je mi to vlastně fuk kdo se tam vyskytne a že už jsem viděl hodně a jen tak něco mě nedostane. Dostalo mě to. Vřískal tam jak vopice na flašinetu, tolik hnusu se fakt jen tak nevidí. Volby, ty prezidentské obzvlášť, jsou vždycky přehlídkou trapnosti, hnusu a podivností. Tohle ale byl atomovej záchvat. Jeden by čekal že uchazeč o reprezentativní funkci bude umět i v mezních situacích zachovat dekórum a noblesu. No fuj, čeho se ještě dočkáme?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K těm zarytým voličům Bureše, Bašty a podobných kejklířů...

pokud je něco, co se dá vytknout všem vládám od sametu, tak je to trestuhodné zanedbávání resortu vzdělávání.

U socdem a ANOfertu se to dá pochopit - oni přece nepotřebují vzdělaného voliče schopného kritického myšlení. U ostatních vládních garnitur je to o to smutnější. Jo, rozumím, montovny potřebují levnou nekvalifikovanou pracovní sílu, ale dlouhodobě si zaděláváme na průser typu Venezuela

Jasně, Gaussova křivka je neúprosná a vždy bude nějaká extrémní množina. Znám v rodině vysokoškolsky vzdělaného člověka ročník 1967, který po vlně anticovid naskočil na vlnu antiUKR a denně se krmí negativními dezinformacemi...

Upraveno uživatelem Duke650
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Otto napsal:

Berte ty píčo, až dostaneš od generála povolávák na Ukrajinu, tak se z toho vykroutíš viď. Ale hubu máš plnou keců.

Tohle posranectví, krom toho, že tohle je blbost mě strašně štve. 

Tenhle národ kdysi potřeboval Zelenského, ale dostal Beneše. Tak nějak v sobě má většina lidí koukat jinam. 

Včera jsem jel tramvají z Národní třídy. A nějaký feťák tam zautočil na dvě 17 leté holky. Měl jsem sto chutí střelit i těm třem chlapům, co stáli vedle a dělali, že se koukají z okna. 

Landa jak je někdy úplný magor, tak tady k tomu má super písničku:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...