Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 14 hodinami, Otto napsal:

Zelená guma Pavel se svoji zelenou gumou manželkou půjdou samozřejmě na ruku Fialoví , jestli vás to nesere, tak na konci roku si vláda odsouhlasila úvěr pro úkáčka cca 5 miliard. A když seš jednou zelená guma, tak máš zájem válčit. A když se bude válčit, tak se také může mobilizovat. Místo toho, abychom se snažili válku ukončit, bude tam srát zbraně atd. Švýcarsko na to sere a chce si zachovat neutralitu. Jenom ČR je papežtější než papež a jsme skoro nejvíc slyšet . A vždycky je to v NĚČÍ PROSPĚCH.

Beru zpět, Ty jsi regulérní kokot...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, CEGY napsal:

Tak tady jsem taky zvedavejej, jak se mistni siritel morálky a dobra pochlapil a zakrocil..

Z toho, co napsal, vyplývá, že mu naložil... Jinak já budu mít zřejmě trochu jinak nastavený hodnoty než Vojta, ale jeho verze "morálky a dobra" mě nijak nepobuřuje a jeho názory si čtu rád. Ale to je asi fuk...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, Kristian.nov napsal:

Oba se pohybujeme Cegy v hospodách, já v těch horších 😁 A můžu ti říct, že podobnou rétoriku sem v těch hospodách, dost často začal slýchávat už před prvním kolem...

Asi Ti nerozumim ohledně ty retoriky.

Ja už jsem mimo biz vice jak pět let. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Kristian.nov napsal:

No že je to zelenej mozek co nás zatahne do války. Všichni budeme mít uniformy, bude mobilizace a podobný naprostý bludy...

To si úplně nemyslim.

Jako bývalý chrudimak vim, že ma Pavel určitý kredit a zastani u ACR. Osobně mi jeho účast ve straně nevadi, bylo to nutné v tý době na tý pozici. 

Argumentace luzy, jak tady někteří nazyvaji své spoluobčany je pouze zradlo, které odráží nynější politika Fialy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Tak nějak přemýšlím, jak se těm hnojometům v příštích dnech a týdnech dá vyhnout. Radek Vondráček vážně prohlašuje, že velká města volila vždycky tendenčně a v Praze V roce 1946 volilo ksč 60% lidí. Takže štvaní Morava vs Praha, venkov vs města. Tyhle prasata by snad za koryto prodali i vlastní ségru do bordelu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

At uz to dopadne jakkoliv, je mi smutno, ze to bude o par procent a zeme rozdělena na dve pulky... tohle absolutni vykopavani prikopu a stvani populistickymy argumenty je na hovno....

Na ty jednotliva hesla od AB snad uz ani nema cenu jednotlive odpovidat a protiargumentovat.. priste vytahne, ze PP muze za green deal.. kdyz je ta zelena guma... nebo za prvni svetovou...








Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja myslim ze Pavel to ma v kapse. Elementi co sa boja ze budu pozajtra mobilizovani sami o sebe Babisovi stacit nebudu a tych ostatnych sam odradi tymi fantaziami ako sam vybavi mier na Ukrajine, znarodni CEZ a co ja viem co vsetko este,.... neuvedomujuc si ze prezident v CR ma doslova prdlajs pravomoci a jedine co ako tak moze, je trochu obstruovat a skodit vlade, ale sam od seba nevybavi absolutne vobec nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, petr_cha napsal:

At uz to dopadne jakkoliv, je mi smutno, ze to bude o par procent a zeme rozdělena na dve pulky... tohle absolutni vykopavani prikopu a stvani populistickymu argumenty je nahovno....

Na ty jednotliva hesla od AB snad uz ani nema cenu jednotlive odpovidat a protiargumentovat.. priste vytahne, ze PP muze za green deal.. kdyz je ta zelena guma... nebo za prvni svetovou...



 

Bohužel ,očekávat že se objeví nějaký Mesiáš by byla naivní představa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...