Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 11 minutami, cali napsal:

Ja myslim ze Pavel to ma v kapse. Elementi co sa boja ze budu pozajtra mobilizovani sami o sebe Babisovi stacit nebudu a tych ostatnych sam odradi tymi fantaziami ako sam vybavi mier na Ukrajine, znarodni CEZ a co ja viem co vsetko este,.... neuvedomujuc si ze prezident v CR ma doslova prdlajs pravomoci a jedine co ako tak moze, je trochu obstruovat a skodit vlade, ale sam od seba nevybavi absolutne vobec nic.

Ty pravomoce ma. Jmenuje ustavniho soudce, minitry, generaly atp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ma pravomoc maximalne skodit (nemenovat) ale sam nikoho nenavrhuje. To znamena ze ak "vzide" nejake/akekolvek "genialne" riesenie z hlavy prezidenta, ale vlada s tym nebude chciet nic mat, tak ma prezident proste smolu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, cali napsal:

Ma pravomoc maximalne skodit (nemenovat) ale sam nikoho nenavrhuje. To znamena ze ak "vzide" nejake/akekolvek "genialne" riesenie z hlavy prezidenta, ale vlada s tym nebude chciet nic mat, tak ma prezident proste smolu.

Anebo naopak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera a dneska večer jsem chodil po návštěvách. Lidi, do kterých bych to neřekl, voliči Fischera, Hilsera, Nerudové a v jednom případě dokonce i Pavla, neplánují z různých důvodů v druhém kole volit.

  • Protože zbyli dva exkomunisti
  • Protože Pavel studoval před sametem v Moskvě a hrozí že je naverbovaný spící agent :D
  • Protože to nejsou ženy
  • Protože to Pavel hravě vyhraje i tak (a je zaplacený vikend v Alpách)

Normàlně se začínám bát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Tak nějak přemýšlím, jak se těm hnojometům v příštích dnech a týdnech dá vyhnout. Radek Vondráček vážně prohlašuje, že velká města volila vždycky tendenčně a v Praze V roce 1946 volilo ksč 60% lidí. Takže štvaní Morava vs Praha, venkov vs města. Tyhle prasata by snad za koryto prodali i vlastní ségru do bordelu.
I toto je pry lez.. bylo to jen 36%.. z ceskeho statistickeho uradu...
20230115_174908.jpg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 50 minutami, martar napsal:

Včera a dneska večer jsem chodil po návštěvách. Lidi, do kterých bych to neřekl, voliči Fischera, Hilsera, Nerudové a v jednom případě dokonce i Pavla, neplánují z různých důvodů v druhém kole volit.

  • Protože zbyli dva exkomunisti
  • Protože Pavel studoval před sametem v Moskvě a hrozí že je naverbovaný spící agent :D
  • Protože to nejsou ženy
  • Protože to Pavel hravě vyhraje i tak (a je zaplacený vikend v Alpách)

Normàlně se začínám bát.

Na druhou stranu jsou i opacny pripady. Mam treba na vsi souseda, vrstevnik, celkem v pohode, ale nejak jsem mel pochyby o jeho politickejch nazorech, tak jsem to radsi neotviral. A on tuhle v hospode u piva zacal sam od sebe. Ze v prvnim kole volil Danusi, z P.P. prej neni uplne nadsenej, ponevadz byl ve strane, ale ve 2. kole mu to rozhodne rad hodi, hlavne aby to nevyhrala ta svine Babis. A ze nechape, jak ho muze nekdo volit. A aniz by to melo znit nejak povysene, je to fakt uplne obycejnej 50ti letej manik zijici a pracujici na vsi. Takze to me zas celkem povzbudilo. 

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

p

před 44 minutami, martar napsal:

Včera a dneska večer jsem chodil po návštěvách. Lidi, do kterých bych to neřekl, voliči Fischera, Hilsera, Nerudové a v jednom případě dokonce i Pavla, neplánují z různých důvodů v druhém kole volit.

  • Protože zbyli dva exkomunisti
  • Protože Pavel studoval před sametem v Moskvě a hrozí že je naverbovaný spící agent :D
  • Protože to nejsou ženy
  • Protože to Pavel hravě vyhraje i tak (a je zaplacený vikend v Alpách)

Normàlně se začínám bát.

Bohužel mám z dnešku podobné zážitky, to je děs, začínám se obávat, že ábéčko ještě vůbec neprohrál. 

Rozhodl jsem se, že za 14 dní se zleju jako pjase, buď radostí nebo ze žalu. A pak zahájím suchej únor.  Paní už jsem informoval, že jestli koblihář vyhraje, vyjma Sportu ruším tv. Vidět ho 5 let bych nedal. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jen značí o tom, že mu fakt jedou nervy. Kdyby byl v klidu, tak to neudělá. Navíc mi přišlo, že u po otázce na manželku, než Monika začala mluvit, tak že něco mumlal a měl jsem z toho pocit, že už než začala mluvit mu z toho nebylo dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na jednu stranu ma PP s hlasy Neruduove, Fischera atd. jasne vic. Babis muze cekat leda hlasy od volicu Basty a Streduly. Takze je mu jasne, ze musi máknout a kampan zacal uz vcera a bude to na krev. A pokud PP nepochopi, ktery veci nerozhodnutym lidem na nem vadi, muze to byt na knap. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, Ajaj napsal:

  a mě to nedá. Vždycky zjihnu, když jde někomu o celosvětový mír…

Můžeš tu myšlenku rozvést (neb jsem se ještě od žádných mírotvorců nedozvěděl, jak přesně to bude probíhat)? Takže jim přestaneme posílat zbraně. Ok. A jaký přesně pak má nastat vývoj, který byste si přáli?

 

P.S. myslíš těch 5miliard (200mil €) úvěr od Evropské investiční banky? Myslíš tyhle prachy, co maj pokrýt výdaje státu na financování uprchlíků? Nebo tam bylo nějakých jiných 5 co mi uniklo?
 

@Otto- tak co? Nějakej názor?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mi z celé té situace nějak ouvej. Zamrdanej stbák rozjíždí hnojomety a zastrašování lidí válkou. Tohle bude náročných 14 dní. Určité přetáhne Bastovo voliče a některé, co teď nebyli. Bojím se, aby hlasy od demokratických kandidátů stačily. Nevím, co bych dělal, kdyby to Bureš vyhrál....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, Gustaf napsal:

Je mi z celé té situace nějak ouvej. Zamrdanej stbák rozjíždí hnojomety a zastrašování lidí válkou. Tohle bude náročných 14 dní. Určité přetáhne Bastovo voliče a některé, co teď nebyli. Bojím se, aby hlasy od demokratických kandidátů stačily. Nevím, co bych dělal, kdyby to Bureš vyhrál....

Tak nic zejo. Teď tu byl 10 let Ovar a ve vládě 8 let Babis a hovno se stalo. Maximálně zase vostuda no 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...