Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Bosí karmelitáni neotevrou zitra pro verejnost kostel Panny Marie Vítězné "Prazske Jezulatko", aby se tam nemohl jit v ramci svy kampane producirovat ten bezcharakterni krivak Bures. Za me dobry :) 

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, honza71 napsal:

Bosí karmelitáni neotevrou zitra pro verejnost kostel Panny Marie Vítězné "Prazske Jezulatko", aby se tam nemohl jit v ramci svy kampane producirovat ten bezcharakterni krivak Bures. Za me dobry :) 

Co  by tam dělal?

Sorry už vidím

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/volby-prezidentske-babis-chtel-zacit-kampan-u-jezulatka-bosi-karmelitani-se-rozhodli-zavrit-223638#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Havlicek dnes v ct24: prezident muze vyhlasit valku a to je nebezpecne.. neni to sireni poplasne zpravy, neni to snad na kriminal verejne deklarovat, ze general chce jmenem CR vyhlasit valku... toto povazuji za neskutecnou prasarnu... to proste neni marketingova nadsazka, to je absolutni prasarna..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, petr_cha napsal:

Havlicek dnes v ct24: prezident muze vyhlasit valku a to je nebezpecne.. neni to sireni poplasne zpravy, neni to snad na kriminal verejne deklarovat, ze general chce jmenem CR vyhlasit valku... toto povazuji za neskutecnou prasarnu... to proste neni marketingova nadsazka, to je absolutni prasarna..
 

Havlíček je neskutečný bezpáteřní dobytek. Takovej minibabiš.
Mě dneska překvapil fakt, jak může jakoukoli predikovatelnou skutečnost ovlivnit zásah z místa, kde to prostě nikdo nečeká. O roma vakeren v těchto volbách. V životě je u voleb nikdo neviděl, najednou si  spočítají  ve své naivitě, že za Babiše dostali nejvíc dávek a jako prezident jim je nejspíš  znova dál a vyrazí volit. Jako jsem rád, že v sobě našli společenskou zodpovědnost, ale tento živelný elektorát by byl k pobavení do nějaké humoristické knížky, kdyby se hromadné nepodporovali po těch internetech a nejednalo se o několik desítek tisíc hlasů. Jeden z romských představitelů si posteskl, že jich mohlo být daleko více, kdyby často nebydleli mimo místo trvalého bydliště. Já říkám zaplaťpámbu.

Nechce se tímto postem uvrtat do pseudorasistické škatulky a doufám, že můj post tam nesměřuje. Jen mi ta situace prostě asociuje, jako by v největší klučičí rozjívené honičce dali do ruky jednomu z nich odjištěnou pistoli. Třeba by se nic nestalo, ale okolostojícím  by stály vlasy hrůzou na hlavě.

Já je v téhle situaci opravdu vnímám jako velká děcka, která moc neví, co vlastně dělají. A je otázkou, jestli to je všechno pouze  jejich vina.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakápak novina, jakápak děcka - z onoho "hodnotného elektorátu" měl prdel už Hašek (Karikatury 3/5, 30. 1. 1911, tj. ještě za císařpána)...

Jaroslav Hašek:
„Ich bin Serinek, ein Deutscher!”
 
Do Herrensdorfu za Českou Lípou přišla cikánská banda Serinkova. Sčítacím komisařem byl pan Lerche, upřímný Němec s hezkým voletem.
Pan Lerche neprodleně navštívil starostu Köhlera a prosil ho, aby cikány nevykazoval z obce, poněvadž by odtáhli do Müllersdorfu a on, pan Lerche, přišel by o slávu, že německý národ zvelebil o osmnáct nových příslušníků, tolik osob čítala totiž banda Serinkova.
Tu slávu by měl sčítací komisař z Müllersdorfu pan Kanerth, který hrdě prohlašoval všude, že udělá za hodinu víc Němců než pan Lerche za den.
Pan Lerche se tedy činil. Prasata, voly, krávy přihlašoval za Němce, slepice, husy, kuřata za Němce, vozy, hospodářské nářadí také šmahem za Němce.
Aby to tak nebylo nápadné, přidával všude křestní jméno. Tak u starosty získal Němce: Heinrich, Franz, Anton Schwein, Josef, Karl, Julius Kuh, Franz, Anton, Heinrich Ochs, Katharina Wagen, Johann Pflug apod.
A teď mu sám pánbůh přivedl do cesty osmnáctičlennou tlupu Serinkovu. Čibálo čili starosta tlupy Serinek byl velice rozšafný pán a moudrý muž, a když mu starosta Köhler dal po strážníkovi vzkázat, že mohou zůstat ve vsi, odebral se slušně poděkovati panu starostovi a obhlédnouti, co se tam dá ukrást.
Pan Lerche byl u starosty, a když starý Serinek přišel, dal se s ním rozšafně do hovoru.
Napřed mu dával za muže korunu a za ženu dva šestáky, přihlásí-li se za Němce.
„Zlatí milostpánové,“ řekl moudrý Serinek, „jsem tatíček celé tlupy a vždy se starám poctivě, aby má tlupa neměla bídu, milostpánové, ale koruna za muže a dva šestáky za romli, ženu, to je málo. Časy jsou zlé a pár lidí nemůže dělat za sedmdesát krejcarů Němce. Poptám se svých dětí a vím, milostpánové, že řeknou: Čibálo, ty jsi šedivý osel, měl jsi říci milostpánům dvě koruny za muže i za ženu, to je osmnáct zlatých, a milostpánové, jak to stojí a leží, mohou z nás udělat v nejvyšší dobrotě Němce.“
Pan Lerche jal se smlouvat. Vytáhl to až na osmdesát krejcarů za osobu.
Moudrý Serinek neustoupil. „Milostpánové, jakpak mohu udělat ze sebe za osmdesát krejcarů Němce? To nejde i při nejlepší vůli. Po dvou korunách by to šlo. S největší radostí bychom před celým světem říkali, že jsme Němci, my ubozí cikáni. Ale osmdesát krejcarů je málo na takovou slávu. Pamatuji se, milostpánové, že před lety v Uhrách, když tam bylo sčítání lidu, dostali jsme každý tři zlatky, když jsme se dali zapsat za Maďary. A byl to chudý kraj. Ale zde, pánbůh vám požehnává, všude je vidět hojnost, a vy byste chtěli ubohým, chudým cikánům strhnout dva šestáky za osobu? To nejde, jako že je bůh nade mnou a jako že to vidí boží rodička.“
Starý Serinek utřel si slzu. „Rádi bychom byli Němci, to ví bůh, s největší radostí bych všude říkal: Ich bin Serinek, ein Deutscher!, ale přidejte, milostpánové, dva šestáky a já půjdu mezi své děti říci jim: Pomodlete se, děti! Už jste ode dneška Němci a dostaneme dvě koruny za každou hlavu.“
Slíbili mu tedy dvě koruny a starý Serinek s radostí odešel ku své tlupě.
Tam bylo živě debatováno. Konečně vyhrál názor, že nelze dělati Němce bez piva a bez vuřtů
I šel starý Serinek tlumočiti tento názor poznovu na obecní úřad.
„Zlatí milostpánové,“ rozplakal se tam, „toto řekli moji synové a dcery: Čibálo! Bez piva a bez vuřtů nemůžeme dělat Němce. Dejte nám každému k těm dvěma korunám nějaké pivo a nějakého vuřta a moji synové a dcery řeknou všude s největší radostí: Ich bin Serinek, ein Deutscher!“
Přidali jim tedy na každou hlavu tři vuřty a litr piva.
Ale synové a dcery poslali Serinka nazpátek. Přání jejich bylo: Čtyři vuřty a dva litry piva.
Pan Lerche vyplnil i toto přání, poněvadž Serinek řekl, že by jinak odtáhli do Müllersdorfu a tam že by se dali zapsat za Němce v samém pivovaře, tedy u pramene.
A tak se toho večera v táboře Serinkově vesele žilo. Koupili si kořalku, ukradli starostovi čtyři husy a o půlnoci ulehl starý Serinek namol opilý do svého vozu, brebtaje: „Ich bin Serinek, ein Deutscher!“
Ráno odtáhli do Müllersdorfu, když se po Herrensdorfu leccos ztratilo.
V Müllersdorfu dali se již sami zapsati za Němce. Kromě dvou korun připadlo tam na každou hlavu pět litrů piva.
Z Müllersdorfu odtáhli na Birgstein. Tam připadlo na každého tři koruny a o osmnáct Němců vykazoval Birgstein více obyvatelstva.
Z Birgsteinu do Dobrn. To je chudá vesnice. Tam nevytloukli ze sčítajícího komisaře více jak korunu za hlavu.
V České Lípě vytáhli jim vstříc turnéři a německé dívky házely jim dubové listí na cestu, když táhli k radnici.
Tam dostali po třech korunách jako v Birgsteinu a Česká Lípa bude vykazovati o osmnáct Němců více.
Táhnou nyní dále k Liberci a na cikánských vozech mají velkoněmecký prapor.
Starý Serinek je spokojen a jen jedna věc kalí jeho štěstí, že těch krásných dob neužije i jeho nejstarší syn, který právě sedí na Pankráci pro loupež.
S jakou radostí by ten shrábl ty koruny a jak by mastnou hubou řekl slavnostně: „Ich bin Serinek, ein Deutscher!“
 

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, petr_cha napsal:

Havlicek dnes v ct24: prezident muze vyhlasit valku a to je nebezpecne.. neni to sireni poplasne zpravy, neni to snad na kriminal verejne deklarovat, ze general chce jmenem CR vyhlasit valku... toto povazuji za neskutecnou prasarnu... to proste neni marketingova nadsazka, to je absolutni prasarna..
 

A oponoval mu moderátor? Že je to nesmysl a mele sracky nebo to tak nechal? Mám pocit, že jsem četl na Twitteru, že už někdo žalobu podal v téhle věci šíření poplašné zprávy....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu volit Babiše, protože generál vyhlásí válku.

Budu volit Babiše, protože nechci, aby generál mobilizoval moje syny.

Tohle jsou prosím lži, kterým věří kolegyně mojí manželky, středoškolsky a vysokoškolsky vzdělané ženy. Včera odpoledne si už myslela, že pobraly, že to není pravda, ale dneska ráno stejně zase Babiš, že se o tom bavily doma, tak radši.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, honza71 napsal:

Bosí karmelitáni neotevrou zitra pro verejnost kostel Panny Marie Vítězné "Prazske Jezulatko", aby se tam nemohl jit v ramci svy kampane producirovat ten bezcharakterni krivak Bures. Za me dobry :) 

Musi je trochu vytrolit, ze tam tedy zajde jindy. A budou mit zavrino 14 dni 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, gunman napsal:

Budu volit Babiše, protože generál vyhlásí válku.

Budu volit Babiše, protože nechci, aby generál mobilizoval moje syny.

Tohle jsou prosím lži, kterým věří kolegyně mojí manželky, středoškolsky a vysokoškolsky vzdělané ženy. Včera odpoledne si už myslela, že pobraly, že to není pravda, ale dneska ráno stejně zase Babiš, že se o tom bavily doma, tak radši.

 

 

 

Je to katastrofa, u vás aj u nås, eko cez kopirák...neviem či polovica národa stratila pamäť, stihla ju slepota alebo podstúpila lobotómiu, keď je ochotná dookola voliť populistických bolševikov typu Fico či Babiš, v zmysle hesla bližšia košeľa ako kabát...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Matiniela

Osobně se těším na druhé kolo. Aspoň to zase po pěti letech něco ukáže o naší zemi. Hlavně jací lidé zde žijí. Můžeme říci, že se jedná o takové referendum o občanech naší země. :) 

Bude to hodně těžké... Jak již zde bylo zmíněno Generál = válka. Pokud AB vyhraje tak to bude důkaz jak neskutečně tupí lidé tady žijou.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A oponoval mu moderátor? Že je to nesmysl a mele sracky nebo to tak nechal? Mám pocit, že jsem četl na Twitteru, že už někdo žalobu podal v téhle věci šíření poplašné zprávy....
Ne.. ani vedle sedici senator Oberfalzer za ODS.. ten jen rekl, ze to jsou jasne marketingove reci a ze je to prece k smichu... toto proste neni k smichu...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, gunman napsal:

Budu volit Babiše, protože generál vyhlásí válku.

Budu volit Babiše, protože nechci, aby generál mobilizoval moje syny.

Tohle jsou prosím lži, kterým věří kolegyně mojí manželky, středoškolsky a vysokoškolsky vzdělané ženy. Včera odpoledne si už myslela, že pobraly, že to není pravda, ale dneska ráno stejně zase Babiš, že se o tom bavily doma, tak radši.

 

 

 

Stejně tak budoucí tchán. Chlap jak bejk, kterej běžně před nikým neuhne, se bojí, že ho PP povolá na východní frontu. Až někdo z vás tyhle typy obrátí, dáte sem, prosím, recept? Já debaty s obdivovateli AB, SPD a konzumenty dezinfo splašek před dlouhým časem vzdal, ale teď zas cítím povinnost za lepší zítřky bojovat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...