Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Před hodinou, Conrad napsal:

Ne že bych věřil Nově, ale Reflex a Respekt se mi zdají solidní, oprav mě pokud se mýlím.:rolleyes:

V lednu 2012 napsal časopis Reflex: „Co přesně vystudovala, ona sama neříká, čímž přiživuje další informaci, že se vyučila prodavačkou.

a Respekt

Jana Nečasová, dříve Nagyová, má jednu z nejpozoruhodnějších popsaných českých kariér. Z mladé ženy, která začínala v městečku Chodov na Karlovarsku jako prodavačka v kantýně, se dostala až k postu nejmocnější ženy v zákulisí české politiky.

 

před 2 hodinami, Conrad napsal:

No, Tvůj zdroj začínal takhle. Nějak jsem z toho teda reflex ani respekt nevyvodil, sorry, no. Ale o to nešlo, asi si mě nepochopil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, geometr napsal:

 

No, Tvůj zdroj začínal takhle. Nějak jsem z toho teda reflex ani respekt nevyvodil, sorry, no. Ale o to nešlo, asi si mě nepochopil.

Pokud ano omlouvám se,mě to podle Conrada připomnělo recept od Rettigové Teleci

špička podle dobré ženy, tak jsem to upřesnil 🤗 No flame 

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Holt se o prezidentské volbě bavíme tady... když vidím ty davy na náměstích, volající "Pavel na Hrad", cloumají mnou neskutečné emoce, naskakuje mi husina, stejná jako když slyším naši hymnu... a beze studu se přiznám, že mám v očích slzy... 

No tvl, jen to píšu a zas mám mokrý brejle ... 

Dobře to dopadne... ✌️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čeští patroni, chraňte nás před Babišem, řekl Halík a vyzval k volbě Pavla

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/halik-babis-jezulatko-karmelitani-akademicka-farnost-cirkev.A230120_164019_domaci_svm

Ale jo, chapu, ze modleni se bez prostredniku, tj. cirkve, muze lecktereho "sluhu boziho" lehce vytacet. Zvlast kdyz se modlite k sošce, kterou si muzete zamknout a on vam tam pak stejne vleze 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Bures posunul kvalitu sve kampane na dalsi level :D

On a ta jeho parta musej bejt ve strasnym stresu. Jeho panimama dostala podle jeho dnesniho oznameni na PCR ve ctvrtek obalku s kulkou a vyhruzkami/urazkami.

Muze mi prosim nekdo vysvetlit, proc ji teda vcera tahal mezi lidi na volebni tour do severnich Cech ? 
 

Snad ten zmetek dostane pristi tyden poradne "narezano".

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Bures posunul kvalitu sve kampane na dalsi level
On a ta jeho parta musej bejt ve strasnym stresu. Jeho panimama dostala podle jeho dnesniho oznameni na PCR ve ctvrtek obalku s kulkou a vyhruzkami/urazkami.
Muze mi prosim nekdo vysvetlit, proc ji teda vcera tahal mezi lidi na volebni tour do severnich Cech ? 
 
Snad ten zmetek dostane pristi tyden poradne "narezano".
To se vysvetlit neda.. takhle vystrasena byla v ten patek :-)20230121_155416.jpg.94261d7a32471b7a55f963fb58e6e3f9.jpg

Byt to zni vselijak, tak AB uz po tom vsem neverim ani slovo......
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...