Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 42 minutami, nickolas napsal:

Vidim jen par noticek a chce se mi blejt… Na online jsem fakt nemel zaludek. A bude hur. Nasledujicich pet dnu bude asi nejvetsi zumpa v historii. Mozna kacirska myslenka, ale za me by ted Pavel udelal nejlip, kdyby se na vsechny debaty vysral. Tohle ho jen stahuje do toho hnoje. 

Pája zítřejší debatu na novinkách zrusil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@MatinielaObávám se źe neubere - jestli byly mailboxy jeho voličů už teď plné horečně přeposílaných vrábelovin na téma "zasraní ukrajinci", "dacani z USA" a "stváči z NATO", tak na příští týden se v nich akorát opráší (na přelomu 80/90. let tak populární) plivání na "pšonky". Aneb "co můžeš urvi, co nemůžeš zkurvi"..:yucky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, warann napsal:

Všechno je jinak: "Pokud by ale došlo reálně k napadení, pochopitelně bych dodržel článek 5. O tom není debata."

Super nicméně reakce:

 

 

Prchal a jeho parta už to žehlí, no....ale tohle se vyžehlit nedá. Je to bezpáteřní zmrd, co by nás tu v případě napadení nechal russakum a zdrhnul. 

Diplomat, co už by po tomhle nikde nic nevyjednal.... ať skončí v pekle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, long napsal:

Já si pevně doufám zařvu z Prahy a to tak, že jestli to vyjde, tak velice hlasitě, abys mě slyšel i v lese:-)

😁

před 13 hodinami, petr_cha napsal:

AB se nekdy nejak zajímal o romskou mensinu? Cas na prezidentskou debatu ve verejnopravni televizi (!) dnes vecer nema, ale do Sokolova koukam zajel.. :-o)Screenshot_20230122_200054_Twitter.jpg.f9c9c4a458d4519051b51cab12b1e491.jpg

A hopla, tak to stihl, tak beru zpět!

Ten se musel hodně přemáhat - viz pevně zatnutá pěst...

před 12 hodinami, Bert napsal:

Já to před pěti minutami přepnul. Na to fakt nemám. 

 

Já to nedokoukal, jen si nejsem jistý, zda to bylo Ryze Hořkými Radky, který do mne padaly jak skopčáci do krytu nebo jsem z toho vlastizrádce omdlel 😉 a taky se omlouvám sousedům, že jsem byl místy dot hlučný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...