Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 10 minutami, Pandera napsal:

Nj, ale teď se toho chytnou rusáci, že ani NATO už není jednotné...

To mu to ten Prchal nemohl alespoň do těch papíru nějak připravit?

Prchal to dnes žehlil tim prohlášením. Ten včera musel bouchat hlavou do zdi, když toho zmrda slyšel mluvit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Roman I. napsal:

Nevolím ho, nesnáším ho, opovrhuju jím a přesto se kvůli němu stydím. To jsou paradoxy 😞

Jj, kvuli nemu i kvuli "narodu" je mi stydno. Co jsme to za bandu zoufalcu, kdyz je mozne, ze byl tenhle vsehoschopny neandrtalec premierem CR, a realne hrozi, ze se stane prezidentem ? 
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Gustaf napsal:

Prchal to dnes žehlil tim prohlášením. Ten včera musel bouchat hlavou do zdi, když toho zmrda slyšel mluvit.

A zejtra do dožehlí Zeman: https://www.novinky.cz/clanek/volby-prezidenta-babis-kolektivni-obranu-jsem-nezpochybnil-40420759#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=2&utm_campaign=abtest208_reklama_na_4_pozici_varBB&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

To nevymyslíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@montemar Z čeho Ty konkrétně usuzuješ že oba kandidáti jsou zlo a budou poslušným vykonavatelem cizích zájmů? Asi bych neřekl že mám oba kandidáty do hloubky prolustrované, ale takový dojem rozhodně nemám. Vím jen to, že jeden z nich měl mnoho let ve veřejné funkci na to dokázat, že je naprostý blb.

Upraveno uživatelem Waya03
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, montemar napsal:

se vším co se tu řeklo o babišovi souhlasím

nicméně, tohle je mi asi nejbližší názor. jestli se nehodí, prosím o smazání. 

E347CE99-D733-4D3A-A9D6-BBD0C2C0B523.jpeg

To je hrozná blbost. Když pominu, že u jednoho z nich netuším jak by mohl byt zlo, tak tohle je fakt kravina. 
 

Prezident reprezentuje ČR a její občany navenek. Máme na výběr dva kandidáty - žádní jiní z “tolika schopných a sikovnych lidi” tam už není. 
 

Každý si musí vybrat jakým způsobem chce byt jako občan ČR reprezentován - a v debatách, kampani a popř. z dřívějších veřejných projevů a politických i mezinárodních zkušenostech, které u obou z nich známe, jsme viděli jakým způsobem dokáží reprezentovat. 
 

Stavit PP a AB na rovinu stejného zla je fakt hloupé. 🙏

Upraveno uživatelem Z. Paul
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diskuze pod tim clankem je horsi, jak nekde na Blesk.cz. To me trosku rmouti na jake ctenare Dfens cili. 

Mne treba hlava nebere, jak nekdo muze po vsech tech diskuzich a po tom, co ma jak Pavel tak Babis za sebou, ty dva hazet porad hazet do stejneho pytle...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...