Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 13 minutami, AndyAaron napsal:

Verim, ze Babis nevyhraje, ale neverim, ze to bude jeho konec. "Nikdy neodstupim, to si pamatajte!" Po volbach zustane, bude delat bordel a bude delat vsechno pro to, aby ANO vyhralo dalsi parlamentni volby, aby byl zase premierem. On neni z tech, co by nekam zalezl.

No těžko říct jak se na něm projeví i věk. Poslední dobou už to nezvládá mi příjde. 

K diskuzi tady je dobré to video Blaníka. Bude válka, bude sníh 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Roman I. napsal:

Já tomu nevěřím. Tohle musí mít svůj důvod. Vždyť on si může zaplatit ty nejlepší marketingové odborníky, kteří podle mě jedu bomby. On teda je neřiditelné hovado, ale jejich strategie bude špičkově zpracovaná a bude mít hlavu a patu u. On v posledním týdnu naprosto ovládl mediální prostor. A je úplně jedno, co kdo o něm říká. A lidi veřejně nepřiznají, že takovýho kokota budou volit. Já budu trhnout a až do soboty do večera. To je jak s reklamou na toho zelenýho zmrda od Alzy.  Každýho sere, ale stejně tam spousta lidí nakupuje. Já budu trnout až do soboty večera

Ad marketéři. Z hovna bič neupleteš. Jsem před 2. kolem v klidu 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 50 minutami, Violoncello napsal:

Ad marketéři. Z hovna bič neupleteš. Jsem před 2. kolem v klidu 

To má pokračování .Když upleteš nezapráskáš, když zapráskáš ,je to hovno slyšet:guitar:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, martar napsal:

A aktuálně můžem přidat:

... když uslyšíš, jsou to strašný sračky.

áaaaaaa koukám, že každý máme svoji krajovou verzi toho konce. V Praze se říká . když upleteš, nezapráskáš, když zapráskáš, leda tak sám sebe 🙂

 

Jinak toto vyjádření a názor se mi velice líbí a zní to rozumně:

 

Ano, Babiš je v kampani naprosto zoufalý. Karty, na které vsadil, přestaly fungovat. I když v prvním kole překvapil (ale to i Petr Pavel), zdá se, že jeho šance na vítězství jsou už velmi malé. PR strategie, kterou společně se svým týmem zvolil, se ukázala jako přespříliš konfliktní a k úřadu prezidenta, který si obyvatelé a obyvatelky Česka dlouhodobě spojují spíše s klidovým mandátem, jehož důležitou funkcí je problémy ve společnosti překonávat, nikoliv hloubit, to prostě nejde dohromady. Babiš to zkrátka přehnal.

 

 

 

To, co nyní sledujeme, není jen pozastavení kontaktní kampaně. Je to spíše Babišova verze, jak nám sdělit, že si je vědom prohry, která ho čeká. Výhrůžky násilím mohou být reálné – ale i tak Babišovi slouží především jako současné a svého druhu i budoucí odůvodnění jeho blížícího se politického neúspěchu. Mašinerie rozeštvávání a marketingové agrese narazila na svůj strop. A je si toho zjevně vědom i ten, kdo ji v touze po moci tak divoce roztočil a teď možná bohužel sklízí i své vlastní ovoce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, kéžby.

 

Tenhle optimismus jsem sdílel za posledních 10 let dvakrát a pak jsem byl vždycky smutnej.

 

 

Na branectví a vojáctví serte, když to přijde, bude to spíš o náhodě, kdo odejde po svejch. Výcvik nevýcvik. Nebo máte snad pocit, že dron to s tý vejšky nějak pozná? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Duke650 napsal:

Vidím to tak, že zítra “proběhne” pokus o atentát, killer mine cíl a v křoví se najde nábojnice ze stejné snajperky, kterou sundali Mrázka. Pár debilů mu na to skočí, pár tisíc normálních lidí v klidu odjede na víkend, páč PP má přece náskok, no a v sobotu to prosereme o nějakých 666 hlasů ...

Jeste pritom by Babiš mel zabranit bombovemu utoku, idealne jadernou zbrani 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, safi napsal:

V několika frontových reportážích z UA se opakovala myšlenka, že nejvíce otrlí a efektivní (z pohledu zabíjeni) jsou lidé, kteří by za normálních okolností vcelku rychle skončili ve vězení.

Podobné zkušenosti jsem četl u WWII

Rozumím ti, je logické že kategorie lidí typu pouliční a hospodský rváč, lidí z ulice, lidi z kriminální a feťáckou historii budou mít navrch, né vždy, ale většinou. Jsou to většinou lidi co nemají o co přijít a násilí mají rádi i v běžném životě a jak to tak bývá tak se často lidi z kriminálu pouští do armády. No jinak já Vám přeji ten klid a jistotu, že konflikt na UA se nás vojensky v žádném případě nemůže dotknout, no seru na to a budu si užívat každý den svobody a míru. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...