Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 10 hodinami, Kotlick napsal:

No podle toho článku to chápu tak, že zrovna ty by jsi do boje nemusel, protože předpokládám, že máš řidičák min. na sk. E a rozumíš autům, tak po tom co by jsi se nahlásil do toho "dobrovolného určení" tak by jsi mohl klidně v týlu dělat v "autoparku". To je myslím smyslem celé té novely. Podle mě jim jde o to, aby mohli rychle povolat různé profese a specializace, které už budou mít nějaké minimální podvědomí o tom jak to v armádě funguje na základě cvičení záložáků.

Ty vole všichni se mi tu smějí, že vàlka nehrozí a ty už mě posíláš do týla s vejtřaskou 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Prochy68 napsal:

Vzdyt uz nasel vystrelenou nabojnici na parkovisti pred sokolovnou

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk
 

Jo a rovnou požádal o policejní ochranu....

Znal jsem jednoho, kterej taky našel prázdnou patronu, ale ten se s tím popral jako správnej Čech 🙂

 

 

Jinak Poláci jedou 👍

326164190_1472959916526185_5611983653157170862_n.jpg.ae9caa741b06a1c2bf542a56e230a557.jpg

Upraveno uživatelem Lynx12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, xbraj19 napsal:

To je docela možné, v Pruhonickém parku byl odstřel divočáků :D

 

Ty ho mas volit, zaplati Ti ten terminal. Hned po hale pro Sablikovou a energii za 1500 pro vsechny, domy pro samozivitelky a krasny zivot pro nase lidi 😀😀

Jo a miru v Evrope. 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Navrhuji sázku těm kdo chtějí. Já říkám, že Andrej Babiš, jako přímo on (prezidentské, parlamentní volby) už nikdy ani jedny nevyhraje. Definice je, že nebude první vč koalic. 

O flašku Hendricks, barcelo imperial nebo něco podobného? :)

pravidla doladíme. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, vojta1 napsal:

Navrhuji sázku těm kdo chtějí. Já říkám, že Andrej Babiš, jako přímo on (prezidentské, parlamentní volby) už nikdy ani jedny nevyhraje. Definice je, že nebude první vč koalic. 

O flašku Hendricks, barcelo imperial nebo něco podobného? :)

pravidla doladíme. 

Vsazet se nebudu. Budu jen doufat, že vyhraješ. A když na to přijde, že se u mě stavíš a sázku dorovnam a vypijeme to spolu 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, vojta1 napsal:

Navrhuji sázku těm kdo chtějí. Já říkám, že Andrej Babiš, jako přímo on (prezidentské, parlamentní volby) už nikdy ani jedny nevyhraje. Definice je, že nebude první vč koalic. 

O flašku Hendricks, barcelo imperial nebo něco podobného? :)

pravidla doladíme. 

Zajímalo by mě, proč si myslíš, že nedá ani parlamentní?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, safi napsal:

Zajímalo by mě, proč si myslíš, že nedá ani parlamentní?

Protože posral co mohl a pro větší polovinu ( matematici mě zabíjí ) je absolutně nevolitelnej. Bohužel pro něho je tato větší polovina právě ta co má větší vůli chodit k volbám ..... Omlouvám se za větší frekvenci slova "větší"

Upraveno uživatelem Ruiz.aw
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parlamentní nedá, protože se mu rozpadá marketingový tým. Ten jeho projev jde strmě dolů a začíná se mu bortit i to ANO. Ten věk už je taky dost na překážku. Ale můžu se plést, proto ta sázka. Do 20 lahví to klidně uzavřu. Mám tyhle sázky rád.

Tady mi třeba analytik tipsport když zachránil 40k, když mi dovolil vsadit jen za 10 😀

420811635_Screenshot_20230124_223130_TipsportCZ.thumb.jpg.0ff22a5f75052e85425c9810a87ff713.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, KFL napsal:

Koukáte někdo na novinky? Já to musel regulérně vypnout .. myslel jsem, že nic horšího než nedělní ČT nemůže bejt. Ale může.

No chce to kus sebezapření, ale ještě jsem nevypnul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...