Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 35 minutami, kuncák7 napsal:

Jo, tohle asi tak nějak ještě chápu. Ale byla zvolená stejnejma lidma, který pak favorizujou politiku nebo směr, kterej je úplně mimo ( tak ještě Fica nikdo nezvolil, to předbíhám, ale ten průzkum je strašidelnej ).

Pri parlamentných voľbách je ten (rovnaký) elektorát rozdrobený medzi milión strán.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chytré hlavy si dali  práci s části hesel v rámci povolebního projevu A.B. ( tedy u jeho pohledu prohraných)

Zřejmě to dělal robot a vycházel ze změti naučených slov kanditáta KSČM na prezidenta Č.R. 🙂

 

  • Bojoval jsem proti pětikolalici, protože Petr Pavel je vládní kandidát (Petr Pavel získal v „kandidátkách“ podpisy od více než 80 tisíc voličů. Neopíral se tedy o hlasy poslanců ani senátorů*)
  • Strany pětikoalice reprezentují méně než polovinu voličů, ale mají pod kontrolou celý stát a teď i prezidenta
  • Všechna média nepokrytě fandila Pavlovi a už dopředu predikovala výsledek voleb
  • Bylo mi vyhrožováno fyzickou likvidací, proto jsem se nemohl účastnit kontaktní kampaně v regionech
  • Petr Pavel označil mé voliče za méněcenné a vystavil je určitému stigmatu, kvůli kterému se někteří z nich obávali jít ve druhém kole volit. (Petr Pavel se však takto nikdy nevyjádřil*)
  • V kampani Petr Pavel použil lživé argumenty o mé spolupráci s StB, KGB, atd…
  • Kyvadlo moci je nebezpečně vychýleno na jednu stranu, Pavel bude poslouchat příkazy pětikoalice, občané budou dále chudnout
  • Budou se zvyšovat daně a důchody, přitom já jsem chtěl zlevnit energii na 1.500,-Kč za megawatthodinu. (Bez ohledu na to, jestli to tak bude, nebo ne, není v pravomoci prezidenta toto zajistit*).
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si myslím, že by bylo fajn, kdyby se prostě ve veřejném prostolu facecheckovaly informace. Prostě když nám Jindra Rajchl začne dřistat, že temelín nemá Felánž a v Dukovanech nepojede roku chladící vokruh, tak by bylo fajn, aby byl autoritou vyzván k doložení informací a zdrojů svého tvrzení. A pokud to nedoloží, tak ho dále nenechat publikovat. 

Lež není názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky přeju šťastnou ruku. A Vy kteří tu dobu úplně nepamatujete, zkuste místo akademického rejpání v hovnech (třeba jestli dotyčného před 40 lety posílali rodiče "kariéristicky" do pionýra?) radši popřemýšlet co bude dál - ať si Vaše děti a vnoučata nemusí za dalších 40 let klepat na čelo, jak Jste "svobodně mohli a přesto zůstali doma na zadku" B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky přeju šťastnou ruku. A Vy kteří tu dobu úplně nepamatujete, zkuste místo akademického rejpání v hovnech (třeba jestli dotyčného před 40 lety posílali rodiče "kariéristicky" do pionýra?) radši popřemýšlet co bude dál - ať si Vaše děti a vnoučata nemusí za dalších 40 let klepat na čelo, jak Jste "svobodně mohli a přesto zůstali doma na zadku" B)


Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sedim ve vlaku do Beskyd a 2x sem si kontroloval, zda mam volebni listek, at to muzu v Bystrici hodit panu generalovi ;-). Zitra nekdy po poledni bude pietni akt a po nem uz budou hrube obrysy, jak to vypada. Doufam, ze vecer budu slavit 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem vzal s sebou 12letou dcerku abych to s tim listkem nepopletl a sama si budpucnost hodila do urny:),desne se smala,kdyz AB hodila do kose.Tech duchodcu teda bylo neskutecne,tatik a stryc 80+ to dali taky generalovi, to me potesilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Zmizík ja si nemyslim, ze bude ozdoba.

Ono on v tom Nato fakt nebyl zapisovatel 😀

Kdyz se pro neco rozhodl tak to dotahl. V politice prakticky je x let. A vypada to, ze bude mit velmi kompetentni tym kolem.

s ohledem na to, ze prekryv mezi soucasnou vladou a jeho volici bude atakovat 100% a predpokladane sile mandatu. Tak mu nebudou moc rict ne prakticky na nic. A na jeho zivotopisu je videt, ze on ozdoba nebude.

Zakulisni info ze Spolu od vice lidi, oni se toho celkem boji. Mnohem radeji by tam videli napr. Nerudovou 😀

A ja to hodnotim pozitivne, treba nekdo zacne konecne tlacit navrhy nervu atd. Taky si myslim, ze se mu muze povest nejake veci stran UA a nastavit zase zpatky dustojnost kolem symbolu atd. On fakt neni nekompetentni... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Radek124 napsal:

Taky přeju šťastnou ruku. A Vy kteří tu dobu úplně nepamatujete, zkuste místo akademického rejpání v hovnech (třeba jestli dotyčného před 40 lety posílali rodiče "kariéristicky" do pionýra?) radši popřemýšlet co bude dál - ať si Vaše děti a vnoučata nemusí za dalších 40 let klepat na čelo, jak Jste "svobodně mohli a přesto zůstali doma na zadku" B)

Hele popravdě take nechápu. Lidi brzy zapomněli a to i tady . Byl jsem volit s tříletým vnukem . 
Byl jsem volit pro mně, ale hlavně pro syna a pro vnoučata. 
Nerozumim poze typu nejdu volit a jsem na to hrdý a ještě vám to sem napíšu😢

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...