Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, vraby napsal:

+1

Jasná druhá možnost, bude  svítit sluníčko, všude budu létat motýle, bude mír..., a  jak prohlásil Klaus, kdyby to nedopadlo tak snad nebude VÁLKA, pro změnu občanská..

to už je dobré psycho.

Upraveno uživatelem kamilb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Gustaf napsal:

Tak jak to vidíte dneska? Já z toho nemám úplně nejlepší pocit....

Přesně, ve mě to furt hlodá, že ten šašek ještě má šanci...ale furt pevně doufám, že to bude +60% pro generála 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, guzmic napsal:

Přesně, ve mě to furt hlodá, že ten šašek ještě má šanci...ale furt pevně doufám, že to bude +60% pro generála 

Večera co jsem četl zprávy z jednotlivých okrsků, tak chodili volit lidi 60+, mladých hodně málo. Dneska si člověk přečte o Chanově, jak si Bureš koupil hlasy, v Agrofertu hrozí vyhazovem, v lochu kupuje hlasy za cigára. 

Jinde prý dávají klientům v ústavu pouze lístky Bureše s tím, že když ho zvolí, dostanou po večeři dezert navíc 

Bych blil....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, Gustaf napsal:

Večera co jsem četl zprávy z jednotlivých okrsků, tak chodili volit lidi 60+, mladých hodně málo. Dneska si člověk přečte o Chanově, jak si Bureš koupil hlasy, v Agrofertu hrozí vyhazovem, v lochu kupuje hlasy za cigára. 

Jinde prý dávají klientům v ústavu pouze lístky Bureše s tím, že když ho zvolí, dostanou po večeři dezert navíc 

Bych blil....

Tak pokud myslíš těmi jen Buresovymi lístky toto:

https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/falesna-zprava-domov-senioru-praha-hlasovani-volby-prezident-andrej-babis-petr_2301271804_pik?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box

potom jde o první kolo a vyvráceno. Něco jiného v éteru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, Bert napsal:

Tohle asi nebude ono...to info dával někdo dneska na tw, že už se tím take někdo zabývá a je to v šetření.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 1. 2023 v 9:10, kuncák7 napsal:

Tohle právě moc nechápu. Moderně si zvolí prezidentkou Caputovou, čímž mi přijde jejich vypořádávání se s minulostí pecka a pak mají na parlamentní volby za favorita tohle? Nejde mi to vůbec k sobě. Prd do toho teda vidím.

Ono to nie je také jednoduché. Keď sme si konečne po rokoch zvolili normálneho prezidenta (rozumej Čaputovú) pri parlamentných voľbách sa demokratická časť národa vrátane mňa snažila konečne o zmenu a zamedzenie bolševikovi Ficovi a jeho fašistickým kamošov v pokračovaní. Tešili sme sa že to vyšlo. Keď ale časom zistíš že Matovič je podobný egokokot ako jeho predchodca a vládnutie ide do prdele, pre demokratickú časť národa je to prudkým sklamaním a znova si v pozícii že nemáš proti červeným hajzlom (ktorí krajinu ktorá ide do sračie dostanú na úplné dno z ktorého nebude návratu) koho voliť, očakávaš príchod nového mesiáša a ten neprichádza.. Preto Fico tak naháňa termín volieb, aby sa náhodou znova nepodarilo zvoliť demokraciu pred diktatúrou…

zatial to vyzerá s nami dosť na hovno preto vám a generálovi držím palce..

Upraveno uživatelem Campino
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurva neplaste. Trochu sebevedomi a viry :). Nehledejte negativni signaly, ale ty pozitivni. Vcera vecer se "prorekla" sefka kampane PP. Po te, co z ni reporterka tahala rozumy o cislech, ktera maji k dispozici, a ona opakovane tvrdila, ze oni nesmi ani naznacivat, ukoncila rozhovor vyjadrenim, ze veri ve vitezstvi a doufa, ze to bude jeste vyraznejsim rozdilem, nez jim ukazuji cisla. Byla u toho tak uvolnena a rikala to tak optimisticky, ze TO MUSI dneska vyjit.

PP bude dnes zvolen prezidentem CR. 

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, petr_cha napsal:
Před hodinou, guzmic napsal:
Přesně, ve mě to furt hlodá, že ten šašek ještě má šanci...ale furt pevně doufám, že to bude +60% pro generála 

Tipuji 55 vs 45.. 🙂

Jj a uz to by byla vetsi chyba pruzkumu nez byla u brexitu atd. 

Vyhraje a vyhraje o stovky tisic. Vi to i Babis. 

S Chanovem mi to prijde smesne. Tam prislo volit par set lidi. Uprimne jsem za to naopak rad. Dlouhodobe me mrzi, ze se ti lidi v tech lokalitach vubec neangazuji. Narodit se tam, tak se z toho strasne spatne dostava. Je to zivot bez budoucnosti s delkou doziti treba 56 let. Je ostuda tak nejak nas vsech, ze s tim nic nedelame. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, kral083 napsal:

Víte co bude nejhorší? Že Bába zase povede o 5 až 10% a my pak budeme trnout,aby ho Pavel opět přeskočil až budou sčítat velká města. 

Budou to nervy,ale věřím, v dobrý konec.

Dneska to sčítání bude rychlý....do 16 hod bude hotovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...