Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Pavel ta tiskovka. Skola vedeni lidi. Nase vitezstvi a pak vsem jmenovite zatleskal a podekoval. 

To je fakt rozdil, ti lidi ho maji fakt radi. Kouknete jak se na nej divaji ti lidi z tymu (na Zemana se tak dival jen Ovcacek😀 a na Babise Schilerova) 

Bude v pohode :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, maama napsal:

Nechci zkurvit prijemnou atmosferu, ale

v poslednich volbach do PS daly demokraticky strany dohromady 2,33mio hlasu. Jeden Andrej dal vic..., ten potencial je varovnej az hanba 

Z toho spis vyplyva, ze ten potencial je dobry s vyssi ucasti ne? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, maama napsal:

Nechci zkurvit prijemnou atmosferu, ale

v poslednich volbach do PS daly demokraticky strany dohromady 2,33mio hlasu. Jeden Andrej dal vic..., ten potencial je varovnej az hanba 

To ale nelze porovnávat. Navíc volby jsou za 2,5 roku a to se muže stát cokoli. Ja bych se nebál. Teď jsme se zřejmě taky nebáli a klaplo to 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, brownwld napsal:

Byl to samozrejme vtip a myslim, ze je to i pochopitelny. Tak si vyprosuju, abys mi nadaval do debilu...

Jsme v žumpě, takže prosit můžeš jak chceš. Znovu: to, co jsi postoval, svědčí o tom, že jsi buďto debil, nebo mentálně zaostalej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Bert napsal:

Poslouchám AB. Jakkoli formálně na tiskovce dělá něco podobného jako PP, je to diametrální rozdíl. Šašek jeden dementní.

👍Přesně to jsem teď chtěl napsat.. PP tiskovka byla i zábava a upřímná a lidská. AB jsem po pár minutkách přepnul...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...