Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Tentokrát bez srandičiek gratulujem. Po tých rokoch nešťastia na hrade si zaslúžite kultivovaného prezidenta a nie tlčhubu Babiša. Je aj fajn, že rozdiel bol dosť vysoký. Lebo AB oslovoval dosť veľkú skupinu a svojím spôsobom na to nešiel najhoršie. Držím palce, nech Pavel nesklame.

🥂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, McStinger napsal:

Tentokrát bez srandičiek gratulujem. Po tých rokoch nešťastia na hrade si zaslúžite kultivovaného prezidenta a nie tlčhubu Babiša. Je aj fajn, že rozdiel bol dosť vysoký. Lebo AB oslovoval dosť veľkú skupinu a svojím spôsobom na to nešiel najhoršie. Držím palce, nech Pavel nesklame.

🥂

V žumpě máš zrovna ty příspěvek do "co mě rozbrečelo" 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No prave, kdyz tu silu ai zneuzijes, tak si dopredu vypoctes, ktera verze picovin ti  v kampani prinese lepsi vysledky. Cambidge analytica
https://cs.wikipedia.org/wiki/Cambridge_Analytica
 
Ja bych to byval napsal presneji, ale nechtel jsem vypadat moc umele proto jen 58:42

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, Bert napsal:

U nás měl Bureš sice o 5% víc než v 1. kole, nicméně 70% pro PP je OK 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu z jiného soudku (do Co jste četli se to nehodí, patří to sem), ještě nikdy se mi nestalo, aby mi z četby/poslechu nějaké knížky bylo fyzicky špatně, dokud jsem si do uší nestrčil Jaroslava Kmentu. Včera jsem "dočetl" Kmotra Mrázka 2 a začínám se bát, že  až dojdu k Rudému Zemanovi, Boss Babiš a Babišovo Palermo, budu to muset poslouchat jen doma...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...