Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 6 minutami, Lynx12 napsal:

Trochu z jiného soudku (do Co jste četli se to nehodí, patří to sem), ještě nikdy se mi nestalo, aby mi z četby/poslechu nějaké knížky bylo fyzicky špatně, dokud jsem si do uší nestrčil Jaroslava Kmentu. Včera jsem "dočetl" Kmotra Mrázka 2 a začínám se bát, že  až dojdu k Rudému Zemanovi, Boss Babiš a Babišovo Palermo, budu to muset poslouchat jen doma...

No já teda furt nevím, jestli se tomu Kmentovi dá věřit. Udělal pár slušných přešlapů/mediálních zkratek, které mě utvrzují v tom, že spíše ne. Mám pocit, že mu nedělá problém si příběh doplnit tak, aby se vyvíjel směrem který potřebuje. Fakt mu nechci křivdit, ale pár věcí prezentoval dost odlišně od skutečnosti. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, Lynx12 napsal:

Trochu z jiného soudku (do Co jste četli se to nehodí, patří to sem), ještě nikdy se mi nestalo, aby mi z četby/poslechu nějaké knížky bylo fyzicky špatně, dokud jsem si do uší nestrčil Jaroslava Kmentu. Včera jsem "dočetl" Kmotra Mrázka 2 a začínám se bát, že  až dojdu k Rudému Zemanovi, Boss Babiš a Babišovo Palermo, budu to muset poslouchat jen doma...

Ušetři si čas a dej rovnou Svědek na zabití

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, nickolas napsal:

No já teda furt nevím, jestli se tomu Kmentovi dá věřit. Udělal pár slušných přešlapů/mediálních zkratek, které mě utvrzují v tom, že spíše ne. Mám pocit, že mu nedělá problém si příběh doplnit tak, aby se vyvíjel směrem který potřebuje. Fakt mu nechci křivdit, ale pár věcí prezentoval dost odlišně od skutečnosti. 

Nikdo není dokonalý, nicméně Kmentu sleduju již déle, jen k těm knížkám jsem se dostal až teď (BTW, kdybych neměl jasno, byla to dobrá motivace k volbám 🙂 ), a myslím, že se mu věřit dá...

před 2 minutami, horal napsal:

Ušetři si čas a dej rovnou Svědek na zabití

No, tak to je jedna ze dvou, která mi chybí... tudíž skáču na 1. Padrina... sice jsem měl chuť se rovnou pustit do Babiše, nicméně jsem se rozhodl si to dát chronologicky a udělal jsem dobře, protože to sebe zapadá....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, Jarett napsal:

Nechci být jízlivej, ale za hranicemi to A.B. projel jak průjem ... to pro něj určitě není dobrej vzkaz.

346722544_Snimekobrazovky2023-01-28v19_29_35.thumb.png.e268266626fb8d6dfe3128f231da3e55.png

Peknej vysledek! Ja byl nedavno v Bernu a pani na konzulate rikala, ze jeste nikdy nezazila tolik lidi zadat o volicske prukazy. Cili vysledek i ucast rekordni. Preju vam do te vasi kotliny hodne zdaru a verim, ze budouci pan prezident je krok spravnym smerem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a ted trochu vazneji. Preji novemu prezidentovi vse dobre a at se mu vse dari, v nasem vlastnim zajmu... 🙂

Jasne, je vic cool, neni curak jak Bába, bude i hezci na postovnich známkách. Okolni zeme mu blahopreji, a zda se ze i uprime. Oddychla si zrejme i UA, EU a NATO. Je to ale pro nas dobre nebo jsou ze svych vlastnich zajmu radi?

Nicmene, kdyz vidim Čaputovou, ktera asi celou dobu byla nekde pobliz schovana, nezvolili jsme nahodou dalsiho "eurohujera"? Narazim prave na ni - a opravdu ji fakt neznam - nicmene neni to nejaka aktivistka, kterou picha sef slovenskwho Greenpiss? Slovaci kdyz tak nechť odpovi.

Proste kdyz nekoho chvali von Lejno, mam obavy. 

Vlajky pred volebnim stabem Pavla - ceska, ukrajinska, EU, NATO - me lehce zneklidnuje, s kym vsim se budeme muset delit o vladu nad nasi zemi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, JR_2010 napsal:

Já bejt Babišem, tak to ještě nevzdávám, pořád je tu šance, že by ho mohli zvolit romským králem.

Samozřejmě, protože: Ve známé sociálně vyloučené lokalitě Chanov v Mostě vyhrál drtivě Andrej Babiš, získal přes 98 procent hlasů. Jeho protikandidáta Petra Pavla volili jen čtyři lidé.

Zdroj: https://mostecky.denik.cz/zpravy_region/volby-prezident-chanov-most-babis-pavel-20230128.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam pocit, ze v jednu chvili na tiskovce propalil, ze se doma domluvili a ze ostatnim preje svet bez babise.. trosku to tam zadrmolil... no znelo to, ze se mozna stahne... delat tri roky poslance si asi neumi predstavit...

A hopla.. uz je k tomu i clanek:
https://www.idnes.cz/volby/poslanec-andrej-babis-prezidentske-volby-konec-v-politice.A230128_193729_volby_imat


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 41 minutami, odjinud napsal:

No a ted trochu vazneji. Preji novemu prezidentovi vse dobre a at se mu vse dari, v nasem vlastnim zajmu... 🙂

Jasne, je vic cool, neni curak jak Bába, bude i hezci na postovnich známkách. Okolni zeme mu blahopreji, a zda se ze i uprime. Oddychla si zrejme i UA, EU a NATO. Je to ale pro nas dobre nebo jsou ze svych vlastnich zajmu radi?

Nicmene, kdyz vidim Čaputovou, ktera asi celou dobu byla nekde pobliz schovana, nezvolili jsme nahodou dalsiho "eurohujera"? Narazim prave na ni - a opravdu ji fakt neznam - nicmene neni to nejaka aktivistka, kterou picha sef slovenskwho Greenpiss? Slovaci kdyz tak nechť odpovi.

Proste kdyz nekoho chvali von Lejno, mam obavy. 

Vlajky pred volebnim stabem Pavla - ceska, ukrajinska, EU, NATO - me lehce zneklidnuje, s kym vsim se budeme muset delit o vladu nad nasi zemi.

Klobouk dolů před tvojí odvahou. Dneska se tady zpívá a tančí, jakékoliv pochybnosti jsou zakázané!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 44 minutami, odjinud napsal:

Vlajky pred volebnim stabem Pavla - ceska, ukrajinska, EU, NATO - me lehce zneklidnuje, s kym vsim se budeme muset delit o vladu nad nasi zemi.

+1

tady mi to přijde jak Pavlovo  fórum ,nebo Bábu nikdo nevolil z gentlemanů? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...