Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 2 minutami, Klokan napsal:

Dobře, uznávám. Místo "jsou zakázané" opravuji na "nejsou vítané". Stačí?

Jasně. V pohodě. Ve své databázi členů si u Tvého jména poznámku: lže a prudí škrtám, a ponechávám pouze: prudí 🙂 smajlík.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, odjinud napsal:

...Vlajky pred volebnim stabem Pavla - ceska, ukrajinska, EU, NATO - me lehce zneklidnuje, s kym vsim se budeme muset delit o vladu nad nasi zemi.

Taky se na to dá nahlížet jako na normální symboliku, prostě jsme Česká republika, jsme součástí EU, NATO a podporujeme napadenou Ukrajinu tak, jako většina civilizovanýho světa, já osobně v tom nevidím nějakou předposranost, nebo vlezprdelství.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, vraby napsal:

+1

tady mi to přijde jak Pavlovo  fórum ,nebo Bábu nikdo nevolil z gentlemanů? 

Vraby, žiješ v prdeli, kde Petra Pavla volilo jen 44 procent lidí. No, co k tomu napsat. Snad jenom, je mi to líto, ale pak se nediv, že oproti Tvé sociální bublině to tady vypadá jako Pavlovo fórum ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Bertme by zajimalo, kdy jsem prirovnal zenu k Monice 😀 

Jsem ted byl v nejake studentske hospode na Strahove. Vlastne nebyt na rande, tak si to uziju vic. 

Akorat jsem dostal 8:2 ve fotbalku, uz taky nechodim do hospod tak casto. Jsem videl slecnu hazet micek a bylo mi jasne, ze jsem v prdeli. Jsem se ptal, to hrajete kazdy den co? A ona: uplne kazdy ne 😀

Dobry misto, pivo za 38 kc a vsichni dost jeti a mohlo se tam kourit. Mam tyhle pajzly rad. Jsem si uplne vzpomenul na studenstka leta :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, vojta1 napsal:

Ten tvuj "vtip" byl o tri urovne niz a nebyl vtipnej.

Zas neprehanej. To s knizkou je v pohode. To, ze nekdo muze neco spatne pochopit, tak to je jeho problem a fakt ne @brownwld

Trochu bych ubral ega. Rekni zene at Te usmerni. Jak Monika Babise 😀

Bylo mi ji lito a ted je mi i mirne sympaticka. Neni dost Chanel kabelek aby tohle vedle zaplatilo 😀

Kurva Vojto, nepiš mi, že mne má moje žena usměrnit jako Monike Babiše. Jsi v hospodě, tak si vožer držku, vopíchej nějakou studentku, studenta, nebo chlupaté zvířátko, ale do mé ženy se neser.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 43 minutami, Klokan napsal:

Klobouk dolů před tvojí odvahou. Dneska se tady zpívá a tančí, jakékoliv pochybnosti jsou zakázané!

Jestli je to eufemismus pro to se ozrat, tak jsem toho taky vyuzil, nemuset jet zitra rano na bezky, tak do nemoty 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Bert napsal:

@mAra_ děkuji za Tvou smířlivou reakci. Pro úplnost dodávám, že tím chlupatým zvířátkem, které má Vojta vopíchat, jsem nemyslel žádného z Tvých pejsků 🙂

Si mi dal. Som si predstavil, ako sa @mAra_preberie s opicou, pozrie z okna a tam @vojta1laškuje s jeho losmi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, McStinger napsal:

Si mi dal. Som si predstavil, ako sa @mAra_preberie s opicou,@vojta1

Nemluvě takhle o mé ženě !!!

 

😉

 

Edit: raději doplním že kde o vtip, viz smajlík... A. Vojta mi z té citace nějak nejde smazat....

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...